קייטנות באילת

קייטנות באילת | קייטנה מומלצת אילתקייטנות לילדים הן פתרון נפלא בחופשות הקיץ ובחגים ומהוות העשרה לילדים עם פעילות חווייתית וכיף. מצאו קייטנות מומלצות באילת.

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות באילת.

מאת: מערכת קייטנות

 

מחנה קיץ לנוער מתגלגלים לאילת

5 ימי חוויה במלון קלאב אין אילת!
קייטנת מתגלגלים לאילת

בני נוער העולים לכיתות  ח' ו-ט' מוזמנים למחנה קיץ מבית מפעלי קיץ עם חמישה ימים עמוסים בפעילות אתגרית, טיולים ומסיבות באילת.
מה במחנה?
ספורט ימי,ספורט אתגריפארק חבלים, אומגה,קיר טיפוס,ימי בריכה, מסיבת שייט, טיולי טבע, בנייה והשטת רפסודה , מסיבות ועוד. לינה בבית המלון קלאב אין אילת כולל פנסיון מלא. הדרכה מקצועית ומנוסה. כולל הסעות הלוך ושוב ממרכז הארץ.
בשורה התחתונה:
איפה: מלון Club- in אילת. הסעות ממרכז הארץ הלוך ושוב.
לאילו גילאים: לעולים לכיתות ח' ו-ט'
מתי: 09-14/07/17 , 16-21/07/17
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192

 


 

עוד פרטים על קייטנות באילת-

קייטנות לפי סוג באילת

במהלך השנים האחרונות התפתחו קייטנות הפועלות על פי קונספט באילת זאת לצד הקייטנות המסורתיות הקלאסיות אשר מציעות חוויות שונות לילדים בכל יום. קייטנות הקונספט מתמקדות בפעילות אחת וסביבה מרכיבות את הקייטנה כולה. בשנים האחרונות מוצעות עשרות קייטנות על פי נושא וסוג באילת. תוכלו למצוא קייטנות באילת על פי הסוגים:

קייטנות בנושא ספורט, קייטנות בנושא מדע, קייטנות בנושא טבע קייטנות בנושא אמנויות הבמה, קייטנות בנושא יצירה:קייטנות בנושא בישול, קייטנות בנושאי למידה והעשרה, קייטנות בנושא טכנולוגיה, קייטנות בנושא אופנה וסטיילינג, קייטנות בנושא מים ועוד.

 

קייטנות קיץ וקייטנות חגים באילת

קייטנות באילת מתקיימות בחופשת הקיץ בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף מתקיימות קייטנות בחגים שבהם חופשת החג בת שבוע ויותר- קייטנות חנוכה, קייטנות פסח וקייטנות סוכות. 

 

קייטנות על פי גילאים באילת

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים לו היא מציעה את הפעילות. ישנן קייטנות המוצעות לילדי הגן כמו קייטנות בפינות ליטוף, קייטנות במשחקיות, קייטנות יצירה וכיף, קייטנות ספורט המתאימות לגיל הרך ועוד. לגילאי בית הספר 6-11 מוצעות רוב הקייטנות: קייטנות מדע, קייטנות טבע, קייטנות בישול, קייטנות ספורט, קייטנות מים, קייטנות אמנויות ועוד.

לגילאי העשרה החל מגיל 12, גילאי 13, גילאי 14, גילאי 15, גילאי 16 ו-17 מוצע בעיקר מחנה קיץ הכוללים לינה, ארוחות ופעילות מלאה מהבוקר עד הערב. בנוסף ישנן קייטנות נוספות המתאימות לבני הנוער כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות טכנולוגיה, קייטנות למידה כמו קייטנת מחשבים או קייטנת אנגלית.

 

מסלולי קייטנות באילת

ישנן קייטנות בירושלים המציעות מסלולים שונים להרשמה. למשל קייטנות במתכונת של חצי יום או יום מלא. חצי יום מתייחס לרוב עד השעה 13:00 או יום שלם עד השעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במחזורים של שבוע ומאפשרות להירשם לשבועיים או יותר.

 

כמה עולה קייטנה באילת

מחיר קייטנה נקבע על ידי כל מפעיל קייטנה. קייטנות אחדות כוללת חומרים או ציוד מיוחד ועל כן יהיו יקרות יותר. קייטנות אחדות כוללים טיולים הדורשים שכירת אוטובוסים, ארוחות, פעילויות מיוחדות ולכן מחירן יהיה גבוה מהקייטנה הממוצעת. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במתחם אחד עם פעילות מצומצמת והן עולות פחות. קייטנות רבות מציעות הנחות שונות כמו על הרשמה של ילד שני או על הרשמה מוקדמת. מחיר קייטנה נקבע גם בהתאם לאורך היום. אם בחרתם לקחת קייטנה לחצי יום תשלמו פחות מיום מלא. 
כיום ממוצע מחיר קייטנה הוא כ-1500 ₪ לחצאי ימים וכ-2500 ₪ ומעלה לקייטנה מיוחדת.


מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף