קייטנות בטבריה

קייטנות בטבריה | קייטנה מומלצת בעיר טבריהקייטנות לילדים הן פתרון נפלא בחופשות הקיץ ובחגים ומהוות העשרה לילדים עם פעילות חווייתית וכיף. מצאו קייטנות מומלצות בטבריה.

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות בטבריה.

 

קייטנת קיץ 2018 עם החבר הכי טוב!

קייטנת כלבים אפיקים

קייטנת הקיץ של כלביית אפיקים היא אחת הקייטנות המרתקות שתוכלו לרשום את ילדכם ואת הכלב שלכם! הקייטנה מאפשרת לבלות עם הכלב, לשחק ולאתגר אותו. קייטנת ילד וכלבו יוצאת לדרך גם בקיץ 2018! ניתן לבחור מסלולים שונים על פי גיל הילד. גילאי 7-9 מוזמנים לקייטנת גורים- יחד עם הכלב בו יחווי חוויות ייחודיות של כלבנים צעירים יחד עם פעילויות מהנות עם הקבוצה. קייטנת ילד וכלבו לגילאי 9-13 –5 ימי פעילות כלבנית לילדים. היכרות עם עולמם של הכלבים, אילוף, הברשה, האכלה, חיבוק, ליטוף...פעילויות עם הכלבים ופעילויות ברוח תנועת הנוער "ילד וכלבו". מחנה אילוף מקצועי לנוער לגילאי 13-16- מחנה בן 10 ימים ללימוד אילוף כלבים מקצועי. הקייטנות פועלות בשטח קיבוץ אפיקים בליווי מדריכי כלבנות. במסגרת המחנות לינה בחדרים ממוזגים, חדר אוכל כשר, בריכה אולימפית, אבטחה בלילות. הסעות מאורגנות מאזור המרכז, השרון והצפון.

בשורה התחתונה:

איפה: קיבוץ אפיקים. ישנן הסעות מאזור המרכז, השרון והצפון. 

לאילו גילאים: 7-9 - קייטנת גורים, 9-13-קיטנת ילד וכלבו. 13-16-מחנה אילוף.

מתי: מחזור ראשון: 8-12/07/18, מחזור שני: 15-19/07/18, מחזור שלישי כולל קייטנת גורים: 22-26/07/18, מחזור רביעי: 29/07-02/08/18. מחזור חמישי: 5-9/08/18. מחנה אילוף: 5-14/08/18.

אתר הבית וטופס הרשמה לקייטנהלפרטים נוספים: 04-6754572 

 

קייטנות לפי סוג בטבריה

במהלך השנים האחרונות התפתחו קייטנות הפועלות על פי קונספט, זאת לצד הקייטנות המסורתיות הקלאסיות אשר מציעות פעילויות מתחלפות לילדים בכל יום. קייטנות הקונספט מתמקדות בפעילות אחת וסביבה מרכיבות את הקייטנה כולה. בשנים האחרונות מוצעות עשרות קייטנות על פי נושא וסוג. מצאו קייטנות בטבריה והסביבה על פי נושאים:

קייטנות בנושא ספורט, קייטנות בנושא מדע, קייטנות בנושא טבע קייטנות בנושא אמנויות הבמה, קייטנות בנושא יצירה:קייטנות בנושא בישול, קייטנות בנושאי למידה והעשרה, קייטנות בנושא טכנולוגיה, קייטנות בנושא אופנה וסטיילינג, קייטנות בנושא מים ועוד.

 

קייטנות קיץ וקייטנות חגים בטבריה

קייטנות בטבריה והסביבה מתקיימות בחופשת הקיץ בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף מתקיימות קייטנות בחגים שבהם חופשת החג בת שבוע ויותר- קייטנות חנוכהקייטנות פסח וקייטנות סוכות. 

 

קייטנות על פי גילאים בטבריה

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים לו היא מציעה את הפעילות. ישנן קייטנות המוצעות לילדי הגן כמו קייטנות בפינות ליטוף, קייטנות במשחקיות, קייטנות יצירה וכיף, קייטנות ספורט המתאימות לגיל הרך ועוד. לגילאי בית הספר 6-11 מוצעות רוב הקייטנות: קייטנות מדע, קייטנות טבע, קייטנות בישול, קייטנות ספורט, קייטנות מים, קייטנות אמנויות ועוד.

לגילאי העשרה החל מגיל 12, גילאי 13, גילאי 14, גילאי 15, גילאי 16 ו-17 מוצע בעיקר מחנה קיץ הכולל לינה, ארוחות ופעילות מלאה מהבוקר עד הערב. בנוסף ישנן קייטנות נוספות המתאימות לבני הנוער כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות טכנולוגיה, קייטנות למידה כמו קייטנת מחשבים או קייטנת אנגלית.

 

מסלולי קייטנות בטבריה

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנה במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במחזורים של שבוע ומאפשרות להירשם לשבועיים או יותר.

 

כמה עולה קייטנה בטבריה

מחיר קייטנה נקבע על ידי כל מפעיל קייטנה. קייטנות אחדות כוללת חומרים או ציוד מיוחד ועל כן יהיו יקרות יותר. קייטנות אחדות כוללים טיולים הדורשים שכירת אוטובוסים, ארוחות, פעילויות מיוחדות ולכן מחירן גם יהיה גבוה מהקייטנה הממוצעת. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במתחם אחד עם פעילות מצומצמת והן עולות פחות. קייטנות רבות מציעות הנחות שונות כמו על הרשמה של ילד שני או על הרשמה מוקדמת. מחיר קייטנה נקבע גם בהתאם לאורך היום. אם בחרתם לקחת קייטנה לחצי יום תשלמו פחות מיום מלא. 

כיום ממוצע מחיר קייטנה הוא כ-1500 ₪ לחצאי ימים וכ-2500 ₪ ומעלה לקייטנה מיוחדת.


מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף