קייטנות חופש גדול

קייטנות החופש הגדול לילדים - מבחר של קייטנות מכל הסוגים וכמעט לכל הגילאים

קייטנות חופש גדול

עוד רגע מגיעה סוף שנת הלימודים ואיתה חופשת הקיץ! מה אתם מתכננים בקיץ הזה? חופשה משפחתית, לבלות בים עם חברים, ללכת לקולנוע ואולי גם לרשום את הילדים לקייטנה? 

מאת: מערכת קייטנות

אם אתם מתעניינים בקייטנות בחופש הגדול לילדים, שווה לבדוק את היצע הקייטנות הפרטיות כבר לקראת תחילת חודש מאי. הרשמה מוקדמת לקייטנות בחופש הגדול נסגרת סביב סוף חודש מאי וברוב המקרים מעניקה הנחה במחיר הקייטנה. 

 

קייטנות חופש גדול מתקיימות במסגרת מסובסדת בצהרונים בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים לאורך חודש יולי, לצד קייטנות פרטיות המתקיימות לאורך חודשים יולי-אוגוסט במחזורים עוקבים. 

 

מצאו קייטנות חופש גדול 2019

 

גם השנה תתאפיין ברשימה ארוכה של קייטנות מכל הסוגים. המון קייטנות צברו להן מוניטין ברבות השנים ולאורך החופש הגדול מציעות מחזורי קייטנות אהובים ומוכרים. קייטנות כמו מפעלי קיץ, קרקס פלורנטין, קימאמה, מחשבים וכיף ועוד. לכל קייטנה האופי המיוחד שלה! כל קייטנה מתאפיינת בפעילות ייחודית אשר מעבר לבילוי וההנאה תורמת גם להעשרה ויצירת קשרים חברתיים.
 

הפעילויות אותן מציעות הקייטנות הן כאלה שלא מתנסים בהן במהלך שנת הלימודים והן מהוות תרומה חשובה לילד בהיבטים שונים- פעילויות ספורט המעצימות הילדים ומחזקות את הכושר הגופני שלהם, פעילויות אמנותיות המעשירות את הדמיון ואת הטכניקות השונות, פעילויות מדע וטכנולוגיה המעשירות את הידע הכללי וכשרונות ההמצאה והיצירה. פעילויות אלה באות לידי ביטוי בקייטנות שונות: קייטנות גלישה, קייטנות ספורט אתגרי, קייטנות תפירה ועיצוב אופנה, קייטנות צילום, קייטנות אנימציה, קייטנות בישול, קייטנות שחייה והיריעה עוד רחבה. 

טעימה מהפעילויות הללו יכולה להשפיע על הילדים בבחירת המקצוע שלהם בעתיד. ילדים אשר מגלים סקרנות והתהלבות מתחום מסויים יכולים בהחלט להתנסות באופן מעשי בתקופת החופש הגדול. 

לקייטנות יתרנות רבים גם בפן החברתי וביצירת קשרים חדשים. בתקופה קצרה בה הוא מבלה בקייטנה, פוגש הילד ילדים שאינו מכיר המגיעים מבתי ספר שונים ומאזורים שונים בארץ וכך מרחיב את הקשרים החברתיים שלו. כיום, במציאות הטכנולוגית החדשה, שמירה על קשרים חברתיים היא קלה מאין נשוא!. 

 

קייטנות חופש גדול - טיפים שימושיים

איך לבחור קייטנה לחופש הגדול? ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיכולים לסייע בבחירת הקייטנה:

* מיקום - חפשו קייטנה קרוב לאזור מגורכם או לחילופין קייטנה אשר מציעה הסעה מאזור מגורכם.

* פעילות- חפשו קייטנה אשר תציע פעילויות אשר ילדכם אוהבים או מתעניינים בהם

* מחיר- נסו להירשם כבר במהלך חודש מאי. הרשמה מוקדמת מעניקה הנחה במחיר הקייטנה.

* מוניטין ובטיחות- קייטנות ותיקות שצברו מוניטין הן קייטנות אשר מפעיליהן מקצועיים ויודעים להבטיח בטיחות עבור הילדים כמו גם תוכן עשיר ומדריכים מקצועיים. ובכל מקרה כשמדובר בקייטנה חדשה יותר, ודאו כי היא פועלת ברישיון ולה כל אצעי הבטיחות הנדרשים. 

 

חופש גדול מהנה לכולם!

 

שתף