קייטנות באזור ירושלים

קייטנות באזור ירושלים | קייטנה מומלצת בירושלים


קייטנות לילדים הן פתרון נפלא בחופשות הקיץ ובחגים ומהוות העשרה לילדים עם פעילות חווייתית וכיף. מצאו קייטנות מומלצות באזור ירושלים.

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות באזור ירושלים.

 

קייטנת שחייה בנות הים

קייטנת שחייה וספורט לבנות של "שרון שחייה והתעמלות במים".

קייטנת שחייה ירושלים 2018

קייטנת השחייה בירושלים, תתקיים בקיץ 2018 ותכלול שיעורי שחייה, פעילויות יצירה בנושא בנות ים, ריקוד וספורט.

מה בתכנית?

הקייטנה תשלב לימודי שחייה מקצועיים, פעילויות יצירה בנושא בנות ים, זומבה בסטודיו ממוזג, ריקודי עמים, קיר טיפוס, שיעורי הגנה עצמית, פעילויות ספורט ועוד. קבוצות קטנות ואווירה נעימה וייחודית. הקייטנה כוללת ארוחת בוקר וצהריים. 

בשורה התחתונה:

איפה: אצטדיון טדי ירושלים ליד קניון מלחה.

לגילאי: בנות בגילאי 5-12

מתי: מחזור ראשון: 23.07-09.08/18, מחזור שני: 12/08-23/23/18. 7:45-15:45 כולל ארוחת צהריים. ניתן להירשם על בסיס יומי או שבועי.

לפרטים והרשמה: 073-7020330 או בהודעה: 052-8577088. לאתר הבית

 

 

עוד פרטים על קייטנות באזור ירושלים-

קייטנות לפי סוג באזור ירושלים

במהלך השנים האחרונות התפתחו קייטנות הפועלות על פי קונספט באזור ירושלים זאת לצד הקייטנות המסורתיות הקלאסיות אשר מציעות חוויות שונות לילדים בכל יום. קייטנות הקונספט מתמקדות בפעילות אחת וסביבה מרכיבות את הקייטנה כולה. בשנים האחרונות מוצעות עשרות קייטנות על פי נושא וסוג באזור הירושלים . תוכלו למצוא קייטנות בירושלים על פי הסוגים:

קייטנות בנושא ספורט, קייטנות בנושא מדע, קייטנות בנושא טבע קייטנות בנושא אמנויות הבמה, קייטנות בנושא יצירה:קייטנות בנושא בישול, קייטנות בנושאי למידה והעשרה, קייטנות בנושא טכנולוגיה, קייטנות בנושא אופנה וסטיילינג, קייטנות בנושא מים ועוד.

 

קייטנות קיץ וקייטנות חגים בירושלים

קייטנות באזור ירושלים מתקיימות בחופשת הקיץ בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף מתקיימות קייטנות בחגים שבהם חופשת החג בת שבוע ויותר- קייטנות חנוכה, קייטנות פסח וקייטנות סוכות. 

 

קייטנות על פי גילאים באזור ירושלים

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים לו היא מציעה את הפעילות. ישנן קייטנות המוצעות לילדי הגן כמו קייטנות בפינות ליטוף, קייטנות במשחקיות, קייטנות יצירה וכיף, קייטנות ספורט המתאימות לגיל הרך ועוד.

לגילאי בית הספר 6-11 מוצעות רוב הקייטנות: קייטנות מדע, קייטנות טבע, קייטנות בישול, קייטנות ספורט, קייטנות מים, קייטנות אמנויות ועוד.

לגילאי העשרה החל מגיל 12 , גילאי 13, גילאי 14, גילאי 15, גילאי 16 ו-17 מוצעים בעיקר מחנות קיץ הכוללים לינה, ארוחות ופעילות מלאה מהבוקר עד הערב. בנוסף ישנן קייטנות נוספות המתאימות לבני הנוער כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות טכנולוגיה, קייטנות למידה כמו קייטנת מחשבים או קייטנת אנגלית.

 

מסלולי קייטנות בירושלים

ישנן קייטנות בירושלים המציעות מסלולים שונים להרשמה. למשל קייטנות במתכונת של חצי יום או יום מלא. חצי יום מתייחס לרוב עד השעה 13:00 או יום שלם עד השעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במחזורים של שבוע ומאפשרות להירשם לשבועיים או יותר.

 

כמה עולה קייטנה באזור ירושלים

מחיר קייטנה נקבע על ידי כל מפעיל קייטנה. קייטנות אחדות כוללת חומרים או ציוד מיוחד ועל כן יהיו יקרות יותר. קייטנות אחדות כוללים טיולים הדורשים שכירת אוטובוסים, ארוחות, פעילויות מיוחדות ולכן מחירן יהיה גבוה מהקייטנה הממוצעת. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במתחם אחד עם פעילות מצומצמת והן עולות פחות. קייטנות רבות מציעות הנחות שונות כמו על הרשמה של ילד שני או על הרשמה מוקדמת. מחיר קייטנה נקבע גם בהתאם לאורך היום. אם בחרתם לקחת קייטנה לחצי יום תשלמו פחות מיום מלא.

כיום ממוצע מחיר קייטנה הוא כ-1500 ₪ לחצאי ימים וכ-2500 ₪ ומעלה לקייטנה מיוחדת.

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף