קייטנות יצירה ואמנות

קייטנות יצירה לילדים | קייטנת יצירה ואמנות

 

אחד הדברים המהנים עבור הילדים הן פעילויות יצירה. אם במהלך השנה הם נהנים מחוגי יצירה כמו ציור, פיסול או אמנות, על אחת כמה וכמה בקיץ ובחופשות החג זו הזדמנות נהדרת עבורם ליהנות מקייטנה שכולה יצירה, חברים וכיף.

לכל ענפי היצירה (ציור, פיסול, כתיבה, צילום) יש ערך מוסף משמעותי עבור הילדים ולכן קייטנת יצירה מומלצת מאד לילדים.

יצירה מעניקה ביטוי אישי לילדים ומפתחת את היכולת הרעיונית של הילד, את היכולת לתכנן וכמובן את הביצוע. בכל קייטנה הילדים יוצאים עם יצירה חדשה זאת לצד חוויות ופעילויות של כיף.

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות היצירה לילדים.

 

קייטנות היצירה מתי

קייטנות היצירה פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות יצירה לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות יצירה –אילו סוגים קיימים

קייטנות יצירה בארץ מגוונות וכוללות ענפים רבים. ישנן קייטנות המשלבות כמה ענפי יצירה יחד וישנן קייטנות המתרכזות בענף יצירה אחד ומשלבות גם חוויות כיפיות לילדים. מבין קייטנות היצירה ניתן למצוא בארץ:

קייטנות אמנות, קייטנות ציור, קייטנות קומיקס, קייטנות אנימציה, קייטנות פיסול, קייטנות נגרות, קייטנות קדרות, קייטנות צילום, קייטנות וידיאו ועריכה, קייטנות יצירה בעור, קייטנות כתיבה יוצרת ועוד. 

 

קייטנות יצירה כמה עולה

מחירן של קייטנות היצירה תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם הקייטנה כוללת ציוד מיוחד? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת יצירה מחיר משלה.

 

קייטנות יצירה מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת יצירה במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים.

בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות יצירה – היכן.

קייטנות יצירה מתקיימות בכל הארץ.

ניתן למצוא קייטנות יצירה לילדים באזור המרכז בערים: תל אביב, גבעתיים, רמת גן, חולון, ראשון לציון, פתח תקוה, בת ים, קרית אונו, מודיעין ועוד. קייטנות באזור השרון מתקיימות בערים: רעננה, כפר סבא, נתניה, רמת השרון, הוד השרון, הרצלייה, עמק חפר, קדימה צורן ועוד. קייטנות יצירה באזור השפלה מתקיימות  בערים: רחובות, גדרה, נס ציונה, מזכרת בתיה, אשדוד רמלה, לוד, בית שמש ועוד. באזור ירושלים ניתן למצוא קייטנות יצירה : בירושלים, מעלה אדומים, שורש, קריית ענבים, מבשרת ציון, רמת רחל , גבעת זאב ועוד. קייטנות באזור חיפה והקריות מתקיימות בערים: חדרה, חיפה, קריית מוצקין, קריית ביאליק, קריית אתא, נשר ועוד. קייטנות יצירה באזור חוף הכרמל מתקיימות בערים והיישובים: זכרון יעקב, קיסריה, פרדס חנה, עתלית, קיסריה ועוד. קייטנות יצירה באזור הצפון בערים והיישובים: נהרייה, עפולה, צפת, כרמיאל, טבריה, בית שאן, מטולה, עכו, קריית שמונה ועוד. קייטנות באזור הדרום מתקיימות בערים כמו: אשקלון, באר שבע, קרית גת, שער הנגב, אופקים, שדרות, נתיבות, דימונה, אילת ועוד.

 

קייטנות יצירה גילאים

קייטנות יצירה ניתן למצוא לכל הגילאים.לגיל הרך ניתן למצוא קייטנות יצירה במשחקיות או בפעוטונים. לגילאי הגן 3-6 קייטנות יצירה המתמקדות בעיקר בציור ואמנות. לילדי בית הספר , גילאי 7-11 קייטנות ברחבי הארץ בכל ענפי היצירה. לבני הנוער ניתן למצוא גם מבחר של קייטנות יצירה בכל התחומים עם דגש על קייטנות צילום, אנימציה, קומיקס ועריכת וידיאו. 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף