קייטנות פסח בגבעת שמואל

קייטנות חג הפסח המתקיימות בגבעת שמואל

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב.

בקרוב נעדכן את קייטנות 2019. 

 

קייטנות פסח 2019 בגבעת שמואל

 

לקראת חופשת הפסח בבתי הספר וגני הילדים, יתקיימו קייטנות בעיר גבעת שמואל. חופשת פסח השנה מתחילה ב-11/04/19 ומסתיימת ב-28 באפריל 2019. מרבית הקייטנות מתקיימות בשבוע הראשון של חופשת הפסח. מהרו להתעדכן ולהירשם!

מאת: מערכת קייטנות

 

 

קייטנות פסח לפי נושאים בגבעת שמואל

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח בגבעת שמואל כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח 2019 לפי גיל בגבעת שמואל

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים המתאימים לה. ישנן קייטנות פסח המתאימות לגילאי גן, לגילאי בית הספר ולתיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות בגבעת שמואל

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח בגבעת שמואל המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף