קייטנות טכנולוגיה

קייטנות טכנולוגיה לילדים | קייטנת טכנולוגיה מומלצת

קייטנות טכנולוגיה

 

תחום הטכנולגיה תופס תאוצה בשנים האחרונות גם בקרב הילדים. החשיפה המוקדמת שלהם למכשירים הטכנולוגים מעוררים בהם את הסקרנות והרצון לדעת יותר וללמוד. ילדים אשר מתנסים בתוכנות ובאפליקציות לרוב מעוניינים גם ללמוד איך עושים את זה. ילדים רבים פותחים ערוצי יוטיוב ורוצים לדעת כיצד הם יכולים לקדם אותו. קייטנות הטכנולוגיה מעניקות לילידם המון כלים על המכשירים אשר נמצאים אצלנו בשימוש יומיומי', על תכנות, מולטימדיה, אפליקציות, מחשבים ועוד. 

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות הטכנולוגיה לילדים.

 

 

קייטנות הטכנולוגיה מתי

קייטנות הטכנולוגיה פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות טכנולוגיה לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות טכנולוגיה –אילו סוגים קיימים

קייטנות הטכנולוגיה בארץ מגוונות ומשלבות למידה וכיף. מבין קייטנות הטכנולוגיה ניתן למצוא בארץ: קייטנות סטארטאפ, קייטנות מחשבים, קייטנות מולטימדיה, קייטנות דיגיטל, קייטנות יוטיוב, קייטנות הייטק, קייטנות תכנות ועוד. 

 

קייטנות טכנולוגיה כמה עולה

מחירן של קייטנות הטכנולוגיה תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד או שמא כל ילד מביא את מחשבו האישי? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת טכנולוגיה מחיר משלה.

 

קייטנות טכנולוגיה מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת טכנולוגיה במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים.

בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות טכנולוגיה – היכן.

קייטנות טכנולוגיה מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות טכנולגיה באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות טכנולוגיה מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

 

קייטנות טכנולוגיה גילאים

קייטנות הטכנולגיה מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר -7-11 ולבני הנוער שלב שהילד קורא וכותב (או מקליד במקרה הזה) ומכיר היכרות בסיסית עם מחשבים. לבני הנוער מוצעות קייטנות טכנולוגיה בהתאם לגילם עם אפשרות לצאת עם פיתוח של מוצר או אפליקציה פרי מחשבתם. 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף