קייטנות פנטזיה

קייטנות פנטזיה לילדים | קייטנת פנטזיה

קייטנות פנטזיה מתייחסות למשחקי פנטזיה ותיקים וגם חדשים שתפסו תאוצה בשנים האחרונות וכי האפשרויות הרבות בהן פיתחו חוגים מיוחדים למשחקים הללו ואף גם קייטנות.

קייטנות כמו מבוכים ודרקונים, קייטנות מיינקראפט (minecraft) ועוד.  
 

משחקי הפנטזיה מבוססי אסטרטגיה וחשיבה ותורמים לפיתוח הדמיון של הילדים. הילדים לומדים כי לחשיבה לפני פעולה יש משמעות וכי לכל בעיה יכולים להיות כמה פתרונות שונים. בקייטנות הפנטזיה מעבר לערך המוסף, הילדים נהנים מחוויה חברתית, וגם מפעילויות כיף ומהעשרה.

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות הפנטזיה לילדים.

 

קייטנת WE MAKE עם מגמת מבוכים ודרקונים!

קייטנה של מייקרים, ילדים ובני נוער היוצרים פרויקטים מחומרים שונים בשילוב ידע וטכנולוגיות!.

קייטנת we make 2018

קייטנת We make  תתקיים במהלך קיץ 2018 בכפר הנוער מוסינזון ותציע תחומי מדע וטכנולוגיה מגוונים אותם הילדים יוכלו ללמוד וליצור! בקייטנה אפשרות לבחור אחת ממגמות ההתמחות וליהנות 3 פעמים בשבוע ממגמה זו: מגמת מדע- ניסויים ובניית פרוייקטים. (כיתות א'-ד'),מגמת מבוכים ודרקונים-פנטזיה, דמיון ומשחקי תפקידים (כיתות ג' ומעלה), מגמת מחשבים-תחומי המחשב העכשווים, סייבר, אפליקציות ותכנות משחקים (כיתות ג' ומעלה), טיסנאות ורחפנים-בנייה והטסת כלי טיס שונים (כיתות ג' ומעלה), מגמת אקשן מצלמים-צילום, עריכה, קולנוע ומשחק (כיתות ג' ומעלה), מגמת איור וקומיקס-איור והנפשה, כתיבת סיפור והבעה באמצעות ציורים (כיתות א' ומעלה), מגמת עיצוב והדפסה בתלת מימד-עיצוב המוצר בתוכנה מתקדמת והדפסה בתלת מימד (כיתות ד' ומעלה). לצד המגמות פעילויות כיף וגיבוש! יציאה לבריכה אחת לשבוע, הופעות אמן, הצגות, סרטים ועוד. הקייטנה מועברת על ידי מדריכים מקצועיים, כל אחד בתחומו וכוללת ארוחת עשר וחטיף בסיום הקייטנה. ארוחת צהריים חמה למסיימים בשעה 16:00.

איפה: בכפר הנוער מוסינזון, רחוב עליית הנוער 1 הוד השרון.

מתי: חמישה מחזורים בני שבוע. ניתן להירשם לשבוע אחד או יותר. החל מה-01/07/18 ועד ה-02/08/2018. ניתן לגוון בין המגמות במהלך השבועות. בדקו אילו מגמות פעולות באיזה שבוע.
הקייטנה מתקיימת עד השעה 13:00 או עד 16:00 במסלול ארוך.

לגילאי: החל מכיתות א' בהתאם למגמות הנבחרות. 

לפרטים והרשמה:  073-7843189

 

עוד פרטים על קייטנות פנטזיה: 

קייטנות הפנטזיה מתי

קייטנות הפנטזיה פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות פנטזיה לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות פנטזיה –אילו סוגים קיימים

קייטנות הפנטזיה בארץ מגוונות ומתקיימות החל ממכוני הפנטזיה בארץ ועד כיתות קטנות.

מבין סוגי קייטנות הפנטזיה ניתן למצוא כאמור קייטנות מבוכים ודרקונים, קייטנות מיינקראפט ועוד.

 

קייטנות פנטזיה כמה עולה

מחירן של הקייטנות תלויות בפרמטרים שונים. ראשית היכן מתקיימת הקייטנה. האם הקייטנה מספקת הסעה האוספת את הילד מביתו או במקום מפגש מדי יום? האם מקום הקייטנה מאובזר בציוד או האם היא מתקיימת בכיתה קטנה? מחירה של הקייטנה תלוי גם באורך היום. אם הקייטנה אורכת יום שלם או חצי יום מחירה יהיה בהתאם. בנוסף קייטנות המספקות גם ארוחות בוקר וצהריים יעלו יותר מקייטנות המחלקות רק ארוחת עשר. מחירה של הקייטנה תלוי גם בכמות המדריכים המנהלים אותה וכן בכמות הילדים המשתתפים. כל הפרמטרים הללו קובעים את מחירה של הקייטנה שאותה קובע בסופו של מפעיל הקייטנה. 

 

מסלולים של קייטנות פנטזיה

כיום הרבה קייטנות מציעות קייטנות לחצי יום וקייטנות ליום שלם. הרשמה לקייטנת פנטזיה במסלול חצי יום בדרך כלל מסתיימת ב-13:30 ואילו קייטנה במסלול מלא מסתיימת בשעה 15:30 או ב16:00 אחר הצהריים. בנוסף ישנן קייטנות המציעות גם להירשם לימים בודדים במסלול חד יומי ובמחיר מיוחד ליום פעילות.

 

קייטנות הפנטזיה – היכן.

קייטנות הפנטזיה מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות פנטזיה באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אור השפלה ואזור הדרום. קייטנות פנטזיה מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון ועוד.

 

קייטנות פנטזיה-  גילאים

קייטנות פנטזיה ניתן למצוא לרוב  לילדי בית הספר , גילאי 7-11 . אחדות מציעות גם קייטנות  לבני נוער בגילאי 12-16. 

 

 

שתף