קייטנות פסח באזור השרון

קייטנות חג הפסח המתקיימות באזור השרון

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב. 

 

קייטנות פסח 2019 באזור השרון

לקראת חג הפסח, מוצעות קייטנות מגוונות באזור השרון. החל מקייטנות גלישה ועד קייטנות מחשבים וטכנולוגיה. חופשת פסח השנה מתחילה ב-11/04/19 ומסתיימת ביום ראשון ה-28 באפריל 2019. הנה רשימת הקייטנות לפסח באזור השרון:

מאת: מערכת קייטנות

 

קייטנת עולם הכושר בפסח

קייטנת הספורט והחוויות של עולם הכושר יוצאת לדרך גם בפסח השנה!
לוחמת חץ וקשת. קייטנת עולם הכושר
מה בתכנית?

ילדים וילדות מוזמנים לקייטנה עתירת הפעילויות. בכל שנה הקייטנה הותיקה משדרגת ומוסיפה פעילויות כך שהילדים מתנסים בתחומים שונים וכל יום הוא חוויה. נסיעה על ג'יפים לילדים, סדנאות אילוף כלבים, בנייה של כלי תחבורה ונסיעת מבחן, סדנאות תיאטרון, סיף, הוקי, בייסבול, כדורגל, כדורסל, תעופה וחלל, ריקוד, ניווט, אמנויות לחימה, התעמלות מכשירים, אתלטיקה. קייטנת עולם הכושר מציעה 3 מסלוליםמסלול רגילהכולל בחירה של חמישה חוגים. מסלול רובוטיקה הכולל בחירה של חמישה חוגים ופעילות והתנסות בתחום הרובוטיקה בכל יום (כשעה וחצי ביום). מסלול בניית רחפנים- הכולל בחירה של חמישה חוגים והתנסות בבניית רחפנים כל יום.

בנוסף: קורס מדריכים של עולם הכושר
לצד הקייטנה יתקיים בפסח  קורס מדריכים צעירים. הקורס מתאים לגילאי 13 ומעלה וכולל פעילויות וסדנאות בתחום הספורט וההדרכה. ברובד העיוני ילמדו עקרונות ההדרכה הטובה, הכנת הגוף לפעילות ספורטיבית, פיתוח מערכי שיעור, התאמת משחק לגיל הילדים ועוד. ברובד המעשי התנסות בהדרכה פרונטלית, ניווט והתמצאות בשטח, עזרה ראשונה, סדנאות אמנויות לחימה ועוד.

בשורה התחתונה:
מתי בפסח: 11-8/04/19.
באילו שעות: 08:30-13:00 או עד 15:00 כולל ארוחת צהריים חמה. שעות פעילות קורס המדריכים: 09:00-20:00
היכן: בכפר הירוק.
פרטים נוספים והרשמה לקייטנות עולם הכושר: 073-7843186

 

קייטנת חוויה בשרון

הפעלות , ימי בריכה, סדנאות, ימי כיף ועוד!

קייטנת פסח קאנטרי ראשון


במהלך חופשת הפסח תתקיים קייטנה שכולה חוויה וכיף. תכנית הקייטנה תתקיים ברחבי הארץ ואתם מוזמנים להירשם לקייטנה הסמוכה למקום מגוריכם. הקייטנה תתקיים בקאנטרי קרית אתא, קאנטרי יקנעם, קאנטרי space בנשר, קאנטרי רעננה, קאנטרי ביל"ו, קאנטרי ספורטן חיפה, בית ברל, קאנטרי בת ים, קאנטרי ראשון לציון ומועדון המרגנית ברמת גן.
מה בתכנית?
הקייטנה מבית מפעלי קיץ  תכלול ימי בריכה (בבריכה מחוממת), פעילויות ספורט כמו כדורגל כדורסל, משחקי מצא את המטמון, סדנאות יצירה, ימי חוויה מיוחדים כמו אולימפיאדת אביב, יום שוק ועוד.

בשורה התחתונה:
היכן בשרון: קאנטרי רעננה- הסדנא 15 רעננה, בית ברל- כפר סבא.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5 ומעלה. כולל ארוחת בוקר.
מתי: תאריכי הקייטנה: 11-18/04/19 בשעות 07:30-13:00.

ניתן להאריך עד השעה 17:00 כולל ארוחת צהרים חמה.
לפרטים נוספים והרשמה073-7843192

 

קייטנת מתגלגלים ונהנים בפסח 

אטרקציה בכל יום!
מתגלגלים ונהנים-קייטנת פסח גן רווה

קייטנת הפסח מתגלגלים ונהנים מבית מפעלי קיץ תצא ממוקדים שונים בארץ ותציע בכל יום אטרקציה מתחלפת לילדים: סינמה סיטי, iJump פארק הטרמפולינות, פארק שעשועים"האי" בקניון עזריאלי,יום שיט,יום ספורט, ועוד.


הקייטנה תתקיים באטרקציות שונות - יציאה מרעננה, רחובות, קדימה, צורן, אבן יהודה, תל מונד. 
מתאים לגילאי כיתות ד' ומעלה. חלוקה לפי קבוצות גיל, כולל ארוחת בוקר.
תאריכי הקייטנה: 14-18/04/19, בשעות 07:30-13:00. ניתן להאריך עד השעה 16:00.

לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192

 

קייטנת טבע וסביבה בשרון

קייטנת הפסח טבע וסביבה של מפעלי קיץ תשלב פעילויות שטח, סדנאות מדע, אטרקציות וטיולים. הקייטנה מתאימה לגילאי גן חובה ומעלה ותתקיים במוקדים שונים בארץ. 
מה בתכנית?
התנסות ביסודות הוטריניה וטיפול בבעלי חיים, סדנאות מחזור, ביקור בנווה צדק ומשחק חפש את המטמון, ביקור בדיונה באשדוד- מעקב אחר זוחלים וצמחים בסביבה, טיול ג'יפים וארוחה בטבע, ביקור בנאות קדומים והשתתפות בסדנאות  המקום, היכרות עם חיי הטבע בתל אביב, פעילויות מחנאות בגלילות, סקר ציפורים ובעלי חיים, סדנאות מדע, תחנות ספורט, בריכה ועוד ועוד. לפרטים מלאים על תכנית הקייטנה והרשמה

בשורה התחתונה:

היכן בשרון: בית ברל- כפר סבא.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5 ומעלה. כולל ארוחת בוקר.
מתי: תאריכי הקייטנה: 11-18/04/19 בשעות 07:30-15:30.

לפרטים נוספים והרשמה073-7843192

 

קייטנת חוויה אולימפית בפסח

קייטנת ספורט וחוויה!
קייטנת חוויה אולימפית

גם הפסח תתקיים קייטנה אולימפית המתמחה בענף ספורט בליווי מדריך מקצועי ומוסמך. אם הילדים אוהבים כדורגל, טניס או ריקוד זו הקייטנה עבורם! הקייטנה משולבת עם קייטנת חוויה ומתקיימת בכמה מקומות בארץ. בקייטנה ענפי ספורט לבחירה: כדורגל, טניס או ריקוד. בבית ברל יתקיים גם קורס שחייה עד ארבעה ילדים בקבוצה במחיר מעולה. בכל מסלול משולבים בקייטנה גם פעילויות חווייתיות כמו סדנאות יצירה,ימי בריכה וימי כיף ייחודיים.
מה בתכנית? 
אולימפית כדורגל-לימוד יסודות, חוקים, שיפור יסודות המשחק : טכניקות, כדרור, מסירה, עצירה, נגיחה ובעיטה, שיפור מרכיבי קואורדינציה וכושר גופני (כוח גמישות, זריזות ומהירות).
אולימפית ריקוד - היפ הופ, זומבה. 
אולימפית טניס- לימוד יסודות החבטה שליטה בכדור ומשחקי כדור.

בשורה התחתונה:
איפה בשרון: קאנטרי רעננה- הסדנא 15 רעננה, בית ברל- כפר סבא.
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-12. חלוקה לקבוצות גיל.
מתי: 11-18/04/2019, ימים א-ה בשעות 07:30-13:00. כולל ארוחת בוקר וקרטיבים.ניתן להאריך עד 17:00  בתשלום נוסף כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192.

 

עוד מידע חשוב על קייטנות הפסח בשרון: 

קייטנות פסח לפי נושאים באזור השרון

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח באזור השרון כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד. קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח לפי גיל באזור השרון

קייטנות לרוב מוצעות על פי גילאים. גם קייטנות הפסח מתאימות לגילאי גן, בית ספר ותיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות באזור השרון

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח באזור השרון המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף