קייטנות פסח בתל מונד

קייטנות חג הפסח המתקיימות בתל מונד

 

קייטנות פסח המומלצות בתל מונד

 

לקראת חופשת בית הספר והגן בחג הפסח, יתקיימו קייטנות בתל מונד. חופשת פסח השנה מתחילה ב-11/04/19 ומסתיימת ביום ראשון ה-28 באפריל 2019. מרבית הקייטנות מתקיימות בשבוע הראשון של חופשת החג. התעדכנו בקייטנות הפסח בתל מונד.

מאת: מערכת קייטנות. 

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד חג הפסח הקרוב. 

 

קייטנת מתגלגלים ונהנים בפסח 

אטרקציה בכל יום!
מתגלגלים ונהנים-קייטנת פסח גן רווה

קייטנת הפסח מתגלגלים ונהנים מבית מפעלי קיץ תצא ממוקדים שונים בארץ ותציע בכל יום אטרקציה מתחלפת לילדים: סינמה סיטי, iJump פארק הטרמפולינות, פארק שעשועים"האי" בקניון עזריאלי,יום שיט,יום ספורט, ועוד.


הקייטנה תתקיים באטרקציות שונות - יציאה מרעננה, רחובות, קדימה, צורן, אבן יהודה, תל מונד
מתאים לגילאי כיתות ד' ומעלה. חלוקה לפי קבוצות גיל, כולל ארוחת בוקר.
תאריכי הקייטנה: 14-18/04/19, בשעות 07:30-13:00. ניתן להאריך עד השעה 16:00.

לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192

 

 

 

עוד על קייטנות פסח בתל מונד-

 

קייטנות פסח לפי נושאים בתל מונד

קייטנות פסח רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות פסח בתל מונד כמו קייטנות טבע בפסח, קייטנות מדע בפסח, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בפסח, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

 

קייטנות פסח לפי גיל בתל מונד

קייטנות לרוב מוצעות על פי גילאים. גם קייטנות הפסח מתאימות לגילאי גן, בית ספר ותיכון. קייטנות כמו סטיילינג ואופנה יתאימו יותר לגילאי העשרה ואילו קייטנות קרקס, יצירה וטבע מוצעות בעיקר לגילאי בית הספר היסודי החל מגיל 7 ועד גיל 11. לבני הנוער מתאימים בדרך כלל מחנות הקיץ שמתקיימות בפסח בגרסה קצרה של חופשת הקיץ.

 

מסלולי קייטנות בתל מונד

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת פסח במתכונת של יום ארוך ויום מקוצר. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00. ישנן קייטנות פסח בתל מונד המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף