קייטנות בתל אביב

קייטנות בתל אביב | קייטנה מומלצת בתל אביבקייטנות לילדים הן פתרון נפלא בחופשות הקיץ ובחגים ומהוות העשרה לילדים עם פעילות חווייתית וכיף. מצאו קייטנות מומלצות בתל אביב.

 

*הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות בתל אביב.

מאת: מערכת קייטנות

 

 

קייטנת מתגלגלים ונהנים

כל האטרקציות המובילות בארץ בקייטנת אקסטרים אחת!

קייטנות מפעלי קיץ

הקייטנה הוותיקה מתגלגלים ונהנים מבית מפעלי קיץ, מציעה גם הקיץ תוכן עשיר לילדים, חוויות ופעילות מהנה עם ביקור יומי באטרקציה מובילה. הסעות יתקיימו מדי יום מתל אביב. 
היכן מבקרים?
ימי מים: בבריכות פרטיות מקורות / ימית 2000, בפארק שעשועים: לונה פארק / סופר לנד, גן חיות  כולל מופע לילדים, בחוות סוסים עם סדנאות רכיבה, הברשה ומופע ראווה, ביום מהסרטים עם סדנאות קולנוע בסינמה סיטי, חוויה חושית תלת מימדית של טבע מדהים / גוף האדם. יום כיף בפארק הטרמפולינות, יום שיט בסירת מנוע או פדלים, יום אתגרי עם חבלים,אומגה,קיר,קארטינג,ירי ברובה לייזר!, ביקור בפארק השעשועים האתגרי "האי", יום ספורט עם משחקי נופש, כדורגל וכדורסל וגם יום הישרדות עם תחנות פעילות מתחלפות ומעגל תופים.

איפה: הקייטנה תתקיים ברחבי הארץ. הסעות מבתי ספר בתל אביב.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-13. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שני מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18. בשעות 07:30-13:30. כולל ארוחת בוקר.בחלק מהערים ניתן להאריך עד 17:00 בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192אתר הבית

 

 

קייטנת קיץ-Sport Time

קייטנת טניס וספורט של האקדמיה לטניס קיץ 2018!

ילדים אשר משחקים טניס וגם כאלה המתעניינים בענף, מוזמנים הקיץ לקייטנת טניס של האקדמיה לטניס ברמת אביב. 

מה בתכנית?

אימוני טניס למתחילים ומתקדמים על ידי מדריכי האקדמיה לטניס, פעילויות ספורט חווייתיות- כדורגל, כדורסל, שחייה בקבוצות קטנות. יום כיף פעם בשבוע מחוץ למתחם: פיינטבול, באולינג, מבוכים ודרקונים ועוד הפתעות!. ניתן להירשם לקייטנה על בסיס שבועי לאורך כל החופש הגדול כולל ארוחת בוקר. ניתן להאריך בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים חמה.

בשורה התחתונה: 

איפה: מגדלי אביב- בראזני 5 רמת אביב תל אביב.

מתי: ימים א-ה. 01/07-30/08/18 . הרשמה על בסיס שבועי. 08:00-13:00. או עד 16:00 בתוספת תשלום כולל ארוחת צהריים.

לאילו גילאים: גן חובה עד כיתות ח' בחלוקה לקבוצות.

לפרטים והרשמה: 054-4408400לפרטים נוספים

 

 

קייטנות קאנטרי אזורי חן

חוויה של ספורט וכיף!- קייטנת אולימפית / חוויה

קייטנת חוויה אולימפית תל אביב

הקיץ הילדים מוזמנים לקייטנה שכולה חוויה ספורט וכיף באזורי חן. הקייטנות יתקיימו בקבוצות קטנות ויציעו פעילויות ספורט, חוויה ויצירה. 

מה בתכנית?

קייטנת חוויה תציע בכל יום פעילות מתחלפת: ימי בריכה (מוצלת), ימי נושא מיוחדים , מפעילים חיצוניים,  מופעים, פעילות יצירה, קולנוע תלת מימד ועוד. 

קייטנת אולימפית תשלב את הפעילויות החוויתיות עם מסלול ספורט לבחירה:

אולימפית שחייה - קורס שחייה, לימודי שחייה ושיפור סגנון (12 שיעורים 45 דק' עד 8 ילדים בשיעור).

אולימפית כדורגל/ כדורסל-לימוד יסודות, חוקים, שיפור יסודות המשחק : טכניקות, כדרור, מסירה ועוד.

אולימפית טניס - לימוד יסודות החבטות, טכניקה, טקטיקה והרבה משחקים. 

אולימפית אמנויות לחימה-לימוד היסודות, יכולת שליטה בגוף, שיפור היכולות התודעתיות.

אולימפית מחול- לימוד סגנונות מחול שונים למתחילים ומתקדמים. 

 בשורה התחתונה 

איפה: קאנטרי אזורי חן-אורי צבי גרינברג 21. הסעות ממוקדים שונים באזור. 

לאילו גילאים: לגילאי 5-12. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.

מתי: לקייטנה שלושה מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18, מחזור שלישי: 12/08-23/08/18. ימים א'-ה' בשעות 07:30-13:00. כולל ארוחת בוקר וקרטיבים. ניתן להאריך עד 16:00 בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.

לפרטים: 054-9487217. הנחה לנרשמים עד ה-10/06/18. לפרטים נוספים

 

מחנה טניס בתל אביב

משפרים את יכולות המשחק במחנה הקיץ של האקדמיה לטניס!

קייטנת טניס 2018

מחנה הקיץ של האקדמיה לטניס מיועד למי שרוצה לשפר את היכולות שלו במשחק ולהגיע לרמות גבוהות. 

מה בתכנית?

המחנה כולל מסלול מקצועי למתחילים ומסלול מקצועי למתקדמים. דגש על יסודות המשחק ותרגול בקבוצות קטנות ועל פי רמות. האימונים מועברים על ידי המדריכים של האקדמיה לטניס. כולל ארוחת בוקר. ניתן להירשם על בסיס שבועי. המחנה מתקיים לאורך כל החופש הגדול. 

בשורה התחתונה:

איפה: האקדמיה לטניס, רוקח 2, תל אביב.

מתי: ימים א'-ה' 01/07-30/08/18 . הרשמה על בסיס שבועי. בשעות: 08:00-13:00 או עד 16:00 בתוספת תשלום כולל ארוחת צהריים.

לאילו גילאים: גן חובה עד כיתות ח' בחלוקה לקבוצות.

לפרטים והרשמה: 054-4408400לפרטים נוספים

 

קייטנת טבע סביבה ומורשת

התנסות בפעילויות טבע, ידע על אקולוגיה ושמירה על הסביבה!

קייטנת טבע סביבה מורשת

מחנה הטבע, הסביבה ומורשת ישראל יתקיים הקיץ בפארק נאות קדומים ובקאנטרי אזורי חן. המחנה הוא מיזם חינוכי-קהילתי הבא להעשיר את הילדים לאהבת הטבע והארץ באמצעות חוויה והתנסות בליווי והדרכה של אנשי מדע, חוקרים ואנשים הפועלים למען הסביבה והקהילה. בין התכנים במחנה: מסע לאורך חופי ישראל -המצוקים, הנחלים והים להעמקת הידע בביולוגיה הימית ועידוד העמותות והגופים הירוקים העוסקים בשמירת הים וחופו. בעקבות בעלי החלומות האקולוגיים - שימור הסביבה והמינים, היכרות מעשית עם המגוון הביולוגי: בעלי החיים, הצומח. בסביבה ירוקה – אנרגיה סולארית, אומנות לשירות האקולוגיה, מזון שלם, רוקחות, אקו קולנוע. אקטיב שטח-עקרונות ההישרדות, טיול שטח וסקר הנוף, מגלים ושומרים את הטבע העירוני. התנסות בהתנהלות מקיימת בשיתוף הקהילה, פיתוח גינה אקולוגית, תוך לימוד נושאים ליישום מעשי למען ביתנו והסביבה. כיף טבע- סדנאות חלוקי נחל, סדנת תיאטרון סדנת צילום בשטח ועוד. פעילויות בריכה בקבוצות קטנות. הקייטנה מופעלת על ידי מחנה טבע הסביבה ומורשת הארץ ומפעלי קיץ.

בשורה התחתונה:

מתי: לקייטנה 3 מחזורים:  01-18/07/18 כולל שישי 06/7/18 , 23/07-09/08/18 כולל שישי 27/07. 12-22/08/18 כולל שישי 18/08/18.
שעות: 08:30-16:00 כולל ארוחת בוקר וצהריים.
גילאיםילדי גן חובה – עד כיתות ז'.
איפה: פארק נאות קדומים, קאנטרי אזורי חן. הסעות בתוספת תשלום בערים באזור המרכז והשרון. 
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192לפרטים נוספים

 

קייטנות עירוניות בתל אביב

קייטנות עירוניות תל אביב

קייטנות עירוניות בעיר תל אביב מתקיימות מדי שנה במסגרת הצהרונים בגנים ובבתי הספר במסגרת בית הספר של החופש הגדול.

הקייטנות העירוניות מתקיימות באמצעות המרכזים הקהילתיים בעיר. לרשימת המרכזים הקהילתיים בעיר תל אביב.

מוסדות נוספים לקייטנות בתל אביב:

 

עוד פרטים על קייטנות בתל אביב-

 

קייטנות לפי סוג בתל אביב

במהלך השנים האחרונות התפתחו קייטנות הפועלות על פי קונספט, זאת לצד הקייטנות המסורתיות הקלאסיות אשר מציעות פעילויות מתחלפות לילדים בכל יום. קייטנות הקונספט מתמקדות בפעילות אחת וסביבה מרכיבות את הקייטנה כולה. בשנים האחרונות מוצעות עשרות קייטנות על פי נושא וסוג. מצאו קייטנות בתל אביב והסביבה על פי נושאים:

קייטנות בנושא ספורט, קייטנות בנושא מדע, קייטנות בנושא טבע קייטנות בנושא אמנויות הבמה, קייטנות בנושא יצירה:קייטנות בנושא בישול, קייטנות בנושאי למידה והעשרה, קייטנות בנושא טכנולוגיה, קייטנות בנושא אופנה וסטיילינג, קייטנות בנושא מים ועוד.

 

קייטנות קיץ וקייטנות חגים בתל אביב

קייטנות בתל אביב והסביבה מתקיימות בחופשת הקיץ בחודשים יולי אוגוסט. בנוסף מתקיימות קייטנות בחגים שבהם חופשת החג בת שבוע ויותר- קייטנות חנוכהקייטנות פסח וקייטנות סוכות. 

 

קייטנות על פי גילאים בתל אביב

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים לו היא מציעה את הפעילות. ישנן קייטנות המוצעות לילדי הגן כמו קייטנות בפינות ליטוף, קייטנות במשחקיות, קייטנות יצירה וכיף, קייטנות ספורט המתאימות לגיל הרך ועוד. לגילאי בית הספר 6-11 מוצעות רוב הקייטנות: קייטנות מדע, קייטנות טבע, קייטנות בישול, קייטנות ספורט, קייטנות מים, קייטנות אמנויות ועוד.

לגילאי העשרה החל מגיל 12, גילאי 13, גילאי 14, גילאי 15, גילאי 16 ו-17 מוצע בעיקר מחנה קיץ הכולל לינה, ארוחות ופעילות מלאה מהבוקר עד הערב. בנוסף ישנן קייטנות נוספות המתאימות לבני הנוער כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות טכנולוגיה, קייטנות למידה כמו קייטנת מחשבים או קייטנת אנגלית.

 

מסלולי קייטנות בתל אביב

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנה במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במחזורים של שבוע ומאפשרות להירשם לשבועיים או יותר.

 

כמה עולה קייטנה בתל אביב

מחיר קייטנה נקבע על ידי כל מפעיל קייטנה. קייטנות אחדות כוללת חומרים או ציוד מיוחד ועל כן יהיו יקרות יותר. קייטנות אחדות כוללים טיולים הדורשים שכירת אוטובוסים, ארוחות, פעילויות מיוחדות ולכן מחירן גם יהיה גבוה מהקייטנה הממוצעת. לעומת זאת, ישנן קייטנות המתקיימות במתחם אחד עם פעילות מצומצמת והן עולות פחות. קייטנות רבות מציעות הנחות שונות כמו על הרשמה של ילד שני או על הרשמה מוקדמת. מחיר קייטנה נקבע גם בהתאם לאורך היום. אם בחרתם לקחת קייטנה לחצי יום תשלמו פחות מיום מלא. 

כיום ממוצע מחיר קייטנה הוא כ-1500 ₪ לחצאי ימים וכ-2500 ₪ ומעלה לקייטנה מיוחדת.

קייטנות נוספות באזור המרכז

 


מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף