קייטנות פסח בראשון לציון

קייטנות חג הפסח המתקיימות בראשון לציון

 

קייטנות פסח 2019 בראשון לציון

 

לקראת פסח, חג האביב! מומלץ להערך ולהתכונן לקייטנות פסח. בין אם הילדים בגילאי גן או בית ספר, יתקיימו קייטנות בעיר ראשון לציון. חופשת הפסח תתחיל ב-11/4/2019 ותסתיים ב-28 באפריל 2019. קייטנות הפסח מתקיימות בשבוע הראשון של החופשה. הנה סקירה של קייטנות הפסח בראשון לציון. 

מאת: מערכת קייטנות

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב. בקרוב יתעדכנו קייטנות 2019!

 

קייטנת חוויה בפסח בקאנטרי ראשון לציון 

בריכה, סדנאות, ימי כיף ועוד!

קייטנת פסח קאנטרי ראשון

במהלך חופשת הפסח תתקיים קייטנה שכולה חוויה וכיף. תכנית הקייטנה תתקיים ברחבי הארץ ואתם מוזמנים להירשם לקייטנה הסמוכה למקום מגוריכם. הקייטנה תתקיים בקאנטרי קרית אתא, קאנטרי יקנעם, קאנטרי space בנשר, קאנטרי רעננה, קאנטרי ביל"ו, קאנטרי ספורטן חיפה, בית ברל, קאנטרי בת ים, קאנטרי ראשון לציון ומועדון המרגנית ברמת גן.
מה בתכנית?
הקייטנה מבית מפעלי קיץ  תכלול ימי בריכה (בבריכה מחוממת), פעילויות ספורט כמו כדורגל כדורסל, משחקי מצא את המטמון, סדנאות יצירה, ימי חוויה מיוחדים כמו אולימפיאדת אביב, יום שוק ועוד.

בשורה התחתונה:
היכן: קאנטרי ראשון לציון- בן גוריון 45 ראשון לציון.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5 ומעלה. כולל ארוחת בוקר.
מתי: תאריכי הקייטנה: 11-18/04/19 בשעות 07:30-13:00.

ניתן להאריך עד השעה 17:00 כולל ארוחת צהרים חמה.
לפרטים נוספים והרשמה073-7843192

 

קייטנת חוויה אולימפית בפסח

קייטנת ספורט וחוויה!
קייטנת חוויה אולימפית

גם הפסח תתקיים קייטנה אולימפית המתמחה בענף ספורט בליווי מדריך מקצועי ומוסמך. אם הילדים אוהבים כדורגל, טניס או ריקוד זו הקייטנה עבורם! הקייטנה משולבת עם קייטנת חוויה ומתקיימת בכמה מקומות בארץ. בקייטנה ענפי ספורט לבחירה: כדורגל, טניס או ריקוד. בכל מסלול משולבים בקייטנה גם פעילויות חווייתיות כמו סדנאות יצירה,ימי בריכה וימי כיף ייחודיים.
מה בתכנית? 
אולימפית כדורגל-לימוד יסודות, חוקים, שיפור יסודות המשחק : טכניקות, כדרור, מסירה, עצירה, נגיחה ובעיטה, שיפור מרכיבי קואורדינציה וכושר גופני (כוח גמישות, זריזות ומהירות).
אולימפית ריקוד - היפ הופ, זומבה. 
אולימפית טניס- לימוד יסודות החבטה שליטה בכדור ומשחקי כדור.

בשורה התחתונה:
איפה: קאנטרי ראשון לציון- בן גוריון 45 ראשון לציון.  
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-12. חלוקה לקבוצות גיל.
מתי: 11-18/04/2019, ימים א-ה בשעות 07:30-13:00. כולל ארוחת בוקר וקרטיבים.ניתן להאריך עד 17:00  בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192.

 

קייטנת טבע וסביבה בראשון לציון

קייטנת הפסח טבע וסביבה של מפעלי קיץ תשלב פעילויות שטח, סדנאות מדע, אטרקציות וטיולים. הקייטנה מתאימה לגילאי גן חובה ומעלה ותתקיים במוקדים שונים בארץ. 
מה בתכנית?
התנסות ביסודות הוטריניה וטיפול בבעלי חיים, סדנאות מחזור, ביקור בנווה צדק ומשחק חפש את המטמון, ביקור בדיונה באשדוד- מעקב אחר זוחלים וצמחים בסביבה, טיול ג'יפים וארוחה בטבע, ביקור בנאות קדומים והשתתפות בסדנאות  המקום, היכרות עם חיי הטבע בתל אביב, פעילויות מחנאות בגלילות, סקר ציפורים ובעלי חיים, סדנאות מדע, תחנות ספורט, בריכה ועוד ועוד. לפרטים מלאים על תכנית הקייטנה והרשמה

בשורה התחתונה:

היכן: קאנטרי ראשון לציון-בן גוריון 45 ראשון לציון וגם בבית ברל- כפר סבא, קאנטרי באר שבע-אילן רמון 1 באר שבע,  קאנטרי אזורי חן-צבי גרינברג 21 תל אביב
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5 ומעלה. כולל ארוחת בוקר.
מתי: תאריכי הקייטנה: 11-18/04/19 בשעות 07:30-15:30.

לפרטים נוספים והרשמה073-7843192

 

עוד פרטים על קייטנות פסח בראשון לציון-

קייטנות פסח יחודיות בראשון לציון

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח בראשון לציון כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח על פי גיל בראשון לציון

קייטנות לרוב מוצעות על פי גילאים. גם קייטנות הפסח מתאימות לגילאי גן, בית ספר ותיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות בראשון לציון

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח בראשון לציון המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף