10 סרטים על קייטנות

עשרה סרטי קולנוע מכל הזמנים על קייטנות קיץ!

סרטי Summer Camp, הם סרטים קלילים ומצחיקים שכיף לצפות בהם עם כל המשפחה. קבלו 10 המלצות לסרטי קייטנות לכל המשפחה!

 

Race for Your Life, Charlie Brown

צ'ארלי בראון וחבורת ה-peanuts יוצאים לקייטנת קיץ ומשתתפים בתחרות ראפטינג מול קבוצה שמנסה לרמות אותם. 


 

החיים על פי משפחת אדמס (Addams Family Values)

המשפחה הכי מוזרה בשכונה, מצרפת בן משפחה חדש וילדי המשפחה לא ממש מחבבים את הרעיון. 

 


 

 

 קייטנה בלי הפסקה (Camp Nowhere)

Morris "Mud" Himmel, לא אוהב להשתתף בקייטנות קיץ וכך גם חבריו. יחד הם מתכננים לעבוד על ההורים ולשכנע אותם לשלוח אותם לקייטנה שהם באמת רוצים להשתתף בה.  

 

 

 

 מותק הילדות התחלפו (It Takes Two)

אליסה (המגיעה מבית עשיר) ואמנדה (יתומה), נתקלות אחת בשניה במהלך Summer Camp  ומגלות שהן נראות בדיוק אותו דבר. יחד הן מנסות למנוע מאביה של אליסה להתחתן עם חברתו בכך שיפגישו אותו עם העובדת הסוציאלית של אמנדה (קירסטי אלי). 

 

 

Family Plan

לאחר מותו של מנהל קייטנה ותיקה, חתנו מחליט להופך את המקום לאתר נופש יוקרתי. חברו של המנהל המנוח (לזלי נילסן) מחליט להציל את המחנה עם תכנית מיוחדת.

 

 

 אבא מתארס (The Parent Trap)

שתי תאומות זהות אשר גדלו כל אחת בנפרד, נפגשות לראשונה במהלך קייטנת קיץ ומגלות שהן אחיות. יחד הן רוקמות תכנית להפגיש את ההורים מחדש ולגרום להם להתאהב שוב. עם לינדזי לוהן ודניס קוויד.

 

 

 

Summerhood 

איך זה להיות ילד בן עשר במחנה קיץ? לא תמיד זה קל!. 

 

 

Heavy Weights

מחנה קיץ מבטיח תוצאות מהירות להוריד במשקל ולהינות. אולם במציאות, מגיעים הילדים לקייטנת קיץ המנוהלת בידי מדריך כושר מטורף (בן סטילר) .

 

 

 

קאמפ רוק (DISNEY CAMP ROCK) 

נערה החולמת להיות זמרת מקצועית (דמי לובאטו) רוצה להשתתף בקייטנת מוסיקה לצעירים - "קאמפ רוק"!. אימה אינה יכולה לממן את המחנה עבור ביתה, אך מוצאת פיתרון בכך שמציעה את שירותי הקייטרינג שלה לקייטנה. על הצעירה לעזור לאימה במטבח ואינה רוצה שיגלו זאת. 

 

 

בורות (Holes)

סרט הרפתקאות של דיסני על פי ספרו של לואיס סצ'ר המתאר את סיפורו של "סטנלי ילנאטס", צעיר הנאלץ להתמודד עם קללה עתיקה הרובצת על משפחתו. כאשר הוא נשלח לקייטנת "גרין לייק" הוא עובר הרפתקאה מיוחדת במינה!. עם פטרישה ארקט, סיגורני וויבר ושיאה לבוף. 

 

שתף