קייטנות בים או בבריכה

קייטנות בים או בבריכה לילדים | קייטנת מים מומלצת


אחד הדברים המהנים עבור הילדים הן פעילויות מים. אם במהלך השנה הם נהנים מחוגים המשלבים פעילות גופנית מסוג אחר כמו ג'ודו, כדורגל או כדורסל, בתקופת הקייטנות בקיץ ובחופשות החג זו הזדמנות נהדרת עבורם ליהנות מקייטנה שכולה מים, חברים וכיף.

לכל ענפי הספורט במים יש ערך מוסף משמעותי עבור הילדים. אם זו שחייה, גלישה, שיט או צלילה. לכן קייטנות בים או בבריכה מומלצות מאד לילדים.

 

ברמה האישית כל ענפי הספורט במים דורשים מהילדים יכולת ריכוז גבוהה ומשמעת עצמית. קייטנות המתקיימות במרחב הימי מחזקות את הגוף, משחררות אנרגיה של זעם ותוקפנות ומעל הכול מעלות את מצב הרוח.

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות השחייה והגלישה לילדים.

 

קייטנות במים מתי

קייטנות במים פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות במים –אילו סוגים קיימים

קייטנות מים בארץ מגוונות וכוללות קייטנות שחייה, קייטנות גלישה, קייטנות שייט, קייטנות צלילה, קייטנות סאפ, קייטנות שחייה אמנותית ועוד. 

 

קייטנות במים כמה עולה

מחירן של קייטנות במים תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם הקייטנה כוללת ציוד יקר? 
מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת מים מחיר משלה.

 

קייטנות במים מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת מים במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים.

בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות במים – היכן.

קייטנות במים מתקיימות בכל הארץ. בחופי הארץ מתקיימות לרוב קייטנות גלישת הגלים, הצלילה והסאפ. בחיפה, הרצליה, תל אביב, אשדוד, אשקלון, נתניה, יפו ועוד. קייטנות השחייה השונות מתקיימות בכל הארץ,  לרוב במרכזי הספורט הכוללים גם בריכה.  

 

קייטנות מים גילאים

קייטנות במים ניתן למצוא כמעט לכל הגילאים.לגילאי הגן 3-6 מוצעות בעיקר קייטנות שחייה. לילדי בית הספר, גילאי 7-11 אפשרויות שונות לקייטנות ברחבי הארץ כמו שחייה, גלישה וצלילה. לבני הנוער ניתן למצוא גם מבחר של קייטנות גלישה, סאפ, שיט ועוד. רובן של הקייטנות לבני הנוער מאוגדות במסגרת מחנה קיץ שבו גם לנים. 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף