קייטנות סטארטאפ

קייטנות סטארט אפ לילדים ונוער- רשימה של כל הקייטנות בנושא בכל בארץ

קייטנות סטארטאפ ואפליקציות

 

תחום הטכנולגיה תופס תאוצה בשנים האחרונות גם בקרב הילדים והנוער. החשיפה המוקדמת שלהם למכשירים הטכנולוגים מעוררים בהם את הסקרנות והרצון לדעת יותר וללמוד. ילדים נחשפים לאפליקציות בגיל צעיר מאד ויש כאלה שהנושא מרתק ומסקרן אותם ומעוניינים ללמוד יותר.

בשנים האחרונות אנו נתקלים לא אחת בילדים יזמים, בני נוער שמפתחים תוכנות ואפליקציות, קבוצות בני עשרה שעוסקים בפיתוח יזמי, ילדים שמתחזקים ערוצי יוטיוב ומקדמים עסקים. עולם הטכנולוגיה פתוח בפני הצעירים וקייטנות הסטארט אפ מספקות הצצה לעולם אינסופי של אפשריות. מחנות הקיץ בנושא סטארט אפ מתאימים בעיקר לבני נוער אולם ישנן קייטנות בנושא המתאימות גם לילדים. 

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות ומחנות הקיץ בנושא סטארטאפ לילדים ובני נוער.

 

קייטנות הסטארטאפ מתי

קייטנות הסטארטאפ פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט, מתקיימות קייטנות סטארטאפ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות סטארט אפ –אילו סוגים קיימים

קייטנות הסטארטאפ בארץ משלבות למידה וכיף. מבין קייטנות הסטארטאפ ניתן למצוא בארץ: קייטנות העוסקות ביזמות טכנולוגית, פיתוח ומשחקי מחשב, תכנות ברמה מתקדמת, אנימציה ומולטימדיה. תכנות ועיצוב אינטרנט, פיתוח אפליקציות ועוד. 

 

קייטנות סטארטאפ כמה עולה

מחירן של קייטנות הסטארט אפ תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מתנהלת במתכונת של מחנה קיץ?  האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד או שמא כל ילד מביא את מחשבו האישי? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר.

מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת סטארט אפ מחיר משלה.

 

 

קייטנות סטארט אפ  – היכן.

קייטנות סטארטאפ מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות סטארטאפ באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות סטארטאפ מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

קייטנות סטארטאפ - גילאים

קייטנות הסטארט אפ מתאימות בעיקר לילדים בכיתות ו' ומעלה ובעיקר לבני נוער אשר יש להם היכרות בסיסית ואף מתקדמת עם מחשבים, מכשירים ניידים, תוכנות גרפיקה ואפליקציות.

  

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

שתף