קייטנות באזור הצפון

קייטנות באזור הצפון | קייטנה מומלצת בצפון


קייטנות לילדים הן פתרון נפלא בחופשות הקיץ ובחגים ומהוות העשרה לילדים עם פעילות חווייתית וכיף. מצאו קייטנות מומלצות באזור הצפון.

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות באזור הצפון.

מאת: מערכת קייטנות

 

קייטנת כדורגל וספורט אולימפי בקיץ 2018

כדורגל, ספורט ומשחקים בחוף הכרמל

קייטנת כדורגל

בקיץ הזה מוזמנים הילדים והילדות לקייטנת כדורגל, ספורט וחוויה מדהימה בכפר הנוער ימין אורד בחוף הכרמל. הקייטנה הותיקה שמתקיימת כבר למעלה מ-10 שנים תציע פעילות ספורטיבית לצד פעילויות חווייתיות נוספות. משחקי כדורגל על מגרש דשא סינטטי (לומדים את היסודות, הטכניקות וחוקי המשחק), פעילויות ספורט אולימפי, בריכה חצי אולימפית, משחקי שולחן ומשחקי אקס בוקס בכיתות ואולמות ממוזגים, פעילות יצירה, מתנפחים ועוד. הקייטנה כוללת ארוחת בוקר וארוחת צהריים חמה.

בשורה התחתונה
איפה: כפר הנוער ימין אורד חוף הכרמל.
מתי: 01/07-22/07/2018 לא כולל שישי.

בשעות: 07:30-13:30
לאילו גילאים: 4-12
מחיר: 1400 ₪. צהרון עד השעה 16:00 בתוספת 600 ₪.
לפרטים: 073-7020331

 

קייטנת קיץ 2018 עם החבר הכי טוב!

קייטנת כלבים אפיקים

קייטנת הקיץ של כלביית אפיקים היא אחת הקייטנות המרתקות שתוכלו לרשום את ילדכם ואת הכלב שלכם! הקייטנה מאפשרת לבלות עם הכלב, לשחק ולאתגר אותו. קייטנת ילד וכלבו יוצאת לדרך גם בקיץ 2018! ניתן לבחור מסלולים שונים על פי גיל הילד. גילאי 7-9 מוזמנים לקייטנת גורים- יחד עם הכלב בו יחווי חוויות ייחודיות של כלבנים צעירים יחד עם פעילויות מהנות עם הקבוצה. קייטנת ילד וכלבו לגילאי 9-13 –5 ימי פעילות כלבנית לילדים. היכרות עם עולמם של הכלבים, אילוף, הברשה, האכלה, חיבוק, ליטוף...פעילויות עם הכלבים ופעילויות ברוח תנועת הנוער "ילד וכלבו". מחנה אילוף מקצועי לנוער לגילאי 13-16- מחנה בן 10 ימים ללימוד אילוף כלבים מקצועי. הקייטנות פועלות בשטח קיבוץ אפיקים בליווי מדריכי כלבנות. במסגרת המחנות לינה בחדרים ממוזגים, חדר אוכל כשר, בריכה אולימפית, אבטחה בלילות. הסעות מאורגנות מאזור המרכז, השרון והצפון.

בשורה התחתונה:

איפה: קיבוץ אפיקים. ישנן הסעות מאזור המרכז, השרון והצפון. 

לאילו גילאים: 7-9 - קייטנת גורים, 9-13-קיטנת ילד וכלבו. 13-16-מחנה אילוף.

מתי: מחזור ראשון: 8-12/07/18, מחזור שני: 15-19/07/18, מחזור שלישי כולל קייטנת גורים: 22-26/07/18, מחזור רביעי: 29/07-02/08/18. מחזור חמישי: 5-9/08/18. מחנה אילוף: 5-14/08/18.

אתר הבית וטופס הרשמה לקייטנהלפרטים נוספים: 04-6754572 

 

עוד פרטים על קייטנות בצפון- 

קייטנות לפי סוג באזור הצפון

במהלך השנים האחרונות התפתחו קייטנות הפועלות על פי קונספט באזור הצפון זאת לצד הקייטנות המסורתיות הקלאסיות אשר מציעות חוויות שונות לילדים בכל יום. קייטנות הקונספט מתמקדות בפעילות אחת וסביבה מרכיבות את הקייטנה כולה. בשנים האחרונות מוצעות עשרות קייטנות על פי נושא וסוג באזור הצפון . תוכלו למצוא קייטנות בצפון על פי הסוגים:

קייטנות בנושא ספורט, קייטנות בנושא מדע, קייטנות בנושא טבע קייטנות בנושא אמנויות הבמה, קייטנות בנושא יצירה:קייטנות בנושא בישול, קייטנות בנושאי למידה והעשרה, קייטנות בנושא טכנולוגיה, קייטנות בנושא אופנה וסטיילינג, קייטנות בנושא מים ועוד.

 

קייטנות לילדים באזור הצפון

קייטנות הילדים באזור הצפון (עמקים, גליל, הכינרת, רמת הגולן) מתקיימות ביישובים בית שאן,יקנעם, עפולה, נצרת עלית, מגדל העמק,טבריה, כפר תבור, יבניאל, עכו, כרמיאל, נהריה, צפת, מטולה, ראש פינה, קרית שמונה, חצור הגלילית וביישובים הקטנים בסביבתם. קייטנות נוספות שתוכלו למצוא באזור הצפון: קייטנות בחיפה והקריות, קייטנות בחוף הכרמל

 

קייטנות קיץ וקייטנות חגים בצפון

קייטנות באזור הצפון מתקיימות בחופשת הקיץ בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף מתקיימות קייטנות בחגים שבהם חופשת החג בת שבוע ויותר- קייטנות חנוכה, קייטנות פסח וקייטנות סוכות. 

 

קייטנות על פי גילאים באזור הצפון

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים לו היא מציעה את הפעילות. ישנן קייטנות המוצעות לילדי הגן כמו קייטנות בפינות ליטוף, קייטנות במשחקיות, קייטנות יצירה וכיף, קייטנות ספורט המתאימות לגיל הרך ועוד.

לגילאי בית הספר 6-11 מוצעות רוב הקייטנות: קייטנות מדע, קייטנות טבע, קייטנות בישול, קייטנות ספורט, קייטנות מים, קייטנות אמנויות ועוד.

לגילאי העשרה החל מגיל 12 , גילאי 13, גילאי 14, גילאי 15, גילאי 16 ו-17 מוצעים בעיקר מחנות קיץ הכוללים לינה, ארוחות ופעילות מלאה מהבוקר עד הערב. בנוסף ישנן קייטנות נוספות המתאימות לבני הנוער כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות טכנולוגיה, קייטנות למידה כמו קייטנת מחשבים או קייטנת אנגלית.

 

מסלולי קייטנות בצפון

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנה במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במחזורים של שבוע ומאפשרות להירשם לשבועיים או יותר.

 

כמה עולה קייטנה באזור הצפון

מחיר קייטנה נקבע על ידי כל מפעיל קייטנה. קייטנות אחדות כוללת חומרים או ציוד מיוחד ועל כן יהיו יקרות יותר. קייטנות אחדות כוללים טיולים הדורשים שכירת אוטובוסים, ארוחות, פעילויות מיוחדות ולכן גם מחירן יהיה גבוה מהקייטנה הממוצעת. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במתחם אחד עם פעילות מצומצמת והן עולות פחות. קייטנות רבות מציעות הנחות שונות כמו על הרשמה של ילד שני או על הרשמה מוקדמת. מחיר קייטנה נקבע גם בהתאם לאורך היום. אם בחרתם לקחת קייטנה לחצי יום תשלמו פחות מיום מלא.

כיום ממוצע מחיר קייטנה הוא כ-1500 ₪ לחצאי ימים וכ-2500 ₪ ומעלה לקייטנה מיוחדת.

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף