קייטנות העשרה ולימוד

קייטנות העשרה לילדים | קייטנת למידה מומלצת


קייטנות העשרה מתייחסות לקייטנות בנושאי למידה שונים בהם הילדים לומדים ומחזקים את ידיעותיהם והבנתם בנושאים שונים או בתחומים שטרם למדו כמו שפות שונות או משחקים אסטרטגים. הקייטנות מועברות בדרך חוויתית וכמו כל קייטנה או מחנה קיץ משלבות גם פעילויות של כיף והנאה.  

קייטנות ההעשרה מתקיימות בדרך כלל בקבוצות קטנות ויתרונן הוא העבודה האישית עם כל ילד וילד. קייטנות הלימוד מסייעות לילדים לחזק את בטחונם האישי בתחומים אותם הם לומדים. 

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות ההעשרה לילדים.

 

קייטנות ההעשרה מתי

קייטנות ההעשרה פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט, מתקיימות קייטנות העשרה לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות העשרה –אילו סוגים קיימים

קייטנות העשרה בארץ מגוונות וחולשות על תחומים שונים. מבין קייטנות ההעשרה ניתן למצוא: סאמר סקול- קייטנת אנגלית, קייטנות צרפתית, קייטנות חשבון, קייטנת מחשבים, קייטנות עולם, קייטנות שחמט, קייטנות מבוכים ודרקונים ועוד. 

 

קייטנות העשרה כמה עולה

מחירן של קייטנות ההעשרה תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת העשרה מחיר משלה.

 

קייטנות העשרה מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת העשרה במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים.

בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות העשרה – היכן.

קייטנות העשרה מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות מדע באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות מדע מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

קייטנות העשרה גילאים

קייטנות העשרה מכוונת בעיקר לגילאי בית הספר בכיתות א'-ו' ופחות לילדי גן. הורים הרושמים את ילדיהם לקייטנות העשרה, מעוניינים לחזק את הילד בתחומים שונים שהוא מכיר ואוהב או לפתוח לו עולם חדש של ידע לתחומים שלא הכיר. 

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף