קייטנות פסח ביהוד

קייטנות חג הפסח המתקיימות ביהוד

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב.

בקרוב נפרסם את קייטנות פסח 2019

 

קייטנות פסח המומלצות ביהוד

 

לקראת פסח, מוזמנים להתרשם מהיצע קייטנות הפסח בעיר יהוד. חופשת פסח השנה מתחילה ב-11/04/19 ומסתיימת ב-28 באפריל 2019. מהרו להירשם!

 

קייטנות פסח 2019 לפי נושאים ביהוד

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח ביהוד כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח לפי שכבת גיל ביהוד

רוב הקייטנות מגדירות את טווח הגילאים אשר מתאים להן. ישנן קייטנות פסח המתאימות לגילאי גן וקייטנות לגילאי בית ספר ותיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות ביהוד

מפעילי קייטנות לרוב מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח ביהוד המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף