קייטנות פסח באור עקיבא

קייטנות חג הפסח המתקיימות באור עקיבא

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב. 

 

קייטנות פסח המומלצות באור עקיבא

במהלך חופשת הפסח, מוצעות קייטנות מגוונות וייחודיות בעיר אור עקיבא. חופשת פסח השנה מתחילה ב-11/04/19 ומסתיימת ב-28 באפריל 2019 להלן הקייטנות המתקיימות באור עקיבא והסביבה.

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב. 

 

קייטנת כדורגל וספורט אולימפי בפסח

כדורגל, ספורט ומשחקים בחוף הכרמל

קייטנת כדורגל

בחופשת הפסח מוזמנים בנים ובנות לקייטנת כדורגל, ספורט ומשחקים בכפר הנוער ימין אורד בחוף הכרמל. הקייטנה הותיקה שמתקיימת כבר למעלה מ-10 שנים תציע פעילות ספורטיבית לצד פעילויות נוספות.במהלך הקייטנה יתקיימו משחקי כדורגל בהם ילמדו הילדים את היסודות, הטכניקות וחוקי המשחק, פעילויות ספורט אולימפי, משחקי שולחן ומשחקי אקס בוקס בכיתות ואולמות ממוזגים, פעילות יצירה, מתנפחים ועוד. הקייטנה כוללת ארוחת בוקר וארוחת צהריים חמה.

בשורה התחתונה
איפה: כפר הנוער ימין אורד חוף הכרמל.
מתי: בחופשת הפסח 22/03-29/03/2018 כולל שישי.

בשעות: 07:30-13:30
לאילו גילאים: 4-12
מחיר: 800 ₪. צהרון עד השעה 16:00 בתוספת 300 ₪.
מותנה בכמות המשתתפים. 
לפרטים: 073-7020331

 

קייטנות פסח לפי נושאים באור עקיבא

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח באור עקיבא כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח לפי גיל באור עקיבא

קייטנות לרוב מוצעות על פי גילאים. גם קייטנות הפסח מתאימות לגילאי גן, בית ספר ותיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות באור עקיבא

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח באור עקיבא המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף