קייטנות אנגלית

קייטנות ללימוד השפה האנגלית


קייטנות אנגלית בקיץ או בחופשות הן דרך מצוינת ללמד את הילדים אנגלית. לימוד אנגלית בצורה מרוכזת באמצעות משחקים, סרטים ופעילויות מלמדת אנגלית או משפרת ומשלימה פערים באנגלית בזמן קצר . הקייטנות מועברות בדרך חוויתית וכמו כל קייטנה או מחנה קיץ משלבות גם פעילויות של כיף והנאה.  

קייטנות האנגלית מתקיימות בדרך כלל בקבוצות קטנות ויתרונן הוא העבודה האישית עם כל ילד וילד. לקייטנות אנגלית יתרון נוסף בכך שהן מסייעות לילדים לחזק את בטחונם האישי בשפה האנגלית. 

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות האנגלית לילדים.

 

קייטנות האנגלית מתי

קייטנות האנגלית פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח אמתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט, מתקיימות קייטנות אנגלית לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות אנגלית –אילו סוגים קיימים

מבין קייטנות האנגלית ניתן למצוא: קייטנות בסגנון סאמר סקול, קייטנות אנגלית בשיטות שונות כמו הלן דורון, קייטנות אנגלית ללקויי למידה ועוד. 

 

קייטנות אנגלית כמה עולה

מחירן של קייטנות האנגלית תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. 

 

קייטנות אנגלית מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום ארוך. הרשמה לקייטנת אנגלית במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיים ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיים בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים.

בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות אנגלית – היכן.

קייטנות אנגלית מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות אנגלית באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות אנגלית מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

קייטנות אנגלית גילאים

קייטנות אנגלית מכוונת בעיקר לגילאי בית הספר בכיתות א'-ו' ולנוער בחטיבת ביניים. הורים הרושמים את ילדיהם לקייטנות אנגלית, מעוניינים לחזק את הילד בתחום האנגלית ולשפר פערים שנוצרו במהלך השנה. בנוסף ניתן למצוא קייטנות אנגלית לגיל הרך ולכיתות הנמוכות אשר מעניקות לילדים רכישת השפה האנגלית בשלבים ראשונים. 

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף