הצגות ילדים בחופש הגדול 2019

מצאו הצגות ילדים מומלצות בחופש הגדול 2019

הצגות חופש גדול לילדים

חודשי הקיץ ובייחוד חודשי החופש הגדול, מאופיינים בהצגות רבות לילדים המועלות ברחבי הארץ. החל מפסטיבלים לילדים בתיאטראות ועד הצגות ילדים קטנות במקומות בילוי ואטרקציות. 

עקבו אחר הצגות ומופעים מומלצים לילדים במהלך החופש הגדול!

 

אלומיני- מופע אינטראקטיבי מבית היוצר של המופע הבינלאומי אלומיניום

מופע אלומיני צילום כפיר בולטין

המופע מספר את סיפורו של אוצר במוזיאון, המקדיש את זמנו לצחצוח וסידור יצירות האלומיניום אך מעולם לא יצר דבר בעצמו. לקראת תערוכה חדשה, מחליט האוצר ליצור את יצירתו הראשונה, אך אבוי, ההשראה לא מגיעה. "אלומיני"הוא אלגוריה לעולם שנשלט על-ידי איסוף וצרכנות. שינוי נקודת המבט והפעלת חשיבה מחוץ לקופסה יכולים להוביל לשינוי ולהעצמת הפן היצירתי הקיים בתוך כל אחד ואחת.
היכן: מוזיאון תל אביב לאמנות – שדרות שאול המלך 27 תל אביב
מתי: 20/08/19 בשעה  11:30, בשעה 16:00, ובשעה 17:30
        
21-22/08/2019 בשעה  10:00 , בשעה 12:30, ובשעה 17:30 
מחיר כרטיס: מחיר מלא 109 ₪ מכירה מוקדמת 85 ₪ , חברי מועדון פשבר- 75 ₪ ומחירים מיוחדים בוועדי עובדים ומבצעי 1+1 דרך חברות האשראי.
טלפון לרכישת כרטיסים: *8023

 

 


עוד מידע על הצגות ילדים

הצגות לילדים בחופש הגדול- היכן

הצגות לילדים בחופש הגדול מתקיימות בכל הארץ. בתיאטראות, מתנסי"ם, אטרקציות, פארקים, מוזיאונים ובאירועי רחוב. גם בקיץ 2019, נמצא שלל הצגות מהנות לילדיםהחל מקלאסיקות אהובות ועד הפקות חדשות. בקרוב נעדכן את כל הצגות הילדים בקיץ. 

 

מחיר הצגות ילדים בחופש הגדול 2019 

מחיר הצגות הילדים בחופש הגדול, משתנה בהתאם להפקת המופע. באופן כללי מחיר כרטיס להצגת ילדים בקיץ הוא אותו מחיר כמו בכל ימות השנה, עם זאת בדקו את המבצעים השונים והאתרים השונים לרכישת כרטיסים. ניתן גם בהחלט ליהנות מהצגות בחינם במהלך הקיץ, בעיקר באירועים המאורגנים על ידי העיריות השונות. בדקו את ההצגות בחינם כאן. 

הנחות, מבצעים והטבות להצגות בקיץ

לפני שאתם ממהרים לקנות כרטיס בדקו אם יש הטבות והנחות למחיר הכרטיס. במהלך הקיץ, מתקיימים מבצעים רבים ברשתות. בדקו מבצעים בארגונים ומוסדות. מבצעים נוספים מציעים חברות האשראי ולבסוף, ישנם תמיד קופוני הנחה באתרי נישה רבים באינטרנט. מה שהכי משתלם לכם! 

 

קיץ נעים לכולם!

 

שתף