קייטנות פסח ברמת השרון

קייטנות חג הפסח המתקיימות ברמת השרון

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב. 

 

קייטנות פסח 2019 ברמת השרון

 

לקראת פסח, חג האביב! וחופשת בית הספר והגן, ניתן להתרשם מהקייטנות המוצעות בעיר רמת השרון. חופשת פסח השנה מתחילה ב-11/04/19 ומסתיימת ב-28 באפריל 2019. 

 
 

קייטנת עולם הכושר בפסח

קייטנת הספורט והחוויות של עולם הכושר יוצאת לדרך גם בפסח השנה!
לוחמת חץ וקשת. קייטנת עולם הכושר
מה בתכנית?

ילדים וילדות מוזמנים לקייטנה עתירת הפעילויות. בכל שנה הקייטנה הותיקה משדרגת ומוסיפה פעילויות כך שהילדים מתנסים בתחומים שונים וכל יום הוא חוויה. נסיעה על ג'יפים לילדים, סדנאות אילוף כלבים, בנייה של כלי תחבורה ונסיעת מבחן, סדנאות תיאטרון, סיף, הוקי, בייסבול, כדורגל, כדורסל, תעופה וחלל, ריקוד, ניווט, אמנויות לחימה, התעמלות מכשירים, אתלטיקה. קייטנת עולם הכושר מציעה 3 מסלוליםמסלול רגילהכולל בחירה של חמישה חוגים. מסלול רובוטיקה הכולל בחירה של חמישה חוגים ופעילות והתנסות בתחום הרובוטיקה בכל יום (כשעה וחצי ביום). מסלול בניית רחפנים- הכולל בחירה של חמישה חוגים והתנסות בבניית רחפנים כל יום.

בנוסף: קורס מדריכים של עולם הכושר
לצד הקייטנה יתקיים בפסח  קורס מדריכים צעירים. הקורס מתאים לגילאי 13 ומעלה וכולל פעילויות וסדנאות בתחום הספורט וההדרכה. ברובד העיוני ילמדו עקרונות ההדרכה הטובה, הכנת הגוף לפעילות ספורטיבית, פיתוח מערכי שיעור, התאמת משחק לגיל הילדים ועוד. ברובד המעשי התנסות בהדרכה פרונטלית, ניווט והתמצאות בשטח, עזרה ראשונה, סדנאות אמנויות לחימה ועוד.

בשורה התחתונה:
מתי בפסח: 11-8/04/19.
באילו שעות: 08:30-13:00 או עד 15:00 כולל ארוחת צהריים חמה. שעות פעילות קורס המדריכים: 09:00-20:00
היכן: בכפר הירוק.
פרטים נוספים והרשמה לקייטנות עולם הכושר: 073-7843186

 

קייטנות פסח לפי נושאים ברמת השרון

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח ברמת השרון כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח לפי גיל ברמת השרון

קייטנות לרוב מוצעות על פי גילאים. גם קייטנות הפסח מתאימות לגילאי גן, בית ספר ותיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות ברמת השרון

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח ברמת השרון המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף