קייטנות פסח בקרית אונו

קייטנות חג הפסח המתקיימות בקרית אונו

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב.

בקרוב נפרסם את קייטנות פסח 2019 בקרית אונו.

 

קייטנות פסח המומלצות בקרית אונו

 

לקראת פסח, כדאי להתכונן לקראת הקייטנות בחופשת החג. חופשת ביה"ס תתחיל  ב-11/04/19 ותסתיים ב-28 באפריל 2019. קייטנות הפסח יתקיימו בשבוע הראשון של החופשה. סקירה של קייטנות הפסח בקרית אונו. 

 

קייטנות פסח לפי נושאים בקרית אונו

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח בקרית אונו כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח לפי גיל בקרית אונו

כל קייטנה מגדירה את טווח הגילאים המתאים לתכנים שלה. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. בחופשת הפסח מוצעות קייטנות לכל הגילאים. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות בקרית אונו

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח בקרית אונו המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף