קייטנות בראש העין

קייטנה בראש העין | קייטנות מומלצות ראש העין


קייטנות לילדים הן פתרון נפלא בחופשות הקיץ ובחגים ומהוות העשרה לילדים עם פעילות חווייתית וכיף. מצאו קייטנות מומלצות בראש העין.


הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות בראש העין.

מאת: מערכת קייטנות

 

קייטנת מתגלגלים ונהנים בראש העין

כל האטרקציות המובילות בארץ בקייטנת אקסטרים אחת!
קייטנת מתגלגלים ונהנים קיץ 2017

הקייטנה הוותיקה מתגלגלים ונהנים מבית מפעלי קיץ, מציעה גם הקיץ תוכן עשיר לילדים, חוויות ופעילות מהנה עם ביקור יומי באטרקציה מובילה.
אז היכן מבקרים?
ימי מים: בבריכות פרטיות מקורות / ימית 2000, בפארק שעשועים: לונה פארק / סופר לנד ופארק,גן חיות  כולל מופע לילדים, בחוות סוסים עם סדנאות רכיבה, הברשה ומופע ראווה, ביום מהסרטים עם סדנאות קולנוע בסינמה סיטי, חוויה חושית תלת מימדית של טבע מדהים / גוף האדם. יום כיף בפארק הטרמפולינות, יום שיט בסירת מנוע או פדלים, יום אתגרי עם חבלים,אומגה,קיר,קארטינג,ירי ברובה לייזר!, ביקור בפארק השעשועים האתגרי "האי", יום ספורט עם משחקי נופש, כדורגל וכדורסל וגם יום הישרדות עם תחנות פעילות מתחלפות ומעגל תופים.

איפה: הקייטנה תתקיים ברחבי הארץ. הסעות מבתי ספר בראש העין.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-13. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שני מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18. בשעות 07:30-13:30. כולל ארוחת בוקר.בחלק מהערים ניתן להאריך עד 17:00 בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192אתר הבית

 

קייטנת שחייה "פליפר" באזור ראש העין

עושים "פליפ" לתרבות השחייה והופכים מים לאורח חיים!

קייטנת שחייה בריכת חגור

קייטנת פליפר בבריכת חגור היא קייטנת שחייה חווייתית שמטרתה להעביר לילדים את הכיף שבאורח חיים ספורטיבי במים. הקייטנה מתמקדת בשיפור/אימון כל סגנונות השחייה ומשלבת בכל יום פעילות חווייתית יחד עם מתן דגש על עבודה בקבוצה. בפליפר מאמינים בפיתוח הדימוי העצמי של כל ילד וילד מול הקבוצה והחברה בכלל. בפעילויות הקבוצתיות יקנו לילדים יכולות לעבוד בצוות, בשיתוף פעולה וקבלת האחר. שיעורי השחייה יועברו על ידי מדריכים מקצועיים שיעבדו עם הילדים על ארבעת סגנונות השחייה בהתאם לרמה שלהם תוך מתן דגש על כושר גופני במים.  לצד שיעורי השחייה יתקיימו סדנאות חווייתיות מגוונות.

איפה: בריכת חגור במושב חגור. סמוך לאזור- ראש העין.

לאילו גילאים: מסיימי כיתות א'-מסיימי כיתות ו'. הקייטנה מיועדת לילדים שלמדו לשחות בעבר וקיבלו בסיס בסגנון שחייה אחד לפחות.

מתי: מחזור ראשון - 22/07/18-02/08/2018, מחזור שני-05/08-16/08/18, מחזור שלישי-19/08-30/08/18 (יפתח בהתאם להרשמה)   

בשעות: 08:00-13:30 . הסעות יתאפשרו בתשלום בהתאם לביקוש מראש העין, פתח תקוה, הוד השרון, כפר סבא. 

לפרטים והרשמה073-7020337

 
 

קייטנות עירוניות בראש העין

קייטנות עירוניות בראש העין

קייטנות עירוניות בראש העין מופעלות באמצעות מקום בלב, מרכזים קהילתיים בראש העין בגני הילדים ובבתי הספר.

המרכזים הקהילתיים בראש העין:

  • לב שבזי- כתובת: מרכז הפיס ברח` שבזי 97 (על יד בית-ספר רמב"ם) ראש העין. טל: 077-2203419
  • לב העיר- מרבד הקסמים 10 (בפארק לב העיר) ראש העין. 077-2209401.
  • לב אפק- כתובת: נווה אפיקים 1, ראש העין. טל: 077-2203422
  • לב הגבעה- רח` הברבור (מאחורי קופ"ח מכבי), גבעת הסלעים, ראש העין. טל:077-2203418

 

עוד פרטים על קייטנות ראש העין -


קייטנות לפי סוג בראש העין

במהלך השנים האחרונות התפתחו קייטנות הפועלות על פי קונספט בראש העין זאת לצד הקייטנות המסורתיות הקלאסיות אשר מציעות חוויות שונות לילדים בכל יום. קייטנות הקונספט מתמקדות בפעילות אחת וסביבה מרכיבות את הקייטנה כולה. בשנים האחרונות מוצעות עשרות קייטנות על פי נושא וסוג בראש העין הצפון . תוכלו למצוא קייטנות בראש העין על פי הסוגים:

קייטנות בנושא ספורט, קייטנות בנושא מדע, קייטנות בנושא טבע קייטנות בנושא אמנויות הבמה, קייטנות בנושא יצירה:קייטנות בנושא בישול, קייטנות בנושאי למידה והעשרה, קייטנות בנושא טכנולוגיה, קייטנות בנושא אופנה וסטיילינג, קייטנות בנושא מים ועוד.

 

קייטנות קיץ וקייטנות חגים בראש העין

קייטנות בראש העין מתקיימות בחופשת הקיץ בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף מתקיימות קייטנות בחגים שבהם חופשת החג בת שבוע ויותר- קייטנות חנוכה, קייטנות פסח וקייטנות סוכות. 

 

קייטנות על פי גילאים בראש העין

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים לו היא מציעה את הפעילות. ישנן קייטנות המוצעות לילדי הגן כמו קייטנות בפינות ליטוף, קייטנות במשחקיות, קייטנות יצירה וכיף, קייטנות ספורט המתאימות לגיל הרך ועוד. לגילאי בית הספר 6-11 מוצעות רוב הקייטנות: קייטנות מדע, קייטנות טבע, קייטנות בישול, קייטנות ספורט, קייטנות מים, קייטנות אמנויות ועוד.

לגילאי העשרה החל מגיל 12, גילאי 13, גילאי 14, גילאי 15, גילאי 16 ו-17 מוצע בעיקר מחנה קיץ הכוללים לינה, ארוחות ופעילות מלאה מהבוקר עד הערב. בנוסף ישנן קייטנות נוספות המתאימות לבני הנוער כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות טכנולוגיה, קייטנות למידה כמו קייטנת מחשבים או קייטנת אנגלית.

 

מסלולי קייטנות בראש העין

ישנן קייטנות בראש העין המציעות מסלולים שונים להרשמה. למשל קייטנות במתכונת של חצי יום או יום מלא. חצי יום מתייחס לרוב עד השעה 13:00 או יום שלם עד השעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במחזורים של שבוע ומאפשרות להירשם לשבועיים או יותר.

 

כמה עולה קייטנה בראש העין

מחיר קייטנה נקבע על ידי כל מפעיל קייטנה. קייטנות אחדות כוללת חומרים או ציוד מיוחד ועל כן יהיו יקרות יותר. קייטנות אחדות כוללים טיולים הדורשים שכירת אוטובוסים, ארוחות, פעילויות מיוחדות ולכן מחירן יהיה גבוה מהקייטנה הממוצעת. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במתחם אחד עם פעילות מצומצמת והן עולות פחות. קייטנות רבות מציעות הנחות שונות כמו על הרשמה של ילד שני או על הרשמה מוקדמת. מחיר קייטנה נקבע גם בהתאם לאורך היום. אם בחרתם לקחת קייטנה לחצי יום תשלמו פחות מיום מלא.

כיום ממוצע מחיר קייטנה הוא כ-1500 ₪ לחצאי ימים וכ-2500 ₪ ומעלה לקייטנה מיוחדת.

קייטנות נוספות באזור המרכז

 

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף