קייטנות גלישה

קייטנות גלישה - סקירה של קייטנות גלישת גלים וגלישת רוח לילדים


אחד הדברים המהנים עבור הילדים הן פעילויות מים. אם במהלך השנה הם נהנים מחוגים המשלבים פעילות גופנית מסוג אחר כמו ג'ודו, כדורגל או כדורסל, בתקופת הקייטנות בקיץ ובחופשות החג זו הזדמנות נהדרת עבורם ליהנות מקייטנה שכולה מים, חברים וכיף.

קייטנות הגלישה לילדים, תפסו תאוצה בשנים האחרונות. מועדוני גלישת גלים שפועלים בישראל, אימצו את נישת הקורסים לילדים בחופשות החגים והקיץ.
 

כל ענף ספורט שהוא לילדים תורם לילדים גם מבחינה חברתית וגם מהבחינה האישית. קייטנות גלישה במים דורשות מהילדים יכולת ריכוז גבוהה ומשמעת עצמית. קייטנות המתקיימות במרחב הימי מחזקות את הגוף, משחררות אנרגיה של זעם ותוקפנות ומעל הכול מעלות את מצב הרוח.

חשוב לדעת, טרם ההרשמה לקייטנת גלישת גלים או גלישת רוח, שעל הילדים לדעת לשחות. לא יודעים לשחות? קראו על קייטנות שחייה לילדים.

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות הגלישה לילדים.

 

גולשים ונהנים- חוף פלמחים

קייטנת גלישה מבית מפעלי קיץ בחוף פלמחים!

קייטנת גלישה פלמחים 2018

בקיץ הזה הילדים לומדים לגלוש בחוף פלמחים. קייטנת גלישה עם טובי מדריכי הגלישה עד 6 ילדים בקבוצה. במהלך הקייטנה הילדים ילמדו את יסודות גלישת הגלים תוך הקפדה על בטיחות בסביבת הים. כולל ציוד גלישה בטיחותי, ארוחת בוקר והסעות ממוקדים מרכזיים. 


בשורה התחתונה:
איפה: חוף פלמחים.
לאילו גילאים: 9-16. 
מתי: לקייטנה ארבעה מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-12/07/18. מחזור שני: 15/7-26/07/18, מחזור שלישי:29/7-09/08/18, מחזור רביעי: 12-23/08/18. ימים א-ה בשעות 09:00-13:30. כולל ארוחת בוקר. 
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192לפרטים נוספים

 
 
עוד פרטים על קייטנות גלישה- 

קייטנות גלישה מתי

קייטנות גלישה פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות גלישה בקיץ שמתקיימות במחזורים מתחדשים עד סוף החופשה. 

 

קייטנות גלישה –אילו סוגים קיימים

קייטנות הגלישה לילדים נחלקות לשני סוגים: גלישת גלים וגלישת רוח.

בגלישת גלים הילדים מתנסים בשימוש בגלשני גלים קלאסיים, לומדים ליצב את הגוף על הגלשן ומתנסים בגלישה. גלישת רוח משלבת שתי יכולות- גלישה ושיט. הילדים לומדים ליצב עצמם על הגלשן שאליו מחובר המפרש ולומדים כיצד לנווט את הגלשן באמצעות הרוח. 

 

קייטנות גלישה כמה זה עולה

מחירן של קייטנות הגלישה תלויות בפרמטרים שונים. רוב קייטנות הגלישה כוללות ציוד יקר, ישנן קייטנות המספקות הסעה אל החופים בהן מתקיים התרגול על כן המחיר נקבע בהתאם. 

מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר.

מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. בנוסף ישנן קייטנות גלישה המציעות מסלולים של יותר משבוע. הפרמטרים הללו יחד קובעים את מחירה של הקייטנה. 

 

קייטנות גלישה – היכן.

מועדוני הגלישה המציעים קייטנות לילדים נמצאים בסמוך לחופי ישראל בערי החוף. בדרום הארץ באשדוד בחוף הקשתות וחוף לידו. באשקלון מתקיימות הקייטנות בחוף בר כוכבא וחוף המרינה. באזור המרכז מתקיימות קייטנות גלישה בעיר תל אביב בחוף בננה ביץ', חוף תל ברוך, חוף הדולפינריום ובמרינה. בעיר ראשון לציון בחוף פלמחים ובחוף הגולשים הגובל בעיר בת ים. בבת ים ניתן לגלוש גם בחוף תאיו. באזור השרון קייטנות גלישה בהרצליה מתקיימות בחוף דן אכאדיה, חוף המרינה הרצליה וחוף השרון. בנתניה בחוף פולג וחוף קונטיקי. באזור הכרמל ניתן למצוא קייטנות גלישה בחוף דור, חוף בית ינאי, חוף מכמורת, חוף געש, קיבוץ נחשולים ושדות ים. בחיפה קייטנות גלישה מתקיימות בחוף דדו, חוף נירוונה וחוף בת גלים. 

 

קייטנות גלישה גילאים

קייטנות גלישה מוצעות בעיקר לילדים מגיל 7 ומעלה. על הילדים לדעת לשחות. 

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף