קייטנות טבע

כל קייטנות הטבע לילדים


אין יותר פעילות מהנה יותר מאשר להיות עם חברים בטבע הפתוח. טיולים באתרים, פעילויות אתגריות ביערות, בישול שדה, רחצה בנחלים הם רק מקצת הפעילויות שקייטנות הטבע מציעות. קייטנות הטבע מאפשרות לילדים להכיר את הארץ, ללמוד על צמחים ועצים ולהתנסות בפעילויות שדה.

 

לקייטנות בנושאי טבע וטיולים ערך מוסף גם בצד החברתי. ילדים מטייילים עם ילדים, חוקרים את הטבע ויוצרים חברויות חדשות. ברמה האישית, הילדים מתנסים בפיעלות גופנית מהנה, מתנסים בעבודה קבוצתית וצוברים חוויות.  

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות הטבע לילדים.

 

קייטנת טבע סביבה ומורשת

התנסות בפעילויות טבע, ידע על אקולוגיה ושמירה על הסביבה!

קייטנת טבע סביבה מורשת

מחנה הטבע, הסביבה ומורשת ישראל יתקיים הקיץ בפארק נאות קדומים ובקאנטרי אזורי חן. המחנה הוא מיזם חינוכי-קהילתי הבא להעשיר את הילדים לאהבת הטבע והארץ באמצעות חוויה והתנסות בליווי והדרכה של אנשי מדע, חוקרים ואנשים הפועלים למען הסביבה והקהילה. בין התכנים במחנה: מסע לאורך חופי ישראל -המצוקים, הנחלים והים להעמקת הידע בביולוגיה הימית ועידוד העמותות והגופים הירוקים העוסקים בשמירת הים וחופו. בעקבות בעלי החלומות האקולוגיים - שימור הסביבה והמינים, היכרות מעשית עם המגוון הביולוגי: בעלי החיים, הצומח. בסביבה ירוקה – אנרגיה סולארית, אומנות לשירות האקולוגיה, מזון שלם, רוקחות, אקו קולנוע. אקטיב שטח-עקרונות ההישרדות, טיול שטח וסקר הנוף, מגלים ושומרים את הטבע העירוני. התנסות בהתנהלות מקיימת בשיתוף הקהילה, פיתוח גינה אקולוגית, תוך לימוד נושאים ליישום מעשי למען ביתנו והסביבה. כיף טבע- סדנאות חלוקי נחל, סדנת תיאטרון סדנת צילום בשטח ועוד. פעילויות בריכה בקבוצות קטנות. הקייטנה מופעלת על ידי מחנה טבע הסביבה ומורשת הארץ ומפעלי קיץ.

בשורה התחתונה:

מתי: לקייטנה 3 מחזורים:  01-18/07/18 כולל שישי 06/7/18 , 23/07-09/08/18 כולל שישי 27/07. 12-22/08/18 כולל שישי 18/08/18.
שעות: 08:30-16:00 כולל ארוחת בוקר וצהריים.
גילאיםילדי גן חובה – עד כיתות ז'.
איפה: פארק נאות קדומים, קאנטרי אזורי חן. הסעות בתוספת תשלום בערים באזור המרכז והשרון. 
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192לפרטים נוספים

 
 
עוד על קייטנות טבע: 

קייטנות הטבע מתי

קייטנות הטבע פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות וכן גם בחג החנוכה. קייטנות טבע מתקיימות גם בחג הפסח ונהנות מעונת האביב. בחופשת הקיץ בחודשים יולי ואוגוסט מתקיימות קייטנות טבע לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות טבע –אילו סוגים קיימים

קייטנות הטבע בארץ מגוונות ומציעות סוגי קייטנות שונים. קייטנות טיולים וטבע, קייטנות חקר הטבע, קייטנות בבתי ספר לשדה, קייטנות עם טיולים חד יומיים, קייטנות בחוות חקלאיות, קייטנות בפארקים לאומיים, קייטנות אקולוגיות ועוד. 

 

קייטנות טבע כמה עולה

מחירן של קייטנות הטבע תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה כל יום לטיולים או למקום המפגש? האם הקייטנה דורשת ציוד מיוחד? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת טבע מחיר משלה.

 

קייטנות טבע מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת טבע במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים.

בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות טבע – היכן.

קייטנות טבע מתקיימות בכל הארץ מצפון עד דרום. ישנן קייטנות טבע המטיילות בכל חלקי הארץ ופוגשת בנופי הארץ, באתרים וביישובים. חשוב למצוא קייטנה אשר מקום המפגש שלה יוצא בסמוך למקום מגוריכם וכי מספקים הסעה ואוספים את הילדים כל בוקר. 

 

קייטנות טבע גילאים

קייטנות טבע מוצעות בדרך כלל לילדים בגילאי בית ספר, 7-11 ולבני הנוער 12-17. קייטנות הטבע דורשות יכולת הליכה לפעמים במסלולים מורכבים בשבילי הארץ, בהליכה במים או ברחצה בנחלים על כן טווח הגילאים הוא לילדי בית הספר ובני הנוער. 
 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף