קייטנות אופנה וסטיילינג

קייטנות אופנה וסטיילינג לילדים | קייטנת אופנה מומלצתקייטנות אופנה וסטיילינג מביאות לידי ביטוי את היצירתיות של הילדים. בקייטנות אופנה עוברים הילדים תהליך שבו רעיון לבגד או פריט אופנה הופך למוצר מוגמר. 
רוב קייטנות האופנה והסטיילינג מוצעות לבני נוער, עם זאת ניתן למצוא קייטנות אופנה גם לילדים בגילאי בית הספר. 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות האופנה וסטיילינג לילדים.

 

קייטנת עיצוב אופנה לנערות של פרופשנס

שבועיים של עיצוב, יצירה, תפירה וכיף

קייטנת אופנה בתל אביב

קורס עיצוב אופנה וטקסטיל בפרופשנס- המרכז הרב תחומי לאופנה מעשית. בקורס מסלול למתחילות ומסלול למתקדמות. את הקורס מנחות מעצבות אופנה וטקסטיל עם נסיון וגישה לילדים. הצטרפו גם אתן לשנה השמינית! 
מה בתכנית?
לומדים לעצב בגדים ובדים בדיוק כמו המעצבים הגדולים. עובדים בסטודיו מקצועי עם ציוד וטכניקות מתעשיית עיצוב האופנה והטקסטיל. לומדים לתפור במכונת תפירה ומכונת אוברלוק, לומדים לשרטט ולגזור בדים בצורה מדויקת, מעצבים ותופרים שמלה וחצאית בעיצוב אישי, תופרים תיקים, מדפיסים על בדים בטכניקת דפוס משי, לומדים לרקום ולתפור ידנית, צובעים בדים וחולצות בטכניקת שיבורי יפנית, מכינים ומעצבים אקססוריז! נערות במסלול מתקדם ילמדו תפירה מקצועית ויוציאו לפועל שתי מערכות לבוש. הקייטנה כוללת את החומרים,ערכת תפירה במתנה וארוחת בוקר. מהרו להירשם המקומות נחטפים!
בשורה התחתונה:
איפה: סטודיו פרופשנס- רחוב תושיה 2 בתל אביב. למעוניינות איסוף רגלי מקניון עזריאלי.
מתי: מחזור ראשון: 02-13/07/17. מחזור שני: 16-27/07/17. מחזור שלישי: 30.07-10.08/17. בין השעות 08:30-13:00. . כולל ארוחת בוקר ושתיה.
לאילו גילאים: בנות בגילאי 9-18 בחלוקה לקבוצות לפי גיל. 

לפרטים והרשמה: 073-7843164
 

 
 
עוד על קייטנות אופנה- 

קייטנות האופנה וסטיילינג מתי

קייטנות האופנה וסטיילינג פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות אופנה וסטיילינג לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות אופנה וסטיילינג –אילו סוגים קיימים

קייטנות אופנה וסטיילינג בארץ מגוונות וכוללות בין היתר: קייטנות עיצוב אופנה, קייטנות סטיילינג, קייטנות תפירה או קייטנות סריגה.

 

קייטנות אופנה וסטיילינג כמה עולה

מחירן של קייטנות האופנה וסטיילינג תלויות בפרמטרים שונים. האם הקייטנה כוללת את כל הציוד והאביזרים? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת אופנה וסטיילינג מחיר משלה.

 

קייטנות אופנה וסטיילינג מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת אופנה וסטיילינג במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים.

בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות אופנה וסטיילינג – היכן.

קייטנות האופנה מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות אופנה באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות אופנה מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

קייטנות אופנה וסטיילינג גילאים

קייטנות האופנה מוצעות בעיקר לבני נוער בגילאים 12-17 עם זאת חלקן פתוחות גם לילדים בית הספר בכיתות ד'-ו'. 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף