קייטנות פסח בתל אביב

קייטנות חג הפסח המתקיימות בתל אביב

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב.

 

קייטנות פסח המומלצות בתל אביב

 

לקראת חופשת הפסח בבית הספר והגן, יתקיימו קייטנות לילדים בעיר תל אביב. חופשת פסח השנה מתחילה ב-11/04/2019 ומסתיימת ב-28 באפריל 2018. מרבית הקייטנות מתקיימות בשבוע הראשון של חופשת החג. מהרו להירשם!

מאת: מערכת קייטנות

 

קורס צילום לבני נוער בפסח 

בואו לגלות את העולם דרך עדשת המצלמה 

קייטנת צילום דנה רם 
בואו לטפח את האהבה של ילדכם לצילום בקורס צילום מקצועי ,מעשי ויצירתי  אשר יעניק לכל ילד, את היכולת להשתמש במצלמה ככלי לביטוי אישי. 
מה בתכנית?
סדנת הצילום מתקיימת זו השנה השישית בתל אביב. הקורס עשיר בתכנים ועוסק בצילום בסמארטפון, צילום אורבני, צילום בשחור לבן, צילום תנועה, צילום פורטרטים עבודה עם פוטושופ, צילום סטודיו ועוד. הקורס כולל סיורים וצילומים בלוקיישנים ייחודיים בצפון יפו ודרום תל אביב: נווה צדק, חוף הים, שוק הפשפשים, יפו העתיקה ועוד. מעט תיאוריה והרבה מאד שטח!. קבוצות קטנות. 6-8 משתתפים בלבד בהנחיית הצלמת דנה רם.

בשורה התחתונה:

מתי: 14-18/04/19. 4.5 שעות כל יום.

היכן: תל אביב

לאילו גילאים: 12-14 (כיתות ו'-ח').

טלפון: 073-7843159

 

קייטנת טבע וסביבה בתל אביב

קייטנת הפסח טבע וסביבה של מפעלי קיץ תשלב פעילויות שטח, סדנאות מדע, אטרקציות וטיולים. הקייטנה מתאימה לגילאי גן חובה ומעלה ותתקיים במוקדים שונים בארץ. 
מה בתכנית?
התנסות ביסודות הוטריניה וטיפול בבעלי חיים, סדנאות מחזור, ביקור בנווה צדק ומשחק חפש את המטמון, ביקור בדיונה באשדוד- מעקב אחר זוחלים וצמחים בסביבה, טיול ג'יפים וארוחה בטבע, ביקור בנאות קדומים והשתתפות בסדנאות  המקום, היכרות עם חיי הטבע בתל אביב, פעילויות מחנאות בגלילות, סקר ציפורים ובעלי חיים, סדנאות מדע, תחנות ספורט, בריכה ועוד ועוד. לפרטים מלאים על תכנית הקייטנה והרשמה

בשורה התחתונה:

היכן: קאנטרי אזורי חן-צבי גרינברג 21 תל אביב
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5 ומעלה. כולל ארוחת בוקר.
מתי: תאריכי הקייטנה: 11-18/04/19 בשעות 07:30-15:30.

לפרטים נוספים והרשמה073-7843192

 

קייטנת עולם הכושר בפסח

קייטנת הספורט והחוויות של עולם הכושר יוצאת לדרך גם בפסח השנה!
לוחמת חץ וקשת. קייטנת עולם הכושר
מה בתכנית?

ילדים וילדות מוזמנים לקייטנה עתירת הפעילויות. בכל שנה הקייטנה הותיקה משדרגת ומוסיפה פעילויות כך שהילדים מתנסים בתחומים שונים וכל יום הוא חוויה. נסיעה על ג'יפים לילדים, סדנאות אילוף כלבים, בנייה של כלי תחבורה ונסיעת מבחן, סדנאות תיאטרון, סיף, הוקי, בייסבול, כדורגל, כדורסל, תעופה וחלל, ריקוד, ניווט, אמנויות לחימה, התעמלות מכשירים, אתלטיקה. קייטנת עולם הכושר מציעה 3 מסלוליםמסלול רגילהכולל בחירה של חמישה חוגים. מסלול רובוטיקה הכולל בחירה של חמישה חוגים ופעילות והתנסות בתחום הרובוטיקה בכל יום (כשעה וחצי ביום). מסלול בניית רחפנים- הכולל בחירה של חמישה חוגים והתנסות בבניית רחפנים כל יום.

בנוסף: קורס מדריכים של עולם הכושר
לצד הקייטנה יתקיים בפסח  קורס מדריכים צעירים. הקורס מתאים לגילאי 13 ומעלה וכולל פעילויות וסדנאות בתחום הספורט וההדרכה. ברובד העיוני ילמדו עקרונות ההדרכה הטובה, הכנת הגוף לפעילות ספורטיבית, פיתוח מערכי שיעור, התאמת משחק לגיל הילדים ועוד. ברובד המעשי התנסות בהדרכה פרונטלית, ניווט והתמצאות בשטח, עזרה ראשונה, סדנאות אמנויות לחימה ועוד.

בשורה התחתונה:
מתי בפסח: 11-8/04/19.
באילו שעות: 08:30-13:00 או עד 15:00 כולל ארוחת צהריים חמה. שעות פעילות קורס המדריכים: 09:00-20:00
היכן: בכפר הירוק.
פרטים נוספים והרשמה לקייטנות עולם הכושר: 073-7843186

 

 

עוד מידע חשוב על קייטנות הפסח: 

 

קייטנות פסח 2019 לפי נושאים בתל אביב

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח בתל אביב כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח לפי גיל בתל אביב

קייטנות לרוב מוצעות על פי גילאים. גם קייטנות הפסח מתאימות לגילאי גן, בית ספר ותיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות בתל אביב

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח בתל אביב המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף