קייטנות בבת ים

קייטנה בבת ים | קייטנות מומלצות בת ים


קייטנות לילדים הן פתרון נפלא בחופשות הקיץ ובחגים ומהוות העשרה לילדים עם פעילות חווייתית וכיף. מצאו קייטנות מומלצות בבת ים.

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות בבת ים.

מאת: מערכת קייטנות
 

 

קייטנת מתגלגלים ונהנים בבת ים

כל האטרקציות המובילות בארץ בקייטנת אקסטרים אחת!
קייטנת מתגלגלים ונהנים קיץ 2017

הקייטנה הוותיקה מתגלגלים ונהנים מבית מפעלי קיץ, מציעה גם הקיץ תוכן עשיר לילדים, חוויות ופעילות מהנה עם ביקור יומי באטרקציה מובילה. הסעות יצאו גם מבת ים. 
אז היכן מבקרים?

ימי מים: בבריכות פרטיות מקורות / ימית 2000, בפארק שעשועים: לונה פארק / סופר לנד ופארק,גן חיות  כולל מופע לילדים, בחוות סוסים עם סדנאות רכיבה, הברשה ומופע ראווה, ביום מהסרטים עם סדנאות קולנוע בסינמה סיטי, חוויה חושית תלת מימדית של טבע מדהים / גוף האדם. יום כיף בפארק הטרמפולינות, יום שיט בסירת מנוע או פדלים, יום אתגרי עם חבלים,אומגה,קיר,קארטינג,ירי ברובה לייזר!, ביקור בפארק השעשועים האתגרי "האי", יום ספורט עם משחקי נופש, כדורגל וכדורסל וגם יום הישרדות עם תחנות פעילות מתחלפות ומעגל תופים.
בשורה התחתונה:
איפה: הקייטנה תתקיים ברחבי הארץ. הסעות מבתי ספר בבת ים.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-13. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שני מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18. בשעות 07:30-13:30. כולל ארוחת בוקר.בחלק מהערים ניתן להאריך עד 17:00 בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה073-7843192אתר הבית
 

 

קייטנת חוויה בבת ים

חוויה של יצירה וכיף!

קייטנת חוויה 2017

קייטנת חוויה מבית מפעלי קיץ תתקיים גם השנה עם פעילויות ספורט, אמנות ויצירה במוקדים שונים בארץ וגם בבת ים
מה בתכנית?
ימי בריכה (מוצללת) בכל יום, ימי נושא מיוחדים , מפעילים חיצוניים,  מופעים, פעילות יצירה. הפעילויות מתקיימות על דשא או בחדרים ואולמות ממוזגים.
בשורה התחתונה:
איפה: הקייטנה תתקיים בקאנטרי בת ים- קוממיות פינת מנחם בגים. הסעות ממוקדים שונים באזור. 
לאילו גילאים: לגילאי 5-12. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שלושה מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18, מחזור שלישי: 12/08-23/08/18. ימים א-ה בשעות 07:30-13:00. כולל ארוחת בוקר וקרטיבים.ניתן להאריך עד 16:00  בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192לפרטים נוספים

 

קייטנת חוויה אולימפית בבת ים

קייטנת ספורט וחוויה!
קייטנת חוויה אולימפית

קייטנה אולימפית היא קייטנה המתמחה בענף ספורט בליווי מדריך מקצועי ומוסמך. הקייטנה משולבת עם קייטנת חוויה. הקייטנה תתקיים הקיץ בקאנטרי בת ים. בקייטנה 3 מסלולים לבחירה: שיעורי שחייה, שיעורי טניס, שיעורי כדורגל. בכל מסלול משולבים בקייטנה גם פעילויות חווייתיות כמו סדנאות יצירה,ימי בריכה וימי כיף ייחודיים.
מה בתכנית? 
אולימפית שחייה - קורס שחייה, לימודי שחייה ושיפור סגנון (12 שיעורים 45 דק' עד 8 ילדים בשיעור).
אולימפית כדורגל-לימוד יסודות, חוקים, שיפור יסודות המשחק : טכניקות, כדרור, מסירה, עצירה, נגיחה ובעיטה, שיפור מרכיבי קואורדינציה וכושר גופני (כוח גמישות, זריזות ומהירות).
אולימפית טניס - לימוד יסודות החבטות, טכניקה, טקטיקה והרבה משחקים. 
בשורה התחתונה:
איפה: קאנטרי בת ים-קוממיות פינת מנחם בגין. הסעות ממוקדים שונים בערים.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-12. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שלושה מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18, מחזור שלישי: 12/08-23/08/18. ימים א-ה בשעות 07:30-13:00. כולל ארוחת בוקר וקרטיבים.ניתן להאריך עד 16:00  בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192לפרטים נוספים

 

 

קייטנות עירוניות בבת ים

קייטנות עירוניות בת ים

עיריית בת ים באמצעות החברה לתרבות פנאי וספורט בת ים מקיימת קייטנות בחופשות. 

החברה מפעילה קייטנות במרכזים הקהילתיים, בגני הילדים ולילדי בית הספר בבתי הספר. ניתן להירשם באמצעות המרכזים הקהילתיים.

קייטנות ייחודיות נוספות בבת ים מתקיימות מדי שנה כגון: (נכון לשנת 2016)  

  • קייטנת שיט בכותר פייס- ז'בוטינסקי 3 בת-ים  - הילדים לומדים את יסודות השיט והימאות. מתנסים בטכניקת השיט ובגלישת גלים, גלישת רוח וחתירה.
  • קייטנת סאמר סקול בבת ים- קייטנה המועברת באמצעות מדריכים דוברי אנגלית המלמדים ומתרגלים אנגלית על פי הרמות השונות. הקייטנה משלבת גם פעילות חוויתית.
  • קייטנת הכנה לכיתה א בבת ים- קייטנה המכינה את הילדים לשנת הלימודים הראשונה ומסייעת לרכוש מיומנויות חשובות כמו הבנת הנשמע, הכרת המספרים, חשיבה לוגית ועוד. הקייטנה משלבת גם יציאה לאטרקציות. בגורדון- ביל"ו 1 פינת הגבול בת-ים. ויגלום- ליבורנו 17 בת -ים.
  • קייטנת טכנולוגיה בכותר פייס- ז'בוטינסקי 3 ויגלום- ליבורנו 17 בת -ים- אנימציה, קומיקס, הכרת מחשב, שעשועי מדע ועוד.
  • קייטנת מחול במרכז קהילתי יגלום- ליבורנו 17 ובמרכז קהילתי עופר- הבנים 5 בת -ים. קייטנת ריקוד המשלבת שיעורי ריקוד בסגנונות שונים ומשלבת גם יציאה לבריכה ואטרקציות שונות.
  • קייטנת מאסטר שף במרכז קהילתי כנרת- סדנאות אוכל ממטבחים שונים בעולם. מכינים מטעמים ואוכלים בתאבון.  מרכז קהילתי כנרת- כנרת 6 בת - ים
  • קייטנת כדורגל וספורט –אימונים משחקים ובפעילויות ספורט במרכז קהילתי עופר- הבנים 5 בת - ים.
  • קייטנה דתית באורות התורה. 

 

 

עוד פרטים על קייטנות בבת ים-

קייטנות לפי סוג בבת ים

במהלך השנים האחרונות התפתחו קייטנות הפועלות על פי קונספט בבת ים זאת לצד הקייטנות המסורתיות הקלאסיות אשר מציעות חוויות שונות לילדים בכל יום. קייטנות הקונספט מתמקדות בפעילות אחת וסביבה מרכיבות את הקייטנה כולה. בשנים האחרונות מוצעות עשרות קייטנות על פי נושא וסוג בבת ים הצפון . תוכלו למצוא קייטנות בבת ים על פי הסוגים:

קייטנות בנושא ספורט, קייטנות בנושא מדע, קייטנות בנושא טבע קייטנות בנושא אמנויות הבמה, קייטנות בנושא יצירה:קייטנות בנושא בישול, קייטנות בנושאי למידה והעשרה, קייטנות בנושא טכנולוגיה, קייטנות בנושא אופנה וסטיילינג, קייטנות בנושא מים ועוד.

 

קייטנות קיץ וקייטנות חגים בבת ים

קייטנות בבת ים מתקיימות בחופשת הקיץ בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף מתקיימות קייטנות בחגים שבהם חופשת החג בת שבוע ויותר- קייטנות חנוכה, קייטנות פסח וקייטנות סוכות. 

 

קייטנות על פי גילאים בבת ים

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים לו היא מציעה את הפעילות. ישנן קייטנות המוצעות לילדי הגן כמו קייטנות בפינות ליטוף, קייטנות במשחקיות, קייטנות יצירה וכיף, קייטנות ספורט המתאימות לגיל הרך ועוד. לגילאי בית הספר 6-11 מוצעות רוב הקייטנות: קייטנות מדע, קייטנות טבע, קייטנות בישול, קייטנות ספורט, קייטנות מים, קייטנות אמנויות ועוד.

לגילאי העשרה החל מגיל 12, גילאי 13, גילאי 14, גילאי 15, גילאי 16 ו-17 מוצע בעיקר מחנה קיץ הכוללים לינה, ארוחות ופעילות מלאה מהבוקר עד הערב. בנוסף ישנן קייטנות נוספות המתאימות לבני הנוער כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות טכנולוגיה, קייטנות למידה כמו קייטנת מחשבים או קייטנת אנגלית.

 

מסלולי קייטנות בבת ים

ישנן קייטנות בבת ים המציעות מסלולים שונים להרשמה. למשל קייטנות במתכונת של חצי יום או יום מלא. חצי יום מתייחס לרוב עד השעה 13:00 או יום שלם עד השעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במחזורים של שבוע ומאפשרות להירשם לשבועיים או יותר.

 

כמה עולה קייטנה בבת ים

מחיר קייטנה נקבע על ידי כל מפעיל קייטנה. קייטנות אחדות כוללת חומרים או ציוד מיוחד ועל כן יהיו יקרות יותר. קייטנות אחדות כוללים טיולים הדורשים שכירת אוטובוסים, ארוחות, פעילויות מיוחדות ולכן מחירן יהיה גבוה מהקייטנה הממוצעת. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במתחם אחד עם פעילות מצומצמת והן עולות פחות. קייטנות רבות מציעות הנחות שונות כמו על הרשמה של ילד שני או על הרשמה מוקדמת. מחיר קייטנה נקבע גם בהתאם לאורך היום. אם בחרתם לקחת קייטנה לחצי יום תשלמו פחות מיום מלא.

כיום ממוצע מחיר קייטנה הוא כ-1500 ₪ לחצאי ימים וכ-2500 ₪ ומעלה לקייטנה מיוחדת.

קייטנות נוספות באזור המרכז

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף