קייטנות פסח בבאר שבע

קייטנות חג הפסח המתקיימות בבאר שבע

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב. 

 

קייטנות פסח 2019 בבאר שבע

 

לקראת פסח, חג החירות והאביב וחופשת בית הספר והגן, מוצעות קייטנות בעיר באר שבע. חופשת פסח השנה מתחילה ב-11/04/19 ומסתיימת ב-28 באפריל 2019. רוב הקייטנות מתקיימות בשבוע הראשון של החופשה. מהרו להירשם!

 

קייטנת טבע וסביבה בפסח

קייטנת הפסח טבע וסביבה של מפעלי קיץ תשלב פעילויות שטח, סדנאות מדע, אטרקציות וטיולים. הקייטנה מתאימה לגילאי גן חובה ומעלה ותתקיים במוקדים שונים בארץ. 
מה בתכנית?
התנסות ביסודות הוטריניה וטיפול בבעלי חיים, סדנאות מחזור, ביקור בנווה צדק ומשחק חפש את המטמון, ביקור בדיונה באשדוד- מעקב אחר זוחלים וצמחים בסביבה, טיול ג'יפים וארוחה בטבע, ביקור בנאות קדומים והשתתפות בסדנאות  המקום, היכרות עם חיי הטבע בתל אביב, פעילויות מחנאות בגלילות, סקר ציפורים ובעלי חיים, סדנאות מדע, תחנות ספורט, בריכה ועוד ועוד. לפרטים מלאים על תכנית הקייטנה והרשמה

בשורה התחתונה:

היכן: קאנטרי באר שבע-אילן רמון 1 באר שבע.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5 ומעלה. כולל ארוחת בוקר.
מתי: תאריכי הקייטנה: 11-18/04/19 בשעות 07:30-15:30.

לפרטים נוספים והרשמה073-7843192

 

קייטנות פסח לפי נושאים בבאר שבע

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח בבאר שבע כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח לפי גיל בבאר שבע

קייטנות לרוב מוצעות על פי גילאים. גם קייטנות הפסח מתאימות לגילאי גן, בית ספר ותיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות בבאר שבע

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח בבאר שבע המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף