קייטנות עם בעלי חיים

קייטנות עם בעלי חיים לילדים


קייטנות המתקיימות בגני חיות או בפינות חי מיועדות לילדים אוהבי בעלי החיים. קייטנות בגני חיות ופינות חי מספקות העשרה ולמידה בנושא בעלי חיים ומאפשרת לילדים לטפל בחיות ולהאכיל אותם זאת לצד סדנאות מיוחדות ופעילות בנושא חיות.

קשר עם בעלי החיים תורם רבות לילדים בתחום הרגשי, בהתמודדות עם מצבי לחץ, ביכולת הריכוז ובלקיחת אחריות על הטיפול בבעל החיים.

קייטנות המשלבות בעלי חיים יכולות להיות גם קייטנות רכיבה על סוסים בהם הילדים מתנסים גם ברכיבה וגם בטיפול בסוס. קייטנות נוספות הן קייטנות אילוף כלבים בה הילדים מביאים את כלבם האישי ונהנים איתו לאורך היום תוך שהם מאלפים אותו ומטפלים בו. בכתבה זו נציג קייטנות שונות עם בעלי חיים המתקיימות בקיץ ובחגים. 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות עם בעלי חיים לילדים.

מאת: מערכת קייטנות
 

קייטנת קיץ 2018 עם החבר הכי טוב!

קייטנת כלבים אפיקים

קייטנת הקיץ של כלביית אפיקים היא אחת הקייטנות המרתקות שתוכלו לרשום את ילדכם ואת הכלב שלכם! הקייטנה מאפשרת לבלות עם הכלב, לשחק ולאתגר אותו. קייטנת ילד וכלבו יוצאת לדרך גם בקיץ 2018! ניתן לבחור מסלולים שונים על פי גיל הילד. גילאי 7-9 מוזמנים לקייטנת גורים- יחד עם הכלב בו יחווי חוויות ייחודיות של כלבנים צעירים יחד עם פעילויות מהנות עם הקבוצה. קייטנת ילד וכלבו לגילאי 9-13 –5 ימי פעילות כלבנית לילדים. היכרות עם עולמם של הכלבים, אילוף, הברשה, האכלה, חיבוק, ליטוף...פעילויות עם הכלבים ופעילויות ברוח תנועת הנוער "ילד וכלבו". מחנה אילוף מקצועי לנוער לגילאי 13-16- מחנה בן 10 ימים ללימוד אילוף כלבים מקצועי. הקייטנות פועלות בשטח קיבוץ אפיקים בליווי מדריכי כלבנות. במסגרת המחנות לינה בחדרים ממוזגים, חדר אוכל כשר, בריכה אולימפית, אבטחה בלילות. הסעות מאורגנות מאזור המרכז, השרון והצפון.

בשורה התחתונה:

איפה: קיבוץ אפיקים. ישנן הסעות מאזור המרכז, השרון והצפון. 

לאילו גילאים: 7-9 - קייטנת גורים, 9-13-קיטנת ילד וכלבו. 13-16-מחנה אילוף.

מתי: מחזור ראשון: 8-12/07/18, מחזור שני: 15-19/07/18, מחזור שלישי כולל קייטנת גורים: 22-26/07/18, מחזור רביעי: 29/07-02/08/18. מחזור חמישי: 5-9/08/18. מחנה אילוף: 5-14/08/18.

אתר הבית וטופס הרשמה לקייטנה

לפרטים נוספים: 04-6754572 

 

 

עוד פרטים על קייטנות עם בעלי חיים- 

קייטנות עם בעלי חיים מתי

קייטנות עם בעלי חיים פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות עם בעלי חיים לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות עם בעלי חיים –אילו סוגים קיימים

מבין סוגי הקייטנות עם בעלי חיים המתקיימות ברחבי הארץ: קייטנות אילוף כלבים, קייטנות בפינות חי, קייטנות בגני חיות, קייטנות רכיבה על סוסים ועוד. 

 

קייטנות עם בעלי חיים כמה עולה

מחירן של קייטנות העם בעלי חיים תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד ? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. לכן, לכל קייטנת עם בעלי חיים מחיר משלה.

 

מסלולים של קייטנות עם בעלי חיים

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת עם בעלי חיים במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים. בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות עם בעלי חיים – היכן.

קייטנות עם בעלי חיים מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות עם בעלי חיים באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות עם בעלי חיים מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

קייטנות עם בעלי חיים-  גילאים

קייטנות עם בעלי חיים ניתן למצוא לרוב  לילדי בית הספר , גילאי 7-11 . אחדות מציעות גם קייטנות עם בעלי חיים לגילאי 4-6 או לבני נוער בגילאי 12-16. 

 

 

שתף