קייטנות אמנויות הבמה

קייטנות אמנויות הבמה לילדים | קייטנת אמנויות מומלצת

 

קייטנות המשוייכות לאמנויות הבימה מתאימות בעיקר לילדים שאוהבים להופיע, לרקוד ולשיר. ילדים שאוהבים פעילות מסוג זה יהנו מעשרות אפשרויות ברחבי הארץ המציעות קייטנות בתחום. החל מקייטנת קוסמים, דרך קייטונת מוסיקה ונגינה ועד קייטנות תיאטרון וקרקס.

תחום אמנויות הבמה מאפשר לילדים להביע את עצמם ואת כשרונם האמנותי על הבמה. רוב הקייטנות בתחום זה חותמות במופע פרי יצירתם של הילדים אליו מוזמנים ההורים.

ברמה האישית הילדים צוברים חוויות חדשות, יוצרים חברויות, לומדים לעבוד בקבוצה ולהעריך את חברי הקבוצה והכי חשוב ליהנות מלהופיע בפני קהל.

* הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות האמנויות הבמה לילדים.

 

מאת: מערכת קייטנות

 

קייטנת המוזיקה של לימונצ'לו- 2018

קייטנת מוזיקה איכותית לילדים ונוער המנגנים ושרים.
קייטנת מוסיקה לימונצ'לו

נפתחה ההרשמה לקייטנת המוזיקה של לימונצ'לו לקיץ 2018 והשנה גם סדנת תיפוף אתני!. הקיץ הינו הזדמנות נפלאה לשפר ולחזק את היכולות המוסיקליות של הילדים. בנוסף יהנו הילדים מפעילויות כיפיות וממפגש עם ילדים נוספים המנגנים ושרים. 
מה בתכנית?
שיעורי כלי נגינה, נגינה בלהקות, קורס אולפן ביתי ליצירת מוזיקה במחשב, קורס רדיו לימונצ'לו בהנחיית אסף ראב, סדנת תיפוף מהעולם ימי בריכה וימי קולנוע ולבסוף הופעה על הבמה הגדולה. הקייטנה כוללת ארוחת סנדויצ'ים, פירות ושתייה.

בשורה התחתונה:

איפה: בכפר הירוק

מתי: 01-19/07/18, לא כולל שישי- שבת. 08:30-13:30

לאילו גילאים: כיתות ג'-י' לילדים עם רקע בנגינה ושירה. מספר המקומות מוגבל.

הטבה לנרשמים עד ה-1/6/18

לפרטים נוספים: 073-7843187

 

 

קייטנות האמנויות הבמה מתי

קייטנות האמנויות הבמה פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות אמנויות הבמה לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות אמנויות הבמה –אילו סוגים קיימים

קייטנות אמנויות הבמה בארץ מגוונות וכוללות ענפים רבים. ישנן קייטנות המשלבות כמה ענפי אמנויות הבמה יחד עם פעילויות נוספות. מבין קייטנות האמנויות הבמה ניתן למצוא בארץ:

קייטנות מחול, קייטנות בלט, קייטנות תיאטרון, קייטנות מוסיקה, קייטנות נגינה, קייטנות קוסמים, קייטנות קרקס, קייטנות פנטומימה ועוד. 

 

קייטנות אמנויות הבמה כמה עולה

מחירן של קייטנות האמנויות הבמה תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת אמנויות הבמה מחיר משלה.

 

קייטנות אמנויות הבמה מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת אמנויות הבמה במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים.

בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות אמנויות הבמה – היכן.

קייטנות אמנויות הבמה מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות אמנויות הבמה באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות אמנויות הבמה מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

קייטנות אמנויות הבמה גילאים

קייטנות בתחום זה מוצעות בעיקר לגילאי ילדי בית הספר, כיתות א'-ו' ולבני הנוער המעוניינים להתמקצע בתחום הבמה. 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

 

שתף