קייטנות כיף

קייטנות כיף לילדים | קייטנת כיף מומלצת


אחד הדברים המהנים עבור הילדים הן פעילויות כיף מגוונות. הקייטנות הקלאסיות מושתתות על חוויות שונות בכל יום. בשנים האחרונות הצטרפו למעגל גם קייטנות מוגדרות על פי נושא סביבו הקייטנה פועלת ועם זאת ניתן למצוא בארץ המון קייטנות של כיף המציגות חוויה מתחלפת לילדים עם ליין אפ יומי משתנה- יום יצירה, יום בריכה, יום בישול, יום תיאטרון ועוד.  

ישנם הורים המעדיפים לרשום את ילדיהם לקייטנת כיף מגוונת והילדים זוכים לערימה של חוויות, חברים חדשים וכמובן כיף. 

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות הכיף לילדים.

 

קייטנת מתגלגלים ונהנים

כל האטרקציות המובילות בארץ בקייטנת אקסטרים אחת!

קייטנות מפעלי קיץ

הקייטנה הוותיקה מתגלגלים ונהנים מבית מפעלי קיץ, מציעה גם הקיץ תוכן עשיר לילדים, חוויות ופעילות מהנה עם ביקור יומי באטרקציה מובילה.
אז היכן מבקרים?
ימי מים: בבריכות פרטיות מקורות / ימית 2000, בפארק שעשועים: לונה פארק / סופר לנד, גן חיות כולל מופע לילדים, בחוות סוסים עם סדנאות רכיבה, הברשה ומופע ראווה, ביום מהסרטים עם סדנאות קולנוע בסינמה סיטי, חוויה חושית תלת מימדית של טבע מדהים / גוף האדם. יום כיף בפארק הטרמפולינות, יום שיט בסירת מנוע או פדלים, יום אתגרי עם חבלים,אומגה,קיר,קארטינג,ירי ברובה לייזר!, ביקור בפארק השעשועים האתגרי "האי", יום ספורט עם משחקי נופש, כדורגל וכדורסל וגם יום הישרדות עם תחנות פעילות מתחלפות ומעגל תופים.

איפה: הקייטנה תתקיים ברחבי הארץ. הסעות מבתי ספר בקרבת הבית: הרצלייה, כפר סבא, הוד השרון, ראש העין, גבעת שמואל, פתח תקווה, אור יהודה, קריית אונו, רמת גן, גבעתיים, תל אביב, חולון, אזור, בת ים, ראשון לציון, בית דגן, מודיעין, רמלה, גני תקווה, יהוד, מועצה גן רווה, נס ציונה, באר יעקב, רחובות, אשדוד, גן יבנה, יבנה, גדרה.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-13. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שני מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-19/07/18. מחזור שני: 22/07-09/08/18. בשעות 07:30-13:30. כולל ארוחת בוקר.בחלק מהערים ניתן להאריך עד 17:00 בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192אתר הבית


 

הקייטנה של קובה בהרצליה

חוויה של ספורט, טבע, אמנות ומוסיקה

הקייטנה של קובה

הקייטנה של קובה היא קייטנה חווייתית גדושת פעילויות לילדים אשר מתקיימת בכפר הנוער עתיד רזיאל בהרצלייה.
מה בתכנית?

בכל יום מתקיימות פעילויות חווייתיות מתחלפות: פעילות בטבע, צפרות ובניית תיבות קינון, עבודות נגרות, בניית כלי מוסיקה, משחקים של פעם, פעילויות מחזור, יצירה בחומרים שונים, הכנת גופי תאורה, פיסול מגוון, פעילות מדעים מיוחדת,  ג'אגלינג, עפיפונים,  תיאטרון בובות ועוד ועוד. בכפר שפע של מרחבים,  מגרשי ספורט ומדשאות מוצלות , בריכת שחייה,  חדר מיוחד לפעילות יוגה, כיתות ממוזגות ואודיטוריום למופעים.הקייטנה מתקיימת באישור משרד החינוך ועיריית הרצלייה ובהדרכה מקצועית.
בשורה התחתונה:

איפה: כפר הנוער עתיד רזיאל הרצליה. יש אפשרות להסעות.

מתי: מחזור ראשון: 1-19/07/18 , מחזור שני: 22/07-9/08/18, מחזור שלישי: 12-16/08/18.

ימים א-ה: 08:00-16:30.

לאילו גילאים: גן חובה עד כיתה ו'

לפרטים נוספים: 073-7843117

 

עוד פרטים על קייטנות כיף:

קייטנות הכיף מתי

קייטנות הכיף פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות כיף שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות כיף –אילו סוגים 

בקייטנות הכיף מפעיל הקייטנה בונה את הליין אפ. לרוב בקייטנות הכיף כל יום יהיה מורכב מפעילות מרכזית מתחלפת ויתר היום יהיה פחות או יותר קבוע וישלב ארוחות, פעילות יצירה, זמן משחק חופשי ועוד. 

 

קייטנות כיף כמה עולה

מחירן של קייטנות הכיף תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום?
האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד?
מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת כיף מחיר משלה.

 

קייטנות כיף מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת כיף במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים. בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם ליכיף בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות כיף – היכן.

קייטנות כיף מתקיימות בכל הארץ בערים וביישובים. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות כיף באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אור השפלה ואזור הדרום. קייטנות הכיף מתקיימות בערים מרכזיות ובסביבתן כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

קייטנות כיף גילאים

קייטנות כיף ניתן למצוא לכל הגילאים.לגיל הרך ניתן למצוא קייטנות כיף במשחקיות עם מתקני ג'ימבורי רכים. לגילאי הגן 3-6 ולילדי בית הספר , גילאי 7-11 אינספור אפשרויות לקייטנות ברחבי הארץ. לבני הנוער, רובן של הקייטנות מאוגדות במסגרת מחנה קיץ שבו גם לנים. 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף