קייטנות בישול ואפייה

כל קייטנות הבישול והאפייה לילדים

 

בישול ואפייה הן אחת מהפעילויות האהובות על הילדים ואם אפשר לעשות זאת מדי יום למה לא? קייטנות הבישול מציעות בישול וכיף לילדים!
 

קייטנות הבישול והאפייה לילדים תפסו תאוצה בשנים האחרונות הרבה בזכות תכניות הבישול המשודרות בערוצים השונים כמו גם המודעות לאוכל בריא ולאיכות חומרי הגלם. ילדים רבים אוהבים להתנסות בהכנת מאכלים שקל להכין לבד או בעזרת מבוגר. בקייטנות הבישול מלמדים ילדים כיצד להכין מתכונים פשוטים, להתנסות בהכנם ולבסוף לאכול בהנאה! מאכלים כמו פסטות, סושי, סלטים וכמובן אי אפשר בלי קינוחים מתוקים. 
 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות הבישול ואפייה לילדים.

מאת: מערכת קייטנות
 

קייטנת בישול לילדים ברשת 4Chef בקיץ

קייטנות בישול של פור שף

לומדים להכין מטעמים עם שפים מקצועיים

במהלך חופשת הקיץ תתקיים קייטנת בישול ייחודית לילדים ברשת 4Chef. הקייטנה תתקיים בחמשת המתחמים של הרשת. הקייטנה מועברת על ידי שפים מקצועיים המנוסים בעבודה עם ילדים ושימוש בכל כלי המטבח שבמתחמי הסדנאות של 4Chef. 
מה בתכנית?

3 סבבים בנושאים שונים. כל סבב יציע היכרות עם מטבחים מהעולם. סבב ראשון יכלול היכרות ומתכונים עם מטבחי איטליה, מקסיקו, ארגנטינה ויוון. סבב שני יכלול היכרות ומתכונים עם מטבחי תאילנד, צרפת ותורכיה. הסבב השלישי יתקיים בסימן חגיגת טעמים (פלאפל, פיצות, חלות, פוקאצ'ות, לביבות,משקאות ועוד). בסיום הקייטנה מוזמנים ההורים להפנינג טעימות והילדים מקבלים תעודה וסינר שף צעיר.

בשורה התחתונה:

איפה: הקייטנה תתקיים בחמשת מתמחי 4Chef- קרליבך 11, תל-אביב, קניון שרונים הוד השרון, קניון ארנה הרצלייה, שדרת המקצועות 16 מודיעין, סטאר סנטר אשדוד.
מתי: סבב 1 מסביב לעולם: 02-06/07/17, 23-27/07/17, 13-17/08/17. 
סבב 2 מסביב לעולם: 09-13/07/17, 30/07-03/08/17, 20-24/08/17. 
סבב 3 חגיגת טעמים: 16-20/07/17, 06-10/08/17, 27-31/08/17. 
הקייטנות יתקיימו 
בין השעות 09:30-12:30.
לאילו גילאים: 8-12.
מחיר: 900 ₪ לילד. 10% הנחה לחברי מועדון.
לפרטים: 073-7020325

 

 

עוד פרטים על קייטנות בישול-

קייטנות הבישול ואפייה מתי

קייטנות הבישול ואפייה פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות בישול ואפייה לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות בישול ואפייה –אילו סוגים קיימים

קייטנות הבישול לילדים יכולות להיות מגוונות עם מתכונים שונים ואהובים להכנה או ממוקדות כמו קייטנות בישול השמות דגש על מטבח מסויים כמו קייטנת בישול איטלקי, קייטנת סושי, קייטנת אוכל ישראלי וכדומה. קייטנות בישול אחרות מתמקדות בסוג האוכל כמו קייטנות אוכל בריא לילדים או קייטנות אוכל טבעוני בלבד. קייטנות בישול אחדות מוגדרות כסדנאות לילדים כמו סדנאות שוקולד או סדנאות פיסול בבצק סוכר. 

 

קייטנות בישול ואפייה כמה עולה

מחירן של קייטנות הבישול ואפייה תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת בישול ואפייה מחיר משלה.

 

קייטנות בישול ואפייה מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת בישול ואפייה במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים.

בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות בישול ואפייה – היכן.

קייטנות הבישול והאפייהמתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות בישול באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות בישול מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

קייטנות בישול ואפייה גילאים

קייטנות הבישול והאפייה לילדים מוצעות לילדים החל מגיל גן עם מתכונים קלים קלים להכנה. לילדי בית הספר כיתות א'-ו', קייטנות בישול רבות החל מקייטנות המציעות בישול וכיף ועד קייטנות-סדנאות המלמדות הכנת מאכלים ממטבחים ספציפיים. לבני הנוער ניתן למצוא קייטנות בישול ברמה גבוהה, המתייחסות לטכניקות בישול, הקפדה על חומרי גלם וצילחות. 

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף