קייטנות בכפר סבא

קייטנה בכפר סבא | קייטנות מומלצות כפר סבאקייטנות לילדים הן פתרון נפלא בחופשות הקיץ ובחגים ומהוות העשרה לילדים עם פעילות חווייתית וכיף. מצאו קייטנות מומלצות בכפר סבא.

*הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות בכפר סבא.

מאת: מערכת קייטנות

 

קייטנת שחייה "פליפר" באזור כפר סבא

עושים "פליפ" לתרבות השחייה והופכים מים לאורח חיים!

קייטנת שחייה בריכת חגור

קייטנת פליפר בבריכת חגור היא קייטנת שחייה חווייתית שמטרתה להעביר לילדים את הכיף שבאורח חיים ספורטיבי במים. הקייטנה מתמקדת בשיפור/אימון כל סגנונות השחייה ומשלבת בכל יום פעילות חווייתית יחד עם מתן דגש על עבודה בקבוצה. בפליפר מאמינים בפיתוח הדימוי העצמי של כל ילד וילד מול הקבוצה והחברה בכלל. בפעילויות הקבוצתיות יקנו לילדים יכולות לעבוד בצוות, בשיתוף פעולה וקבלת האחר. שיעורי השחייה יועברו על ידי מדריכים מקצועיים שיעבדו עם הילדים על ארבעת סגנונות השחייה בהתאם לרמה שלהם תוך מתן דגש על כושר גופני במים.  לצד שיעורי השחייה יתקיימו סדנאות חווייתיות מגוונות.

איפה: בריכת חגור במושב חגור. סמוך לאזור כפר סבא.

לאילו גילאים: מסיימי כיתות א'-מסיימי כיתות ו'. הקייטנה מיועדת לילדים שלמדו לשחות בעבר וקיבלו בסיס בסגנון שחייה אחד לפחות.

מתי: מחזור ראשון - 22/07/18-02/08/2018, מחזור שני-05/08-16/08/18, מחזור שלישי-19/08-30/08/18 (יפתח בהתאם להרשמה)   

בשעות: 08:00-13:30 . הסעות יתאפשרו בתשלום בהתאם לביקוש מראש העין, פתח תקוה, הוד השרון, כפר סבא. 

לפרטים והרשמה073-7020337

 

קייטנת מתגלגלים ונהנים בכפר סבא

כל האטרקציות המובילות בארץ בקייטנת אקסטרים אחת!
קייטנת מתגלגלים ונהנים קיץ 2017

הקייטנה הוותיקה מתגלגלים ונהנים מבית מפעלי קיץ, מציעה גם הקיץ תוכן עשיר לילדים, חוויות ופעילות מהנה עם ביקור יומי באטרקציה מובילה. הסעות יצאו גם מכפר סבא. 
אז היכן מבקרים?

ימי מים: בבריכות פרטיות מקורות / ימית 2000, בפארק שעשועים: לונה פארק / סופר לנד, ביקטור גן חיות כולל מופע לילדים, בחוות סוסים עם סדנאות רכיבה, הברשה ומופע ראווה, ביום מהסרטים עם סדנאות קולנוע בסינמה סיטי, חוויה חושית תלת מימדית של טבע מדהים / גוף האדם. יום כיף בפארק הטרמפולינות, יום שיט בסירת מנוע או פדלים, יום אתגרי עם חבלים,אומגה,קיר,קארטינג,ירי ברובה לייזר!, ביקור בפארק השעשועים האתגרי "האי", יום ספורט עם משחקי נופש, כדורגל וכדורסל וגם יום הישרדות עם תחנות פעילות מתחלפות ומעגל תופים.
בשורה התחתונה:
איפה: הקייטנה תתקיים ברחבי הארץ. הסעות מבתי ספר בכפר סבא. 
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-13. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שני מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18. בשעות 07:30-13:30. כולל ארוחת בוקר.בחלק מהערים ניתן להאריך עד 17:00 בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192אתר הבית

 

קייטנת חוויה בכפר סבא

חוויה של יצירה וכיף בבית ברל!

קייטנת חוויה 2017

קייטנת חוויה מבית מפעלי קיץ תתקיים גם השנה עם פעילויות ספורט, אמנות ויצירה במוקדים שונים בארץ וגם בבית ברל בכפר סבא.
מה בתכנית?
ימי בריכה (מוצלת) בכל יום, ימי נושא מיוחדים , מפעילים חיצוניים,  מופעים, פעילות יצירה. 
בשורה התחתונה:
איפה: הקייטנה תתקיים בבית ברל בבאר שבע. הסעות ממוקדים שונים באזור. 
לאילו גילאים: לגילאי 5-12. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שלושה מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18, מחזור שלישי: 12/08-23/08/18. ימים א-ה בשעות 07:30-13:00. כולל ארוחת בוקר וקרטיבים.ניתן להאריך עד 16:00  בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192לפרטים נוספים

 

קייטנת חוויה אולימפית בכפר סבא

קייטנת ספורט וחוויה!
קייטנת חוויה אולימפית

קייטנה אולימפית היא קייטנה המתמחה בענף ספורט בליווי מדריך מקצועי ומוסמך. הקייטנה משולבת עם קייטנת חוויה. הקייטנה תתקיים הקיץ בבית ברל בכפר סבא. בקייטנה 3 מסלולים לבחירה: שיעורי ריקוד, שיעורי שחיה, שיעורי כדורגל, שיעורי כדורסל. בכל מסלול משולבים בקייטנה גם פעילויות חווייתיות כמו סדנאות יצירה,ימי בריכה וימי כיף ייחודיים.
מה בתכנית? 
אולימפית שחייה - קורס שחייה, לימודי שחייה ושיפור סגנון (12 שיעורים 45 דק' עד 8 ילדים בשיעור).
אולימפית כדורגל-לימוד יסודות, חוקים, שיפור יסודות המשחק : טכניקות, כדרור, מסירה, עצירה, נגיחה ובעיטה, שיפור מרכיבי קואורדינציה וכושר גופני (כוח גמישות, זריזות ומהירות).
אולימפית ריקוד - היפ הופ, זומבה, מחול מודרני, ריקוד שורות, סלסה. 
אולימפית כדורסל- שליטה על כדור ולימוד יסודות המשחק.

בשורה התחתונה:
איפה: בית ברל כפר סבא. הסעות ממוקדים שונים בערים.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-12. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שלושה מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18, מחזור שלישי: 12/08-23/08/18. ימים א-ה בשעות 07:30-13:00. כולל ארוחת בוקר וקרטיבים.ניתן להאריך עד 16:00  בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192לפרטים נוספים

 

קייטנות עירוניות בכפר סבא

הקייטנות העירוניות בכפר סבא מתקיימות באמצעות עיריית כפר סבא והחברה העירונית. התעדכנו בקייטנות העירוניות כפר סבא

 

 

עוד פרטים על קייטנות בכפר סבא-

 

קייטנות לפי סוג בכפר סבא

במהלך השנים האחרונות התפתחו קייטנות הפועלות על פי קונספט בכפר סבא זאת לצד הקייטנות המסורתיות הקלאסיות אשר מציעות חוויות שונות לילדים בכל יום. קייטנות הקונספט מתמקדות בפעילות אחת וסביבה מרכיבות את הקייטנה כולה. בשנים האחרונות מוצעות עשרות קייטנות על פי נושא וסוג בכפר סבא. תוכלו למצוא קייטנות בכפר סבא על פי הסוגים:

קייטנות בנושא ספורט, קייטנות בנושא מדע, קייטנות בנושא טבע קייטנות בנושא אמנויות הבמה, קייטנות בנושא יצירה:קייטנות בנושא בישול, קייטנות בנושאי למידה והעשרה, קייטנות בנושא טכנולוגיה, קייטנות בנושא אופנה וסטיילינג, קייטנות בנושא מים ועוד.

 

קייטנות קיץ וקייטנות חגים בכפר סבא

קייטנות בכפר סבא מתקיימות בחופשת הקיץ בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף מתקיימות קייטנות בחגים שבהם חופשת החג בת שבוע ויותר- קייטנות חנוכה, קייטנות פסח וקייטנות סוכות. 

 

קייטנות על פי גילאים בכפר סבא

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים לו היא מציעה את הפעילות. ישנן קייטנות המוצעות לילדי הגן כמו קייטנות בפינות ליטוף, קייטנות במשחקיות, קייטנות יצירה וכיף, קייטנות ספורט המתאימות לגיל הרך ועוד. לגילאי בית הספר 6-11 מוצעות רוב הקייטנות: קייטנות מדע, קייטנות טבע, קייטנות בישול, קייטנות ספורט, קייטנות מים, קייטנות אמנויות ועוד.

לגילאי העשרה החל מגיל 12, גילאי 13, גילאי 14, גילאי 15, גילאי 16 ו-17 מוצע בעיקר מחנה קיץ הכוללים לינה, ארוחות ופעילות מלאה מהבוקר עד הערב. בנוסף ישנן קייטנות נוספות המתאימות לבני הנוער כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות טכנולוגיה, קייטנות למידה כמו קייטנת מחשבים או קייטנת אנגלית.

 

מסלולי קייטנות בכפר סבא

ישנן קייטנות בכפר סבא המציעות מסלולים שונים להרשמה. למשל קייטנות במתכונת של חצי יום או יום מלא. חצי יום מתייחס לרוב עד השעה 13:00 או יום שלם עד השעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במחזורים של שבוע ומאפשרות להירשם לשבועיים או יותר.

 

כמה עולה קייטנה בכפר סבא

מחיר קייטנה נקבע על ידי כל מפעיל קייטנה. קייטנות אחדות כוללת חומרים או ציוד מיוחד ועל כן יהיו יקרות יותר. קייטנות אחדות כוללים טיולים הדורשים שכירת אוטובוסים, ארוחות, פעילויות מיוחדות ולכן מחירן יהיה גבוה מהקייטנה הממוצעת. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במתחם אחד עם פעילות מצומצמת והן עולות פחות. קייטנות רבות מציעות הנחות שונות כמו על הרשמה של ילד שני או על הרשמה מוקדמת. מחיר קייטנה נקבע גם בהתאם לאורך היום. אם בחרתם לקחת קייטנה לחצי יום תשלמו פחות מיום מלא.

כיום ממוצע מחיר קייטנה הוא כ-1500 ₪ לחצאי ימים וכ-2500 ₪ ומעלה לקייטנה מיוחדת.

קייטנות נוספות באזור השרון

שתף