קייטנות באזור חוף הכרמל

קייטנות בחוף הכרמל | קייטנה מומלצת בצפון- אזור חוף הכרמל


קייטנות לילדים הן פתרון נפלא בחופשות הקיץ ובחגים ומהוות העשרה לילדים עם פעילות חווייתית וכיף. מצאו קייטנות מומלצות באזור חוף הכרמל.

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות באזור חוף הכרמל.

מאת: מערכת קייטנות

 

קייטנת כדורגל וספורט אולימפי בקיץ 2018

כדורגל, ספורט ומשחקים בחוף הכרמל

קייטנת כדורגל

בקיץ הזה מוזמנים הילדים והילדות לקייטנת כדורגל, ספורט וחוויה מדהימה בכפר הנוער ימין אורד בחוף הכרמל. הקייטנה הותיקה שמתקיימת כבר למעלה מ-10 שנים תציע פעילות ספורטיבית לצד פעילויות חווייתיות נוספות. משחקי כדורגל על מגרש דשא סינטטי (לומדים את היסודות, הטכניקות וחוקי המשחק), פעילויות ספורט אולימפי, בריכה חצי אולימפית, משחקי שולחן ומשחקי אקס בוקס בכיתות ואולמות ממוזגים, פעילות יצירה, מתנפחים ועוד. הקייטנה כוללת ארוחת בוקר וארוחת צהריים חמה.

בשורה התחתונה
איפה: כפר הנוער ימין אורד חוף הכרמל.
מתי: 01/07-22/07/2018 לא כולל שישי.

בשעות: 07:30-13:30
לאילו גילאים: 4-12
מחיר: 1400 ₪. צהרון עד השעה 16:00 בתוספת 600 ₪.
לפרטים: 073-7020331

 

 

עוד פרטים על קייטנות באזור חוף הכרמל: 

קייטנות לפי סוג באזור חוף הכרמל

במהלך השנים האחרונות התפתחו קייטנות הפועלות על פי קונספט גם באזור חוף הכרמל זאת לצד הקייטנות המסורתיות הקלאסיות אשר מציעות חוויות מתחלפות של כיף לילדים בכל יום. קייטנות הקונספט מתמקדות בפעילות אחת וסביבה מרכיבות את הקייטנה כולה. בשנים האחרונות מוצעות עשרות קייטנות על פי נושא וסוג באזור חוף הכרמל . תוכלו למצוא קייטנות בחוף הכרמל על פי נושאים:

קייטנות בנושא ספורט, קייטנות בנושא מדע, קייטנות בנושא טבע קייטנות בנושא אמנויות הבמה, קייטנות בנושא יצירה:קייטנות בנושא בישול, קייטנות בנושאי למידה והעשרה, קייטנות בנושא טכנולוגיה, קייטנות בנושא אופנה וסטיילינג, קייטנות בנושא מים ועוד.

 

קייטנות לילדים ביישובי חוף הכרמל

קייטנות הילדים באזור חוף הכרמל מתייחסות ליישובים באזור הצפון- חוף הכרמל: זכרון יעקב, פרדס חנה, כרכור, בנימינה, קיסריה, מעגן מיכאל, עין הוד, מעיין צבי, חוף דור, נחשולים, בית אורן ועתלית. בסמוך לאזור ניתן למצוא קייטנות בחיפה והקריות.

 

קייטנות קיץ וקייטנות חגים בחוף הכרמל

קייטנות באזור הצפון בחוף הכרמל מתקיימות בחופשת הקיץ בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף מתקיימות קייטנות בחגים שבהם חופשת החג בת שבוע ויותר- קייטנות חנוכה, קייטנות פסח וקייטנות סוכות. 

 

קייטנות על פי גילאים באזור הצפון- חוף הכרמל

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים לו היא מציעה את הפעילות. ישנן קייטנות המוצעות לילדי הגן כמו קייטנות בפינות ליטוף, קייטנות במשחקיות, קייטנות יצירה וכיף, קייטנות ספורט המתאימות לגיל הרך ועוד.

לגילאי בית הספר 6-11 מוצעות רוב הקייטנות: קייטנות מדע, קייטנות טבע, קייטנות בישול, קייטנות ספורט, קייטנות מים, קייטנות אמנויות ועוד.

לגילאי העשרה החל מגיל 12 , גילאי 13, גילאי 14, גילאי 15, גילאי 16 ו-17 מוצעים בעיקר מחנות קיץ הכוללים לינה, ארוחות ופעילות מלאה מהבוקר עד הערב. בנוסף ישנן קייטנות נוספות המתאימות לבני הנוער כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות טכנולוגיה, קייטנות למידה כמו קייטנת מחשבים או קייטנת אנגלית.

 

מסלולי קייטנות בצפון- אזור חוף הכרמל

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנה במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במחזורים של שבוע ומאפשרות להירשם לשבועיים או יותר.

 

כמה עולה קייטנה באזור חוף הכרמל

מחיר קייטנה נקבע על ידי כל מפעיל קייטנה. קייטנות אחדות כוללת חומרים או ציוד מיוחד ועל כן יהיו יקרות יותר. קייטנות אחדות כוללים טיולים הדורשים שכירת אוטובוסים, ארוחות, פעילויות מיוחדות ולכן גם מחירן יהיה גבוה מהקייטנה הממוצעת. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במתחם אחד עם פעילות מצומצמת והן עולות פחות. קייטנות רבות מציעות הנחות שונות כמו על הרשמה של ילד שני או על הרשמה מוקדמת. מחיר קייטנה נקבע גם בהתאם לאורך היום. אם בחרתם לקחת קייטנה לחצי יום תשלמו פחות מיום מלא.

כיום ממוצע מחיר קייטנה נע בכ-1500 ₪ לחצאי ימים וכ-2500 ₪ ומעלה לקייטנה מיוחדת.

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף