קייטנות בהוד השרון

קייטנה בהוד השרון | קייטנות מומלצות הוד השרוןקייטנות לילדים הן פתרון נפלא בחופשות הקיץ ובחגים ומהוות העשרה לילדים עם פעילות חווייתית וכיף. מצאו קייטנות מומלצות בהוד השרון.

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות בהוד השרון.

מאת: מערכת קייטנות

 

קייטנת WE MAKE

קייטנה של מייקרים, ילדים ובני נוער היוצרים פרויקטים מחומרים שונים בשילוב ידע וטכנולוגיות!.

קייטנת we make 2018

קייטנת We make  תתקיים במהלך קיץ 2018 בכפר הנוער מוסינזון ותציע תחומי מדע וטכנולוגיה מגוונים אותם הילדים יוכלו ללמוד וליצור! בקייטנה אפשרות לבחור אחת ממגמות ההתמחות וליהנות 3 פעמים בשבוע ממגמה זו: מגמת מדע- ניסויים ובניית פרוייקטים. (כיתות א'-ד'),מגמת מבוכים ודרקונים-פנטזיה, דמיון ומשחקי תפקידים (כיתות ג' ומעלה), מגמת מחשבים-תחומי המחשב העכשווים, סייבר, אפליקציות ותכנות משחקים (כיתות ג' ומעלה), טיסנאות ורחפנים-בנייה והטסת כלי טיס שונים (כיתות ג' ומעלה), מגמת אקשן מצלמים-צילום, עריכה, קולנוע ומשחק (כיתות ג' ומעלה), מגמת איור וקומיקס-איור והנפשה, כתיבת סיפור והבעה באמצעות ציורים (כיתות א' ומעלה), מגמת עיצוב והדפסה בתלת מימד-עיצוב המוצר בתוכנה מתקדמת והדפסה בתלת מימד (כיתות ד' ומעלה). לצד המגמות פעילויות כיף וגיבוש! יציאה לבריכה אחת לשבוע, הופעות אמן, הצגות, סרטים ועוד. הקייטנה מועברת על ידי מדריכים מקצועיים, כל אחד בתחומו וכוללת ארוחת עשר וחטיף בסיום הקייטנה. ארוחת צהריים חמה למסיימים בשעה 16:00.

איפה: בכפר הנוער מוסינזון, רחוב עליית הנוער 1 הוד השרון.

מתי: חמישה מחזורים בני שבוע. ניתן להירשם לשבוע אחד או יותר. החל מה-01/07/18 ועד ה-02/08/2018. ניתן לגוון בין המגמות במהלך השבועות. בדקו אילו מגמות פעולות באיזה שבוע.
הקייטנה מתקיימת עד השעה 13:00 או עד 16:00 במסלול ארוך.

לגילאי: החל מכיתות א' בהתאם למגמות הנבחרות. 

לפרטים והרשמה:  073-7843189

 

 

קייטנת שחייה "פליפר" באזור הוד השרון

עושים "פליפ" לתרבות השחייה והופכים מים לאורח חיים!

קייטנת שחייה בריכת חגור

קייטנת פליפר בבריכת חגור היא קייטנת שחייה חווייתית שמטרתה להעביר לילדים את הכיף שבאורח חיים ספורטיבי במים. הקייטנה מתמקדת בשיפור/אימון כל סגנונות השחייה ומשלבת בכל יום פעילות חווייתית יחד עם מתן דגש על עבודה בקבוצה. בפליפר מאמינים בפיתוח הדימוי העצמי של כל ילד וילד מול הקבוצה והחברה בכלל. בפעילויות הקבוצתיות יקנו לילדים יכולות לעבוד בצוות, בשיתוף פעולה וקבלת האחר. שיעורי השחייה יועברו על ידי מדריכים מקצועיים שיעבדו עם הילדים על ארבעת סגנונות השחייה בהתאם לרמה שלהם תוך מתן דגש על כושר גופני במים.  לצד שיעורי השחייה יתקיימו סדנאות חווייתיות מגוונות.

איפה: בריכת חגור במושב חגור. סמוך לאזור הוד השרון.

לאילו גילאים: מסיימי כיתות א'-מסיימי כיתות ו'. הקייטנה מיועדת לילדים שלמדו לשחות בעבר וקיבלו בסיס בסגנון שחייה אחד לפחות.

מתי: מחזור ראשון - 22/07/18-02/08/2018, מחזור שני-05/08-16/08/18, מחזור שלישי-19/08-30/08/18 (יפתח בהתאם להרשמה)   

בשעות: 08:00-13:30 . הסעות יתאפשרו בתשלום בהתאם לביקוש מראש העין, פתח תקוה, הוד השרון, כפר סבא. 

לפרטים והרשמה073-7020337

 

 

מחנה טיס 2018

מחנה מרתק לכיתות ד' -יב'
מחנה טיס קייטנות הארה

ילדים שתחום התעופה מרתק אותם, חולמים להיות טייסים או לבנות מטוסים מוזמנים למחזור ה-7 למחנה הטיס מבית "הארה-תכניות העשרה". המחנה מיועד לבנים ובנות העולים לכיתות ד' עד יב' ומחולק לקבוצות על פי גילאים. המחנה כולל לינה וכלכלה מלאה ובהדרכת טייסים, נווטים, מטיסי כטב"מים (כלי טיס בלתי מאויישים), טיסנאים, מהנדסי אוירונאוטיקה ואנשי חינוך. 

מה בתכנית?
עולמות תוכן מגוונים ומרתקים סביב תחום התעופה. בניית טיסן הנשלט מרחוק באמצעות מנוע חשמלי (נשאר אצל הילד), סימולטור של מסוקים, רחפנים וטיסנים, הרצאות בנושא חוקת הטיס, ניווט, כלי טיס בלתי מאוישים, קורס טיס ועוד. הטסה של טיסני הקורס בשטח הפתוח, ביקור בטייסת קרב בבסיס חיל האוויר בנבטים או רמת דוד וגם-טיסת ניווט אמיתית בשמי הארץ!. בנוסף פעילויות חוויה, נופש וגיבוש. המחנה מתקיים בכפר הנוער כפר מוסינזון הוד השרון. המחנה כולל כלכלה מלאה ולינה בחדרים ממוזגים. למשתתפים שזוהי אינה הפעם הראשונה שלהם במחנה, מסלול משודרג והפעם- הבא את כלי הטיס שבנית במחנה הקודם, חשמל אותו להטסת לילה, הוסף לא מצלמת HD לצלם את כל הנוף הנשקף מהגובה. 
איפה: בכפר הנוער מוסינזון הוד השרון. 
מתי: 15-19/07/2018. כולל לינה וכלכלה מלאה הכוללת 3 ארוחות מלאות ביום וכיבוד ביניים. ניתן להשתתף במחנה ללא לינה ולהגיע עצמאית בשעה 08:30 ולחזור עצמאית הביתה ב-20:30 בערב.
לאילו גילאים: לעולים לכיתות ד' עד יב'.
לפרטים והרשמה073-7843189

 

קייטנת מתגלגלים ונהנים

כל האטרקציות המובילות בארץ בקייטנת אקסטרים אחת!

קייטנות מפעלי קיץ

הקייטנה הוותיקה מתגלגלים ונהנים מבית מפעלי קיץ, מציעה גם הקיץ תוכן עשיר לילדים, חוויות ופעילות מהנה עם ביקור יומי באטרקציה מובילה.
אז היכן מבקרים?
ימי מים: בבריכות פרטיות מקורות / ימית 2000, בפארק שעשועים: לונה פארק / סופר לנד ופארק,גן חיות  כולל מופע לילדים, בחוות סוסים עם סדנאות רכיבה, הברשה ומופע ראווה, ביום מהסרטים עם סדנאות קולנוע בסינמה סיטי, חוויה חושית תלת מימדית של טבע מדהים / גוף האדם. יום כיף בפארק הטרמפולינות, יום שיט בסירת מנוע או פדלים, יום אתגרי עם חבלים,אומגה,קיר,קארטינג,ירי ברובה לייזר!, ביקור בפארק השעשועים האתגרי "האי", יום ספורט עם משחקי נופש, כדורגל וכדורסל וגם יום הישרדות עם תחנות פעילות מתחלפות ומעגל תופים.

איפה: הקייטנה תתקיים ברחבי הארץ. הסעות מבתי ספר בהוד השרון.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-13. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שני מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18. בשעות 07:30-13:30. כולל ארוחת בוקר.בחלק מהערים ניתן להאריך עד 17:00 בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192אתר הבית

 

קייטנות עירוניות בהוד השרון

קייטנות עירוניות בהוד השרון

קייטנות עירוניות בהוד השרון מופעלות באמצעות העירייה והמרכז האמנויות הרב תחומי. הקייטנות מתקיימות בבתי הספר במסגרת בית הספר של החופש הגדול ובגני הילדים במסגרת הצהרונים של הוד השרון. הקייטנות במחיר מסובסד ושווה לכל כיס. התעדכנו בפרטים לגבי קייטנות עירוניות בהוד השרון

 

 

עוד פרטים על קייטנות בהוד השרון-

 

קייטנות לפי סוג בהוד השרון

במהלך השנים האחרונות התפתחו קייטנות הפועלות על פי קונספט בהוד השרון זאת לצד הקייטנות המסורתיות הקלאסיות אשר מציעות חוויות שונות לילדים בכל יום. קייטנות הקונספט מתמקדות בפעילות אחת וסביבה מרכיבות את הקייטנה כולה. בשנים האחרונות מוצעות עשרות קייטנות על פי נושא וסוג בהוד השרון. תוכלו למצוא קייטנות בהוד השרון על פי הסוגים:

קייטנות בנושא ספורט, קייטנות בנושא מדע, קייטנות בנושא טבע קייטנות בנושא אמנויות הבמה, קייטנות בנושא יצירה:קייטנות בנושא בישול, קייטנות בנושאי למידה והעשרה, קייטנות בנושא טכנולוגיה, קייטנות בנושא אופנה וסטיילינג, קייטנות בנושא מים ועוד.

 

קייטנות קיץ וקייטנות חגים בהוד השרון

קייטנות בהוד השרון מתקיימות בחופשת הקיץ בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף מתקיימות קייטנות בחגים שבהם חופשת החג בת שבוע ויותר- קייטנות חנוכה, קייטנות פסח וקייטנות סוכות. 

 

קייטנות על פי גילאים בהוד השרון

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים לו היא מציעה את הפעילות. ישנן קייטנות המוצעות לילדי הגן כמו קייטנות בפינות ליטוף, קייטנות במשחקיות, קייטנות יצירה וכיף, קייטנות ספורט המתאימות לגיל הרך ועוד. לגילאי בית הספר 6-11 מוצעות רוב הקייטנות: קייטנות מדע, קייטנות טבע, קייטנות בישול, קייטנות ספורט, קייטנות מים, קייטנות אמנויות ועוד.

לגילאי העשרה החל מגיל 12, גילאי 13, גילאי 14, גילאי 15, גילאי 16 ו-17 מוצע בעיקר מחנה קיץ הכוללים לינה, ארוחות ופעילות מלאה מהבוקר עד הערב. בנוסף ישנן קייטנות נוספות המתאימות לבני הנוער כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות טכנולוגיה, קייטנות למידה כמו קייטנת מחשבים או קייטנת אנגלית.

 

מסלולי קייטנות בהוד השרון

ישנן קייטנות בהוד השרון המציעות מסלולים שונים להרשמה. למשל קייטנות במתכונת של חצי יום או יום מלא. חצי יום מתייחס לרוב עד השעה 13:00 או יום שלם עד השעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במחזורים של שבוע ומאפשרות להירשם לשבועיים או יותר.

 

כמה עולה קייטנה בהוד השרון

מחיר קייטנה נקבע על ידי כל מפעיל קייטנה. קייטנות אחדות כוללת חומרים או ציוד מיוחד ועל כן יהיו יקרות יותר. קייטנות אחדות כוללים טיולים הדורשים שכירת אוטובוסים, ארוחות, פעילויות מיוחדות ולכן מחירן יהיה גבוה מהקייטנה הממוצעת. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במתחם אחד עם פעילות מצומצמת והן עולות פחות. קייטנות רבות מציעות הנחות שונות כמו על הרשמה של ילד שני או על הרשמה מוקדמת. מחיר קייטנה נקבע גם בהתאם לאורך היום. אם בחרתם לקחת קייטנה לחצי יום תשלמו פחות מיום מלא.

כיום ממוצע מחיר קייטנה הוא כ-1500 ₪ לחצאי ימים וכ-2500 ₪ ומעלה לקייטנה מיוחדת.

קייטנות נוספות באזור השרון

שתף