קייטנות לדתיים

קייטנות לילדים דתיים | קייטנות למגזר הדתי


בחופשות החגים ובחופש הגדול, מתקיימות קייטנות ייחודיות גם למגזר הדתי. קייטנות לילדים דתיים מציעות תוכן המורכב מימי כיף ומפעילויות העשרה ובתוך מסגרת דתית הכוללת הפרדה בין בנות ובנות, לבוש צנוע, אוכל כשר, נטילת ידיים, תפילות בוקר וברכות מזון. 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המיועדות למגזר הדתי.

 

קייטנות לילדים דתיים מתי

קייטנות למגזר הדתי פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. קייטנות הפסח מתקיימות בחופשת בית הספר המתקיימת קצת לפני החג ואילו קייטנות החופש הגדול מתקיימות בחודשים יולי-אוגוסט. כמו כל הקייטנות גם קייטנות לדתיים מתקיימות במחזורים שונים במהלך הקיץ. 

 

קייטנות לדתיים –אילו סוגים קיימים

קייטנות למגזר הדתי מתקיימות במסגרת דתית כמקובל. מהלך היום בקייטנה מורכב מתפילות, נטילת ידיים לפני הארוחות וברכות המזון. פעילויות כגון ביקור בפארקי מים/ אטרקציות מתקיימים בהפרדה של בנים ובנות. 

 

קייטנות לדתיים כמה עולה

מחירן של קייטנות לדתיים כמו תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. 

 

קייטנות לדתיים מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. קייטנות במגזר הדתי במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימות ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים כולל ארוחה חמה. ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות לדתיים – היכן.

קייטנות לדתיים מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות לדתיים מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

קייטנות לדתיים גילאים

קייטנות לדתיים מכוונת בעיקר לגילאי בית הספר בכיתות א'-ו' ולילדי גן. 

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף