קייטנות מחשבים

קייטנות מחשבים לילדים- רשימה של כל קייטנות הילדים בארץ

קייטנות מחשבים

 

תחום הטכנולגיה תופס תאוצה בשנים האחרונות גם בקרב הילדים. החשיפה המוקדמת שלהם למכשירים הטכנולוגים מעוררים בהם את הסקרנות והרצון לדעת יותר וללמוד. מחשבים הם הבסיס החשוב בעידן שלנו. קייטנות מחשבים מתמקדות בידע בסיס למחשב וידע מתקדם יותר כמו בנייה והעלאת אתרים, שימוש באינטרנט, פתיחת תיבות דואר, כתיבת מסמכים, שימוש בפוטושופ ותוכנות גרפיקה ועוד.  

*הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המחשבים לילדים.

 

קייטנת WE MAKE-עם מגמת מחשבים!

קייטנה של מייקרים, ילדים ובני נוער היוצרים פרויקטים מחומרים שונים בשילוב ידע וטכנולוגיות!.

קייטנת we make 2018

קייטנת We make  תתקיים במהלך קיץ 2018 בכפר הנוער מוסינזון ותציע תחומי מדע וטכנולוגיה מגוונים אותם הילדים יוכלו ללמוד וליצור! בקייטנה אפשרות לבחור אחת ממגמות ההתמחות וליהנות 3 פעמים בשבוע ממגמה זו: מגמת מדע- ניסויים ובניית פרוייקטים. (כיתות א'-ד'),מגמת מבוכים ודרקונים-פנטזיה, דמיון ומשחקי תפקידים (כיתות ג' ומעלה), מגמת מחשבים-תחומי המחשב העכשווים, סייבר, אפליקציות ותכנות משחקים (כיתות ג' ומעלה), טיסנאות ורחפנים-בנייה והטסת כלי טיס שונים (כיתות ג' ומעלה), מגמת אקשן מצלמים-צילום, עריכה, קולנוע ומשחק (כיתות ג' ומעלה), מגמת איור וקומיקס-איור והנפשה, כתיבת סיפור והבעה באמצעות ציורים (כיתות א' ומעלה), מגמת עיצוב והדפסה בתלת מימד-עיצוב המוצר בתוכנה מתקדמת והדפסה בתלת מימד (כיתות ד' ומעלה). לצד המגמות פעילויות כיף וגיבוש! יציאה לבריכה אחת לשבוע, הופעות אמן, הצגות, סרטים ועוד. הקייטנה מועברת על ידי מדריכים מקצועיים, כל אחד בתחומו וכוללת ארוחת עשר וחטיף בסיום הקייטנה. ארוחת צהריים חמה למסיימים בשעה 16:00.

איפה: בכפר הנוער מוסינזון, רחוב עליית הנוער 1 הוד השרון.

מתי: חמישה מחזורים בני שבוע. ניתן להירשם לשבוע אחד או יותר. החל מה-01/07/18 ועד ה-02/08/2018. ניתן לגוון בין המגמות במהלך השבועות. בדקו אילו מגמות פעולות באיזה שבוע.
הקייטנה מתקיימת עד השעה 13:00 או עד 16:00 במסלול ארוך.

לגילאי: החל מכיתות א' בהתאם למגמות הנבחרות. 

לפרטים והרשמה:  073-7843189

 

 

עוד פרטים חשובים על קייטנות מחשבים- 

קייטנות המחשבים מתי

קייטנות המחשבים פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות מחשבים לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות מחשבים –אילו סוגים קיימים

קייטנות המחשבים בארץ מגוונות ומשלבות למידה וכיף. מבין קייטנות המחשבים ניתן למצוא בארץ: קייטנות מחשבים וכיף, קייטנות לימוד תוכנה, קייטנות מחשבים למתקדמים, בניית אתרים, תכנות משחקים ועוד. 

 

קייטנות מחשבים כמה עולה

מחירן של קייטנות המחשבים תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד או שמא כל ילד מביא את מחשבו האישי? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר.

מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת מחשבים מחיר משלה.

 

קייטנות מחשבים מסלולים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת מחשבים במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים.

בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות מחשבים – היכן.

קייטנות מחשבים מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות מחשבים באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות מחשבים מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

 

קייטנות מחשבים גילאים

קייטנות הטכנולגיה מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר -7-11 ולבני הנוער שלב שהילד קורא וכותב (או מקליד במקרה הזה) ומכיר היכרות בסיסית עם מחשבים. לבני הנוער מוצעות קייטנות מחשבים בהתאם לגילם עם אפשרות לצאת עם פיתוח תוכנה, משחקים, העלאת אתרים ועוד. 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף