פעילויות חופש גדול 2019

מצאו פעילויות מומלצות בחופש הגדול 2019

פעילויות חופש גדול לילדים

חודשי הקיץ ובייחוד חודשי החופש הגדול, מאופיינים בפעילויות רבות לילדים. פסטיבלים, אטרקציות, הצגות, טיולים, תערוכות, סרטים ועוד. רוב האירועים מתפרשים לאורך כל החופש הגדול בחודשים יולי ואוגוסט וחלקם ממשיכים גם בספטמבר בתקופת חגי תשר"י. 

 

בקרוב נעדכן את כל פעילויות החופש הגדול 2019. שווה לעקוב!. לנוחיותכם אינפורמציה המחולקת לכתבות שונות על אטרקציות לילדים בחופש גדול 2019, סרטי ילדים בקיץ 2019, הצגות ילדים בחופש הגדול ועוד.

 

למחפשי קייטנות ילדים 2019 בחודשים יולי אוגוסט קראו כאן. 

 

מוזמנים לחפש את הפעילות המתאימה לכם!

פעילויות חופש הגדול 2019 במרכז

פעילויות חופש גדול 2019 בשרון

פעילויות חופש גדול 2019 בשפלה

פעילויות חופש גדול 2019 בירושלים

פעילויות חופש גדול 2019 בדרום

פעילויות חופש גדול 2019 בצפון

 

אילו פעילויות מתקיימות בחופש הגדול

אטרקציות לילדים בחופש הגדול 2019- מקומות בילוי, משחקיות, פארקי שעשועים, מרכזי מבקרים ועוד. 

פסטיבלים לילדים בחופש הגדול 2019- פסטיבלים בפארקים, אירועי רחוב ואירועי חוצות, פסטיבלי הצגות, פסטיבלי מוזיקה, פסטיבלי קונספט ועוד. 

סיורים וטיולים בחופש הגדול 2019 - סיורים מודרכים בערים, טיולים בפינות חמד, סיורים במרכזי מבקרים, טיולי קונספט ועוד.

תערוכות וסדנאות בחופש הגדול 2019 - תערוכות מיוחדות במוזיאונים, גלריות פתוחות, סדנאות יצירה, סדנאות אמנות ועוד. 

הצגות ילדים בחופש הגדול 2019 - הצגות ילדים בתיאטראות, פסטיבלים לילדים, הצגות באירועי חוצות, הצגות ילדים באטרקציות ועוד. 

 

פעילויות לילדים בחופש הגדול- היכן

פעילויות לילדים בחופש הגדול מתקיימות באטרקציות השונות המציעות פעילות כל השנה ברחבי הארץ. בחודשי הקיץ הפעילויות אורכות משעות הבוקר ועד שעות הערב המוקדמות. רוב האטרקציות משקיעות בתכנים לפעילויות קיץ לילדים וגם בקיץ 2019, נמצא שלל פעילויות מהנות לילדים המתקיימות באטרקציות: הצגות ילדים, פעילויות יצירה, תערוכות מתחלפות, סדנאות לילדים, סיורים וטיולים וכמובן מתקני שעשועים. גם המוזיאונים משקיעים בתכנים לכל המשפחה בחופש הגדול. מרבית המוזיאונים מציעים תערוכות אינטrאקטיביות לילדים המשלבות סדנאות והדרכות. פסטיבלים לילדים המתקיימים בקיץ מתרכזים בעיקר בערים המרכזיות (תל אביב, חיפה, ירושלים) בחללים גדולים כמו גני התערוכה, פארק הירקון, בנייני האומה, פארקים ועוד. בקרוב נעדכן את כל פעילויות הקיץ. 

 

מתי מתקיימות פעילויות לילדים בחופש הגדול

כאמור, רוב הפעילויות והאטרקציות יתקיימו החל מהיום הראשון של החופש הגדול, אולם חלקם יתקיימו בחודש אוגוסט בלבד לאחר שמסתיימות קייטנות משרד החינוך  והילדים בחופשה לאורך כל שעות היום. פעילויות הילדים יתקיימו החל משעות הבוקר ועד שעות הערב המאוחרות. שווה לעקוב אחרי כל העדכונים שלנו לקיץ 2019 לילדים. 

 

פעילויות בחופש הגדול 2019 -כמה עולה

מחיר פעילויות לילדים בחופש הגדול משתנה בהתאם לפעילות. ברוב ערי הארץ יציעו עיריות שפע אירועי קיץ בחינם. בדקו את הפעילויות בחינם כאן. אירועי חוצות, ירידים ושווקים הם בדרך כלל בחינם על מנת לעודד קנייה ותמיד תמצאו בהם סדנאות יצירה ופעילויות שונות. אירועים מיוחדים כמו פסטיבלים שמתקיימים רק בקיץ, אטרקציות והצגות ילדים, יגבו עלות כניסה בהתאם לפעילות. מחיר ממוצע לפעילויות בתשלום יעמדו על 40-100 ש"ח לאדם. 

 

הנחות, מבצעים והטבות לפעילויות בקיץ

לפני שאתם ממהרים לקנות כרטיס בדקו אם יש הטבות והנחות למחיר הכניסה. במהלך הקיץ מתקיימים מבצעים רבים ברשתות. בדקו מבצעים בארגונים ומוסדות. מבצעים נוספים מציעים חברות האשראי ולבסוף, ישנם תמיד קופוני הנחה באתרי נישה רבים באינטרנט. מה שהכי משתלם לכם! 

 

קיץ נעים לכולם!

 

שתף