קייטנות פסח באזור המרכז

קייטנות חג הפסח המתקיימות באזור המרכז

קייטנות פסח 2018 באזור המרכז

במהלך חופשת הפסח, יוצעו קייטנות מגוונות באזור המרכז! חופשת הפסח 2019 מתחילה ב-11/04/19 ומסתיימת ב-28 באפריל 2019. מרבית הקייטנות מתקיימות בשבוע הראשון של חופשת החג. חפשו קייטנה לפסח באזור המרכז: 

מאת: מערכת קייטנות

 

קייטנות פסח בתל אביב

קייטנות פסח ברמת גן

קייטנות פסח בגבעתיים

קייטנות פסח בפתח תקווה

קייטנות פסח בגני תקווה

קייטנות פסח בבני ברק

קייטנות פסח בבת ים

קייטנות פסח בחולון

קייטנות פסח בראשון לציון

קייטנות פסח בראש העין

קייטנות פסח ביהוד- נווה מונוסון

קייטנות פסח במודיעין מכבים-רעות

קייטנות פסח בגבעת שמואל

קייטנות פסח בקרית אונו

קייטנות פסח באזור

קייטנות פסח באור יהודה

 

עוד מידע על קייטנות פסח 2019 במרכז-

קייטנות פסח לפי נושאים באזור המרכז

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח באזור המרכז כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד. קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח לפי גיל באזור המרכז

קייטנות לרוב מוצעות על פי גילאים. גם קייטנות הפסח מתאימות לגילאי גן, בית ספר ותיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות באזור המרכז

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח באזור המרכז המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף