קייטנות פסח בגבעתיים

קייטנות חג הפסח המתקיימות בגבעתיים

 

קייטנות פסח 2019 בגבעתיים

 

לקראת חופשת הפסח בבתי הספר ובגנים להלן רשימת הקייטנות בעיר גבעתיים. חופשת פסח מתחילה השנה ב-11/04/19 ומסתיימת ה-28 באפריל 2019. מרבית הקייטנות מתקיימות בשבוע הראשון של חופשת הפסח. מהרו להירשם

מאת: מערכת קייטנות

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב. בקרוב נפרסם את קייטנות פסח 2019. 

 

מידע על קייטנות פסח בגבעתיים- 

קייטנות פסח לפי נושאים בגבעתיים

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח בגבעתיים כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח לפי שכבת גיל בגבעתיים

קייטנות מתקיימות על פי חתך גילאים. ישנן קייטנות פסח המתאימות לגילאי גן, קייטנות המתאימות לגילאי בית ספר ותיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות פסח בגבעתיים

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח בגבעתיים המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף