קייטנות קיץ בחוף הכרמל

קייטנות הקיץ המתקיימות באזור החוף הכרמל

קייטנות קיץ

קייטנות הקיץ המומלצות בחוף הכרמל

 

לקראת חופשת הקיץ המתקיימת בחודשים יולי-אוגוסט, בגנים ובבתי הספר, מוצעות קייטנות באזור חוף הכרמל. בחודש יולי מתקיימות הקייטנות העירוניות בצהרונים ובמרכזים הקהילתיים ובמקביל קייטנות פרטיות רבות מציעות קייטנות בנושאים שונים. 

התעדכנו בקייטנות הקיץ בחוף הכרמל. 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד הקיץ הקרוב. 

 

קייטנת כדורגל וספורט אולימפי בקיץ 2018

כדורגל, ספורט ומשחקים בחוף הכרמל

קייטנת כדורגל

בקיץ הזה מוזמנים הילדים והילדות לקייטנת כדורגל, ספורט וחוויה מדהימה בכפר הנוער ימין אורד בחוף הכרמל. הקייטנה הותיקה שמתקיימת כבר למעלה מ-10 שנים תציע פעילות ספורטיבית לצד פעילויות חווייתיות נוספות. משחקי כדורגל על מגרש דשא סינטטי (לומדים את היסודות, הטכניקות וחוקי המשחק), פעילויות ספורט אולימפי, בריכה חצי אולימפית, משחקי שולחן ומשחקי אקס בוקס בכיתות ואולמות ממוזגים, פעילות יצירה, מתנפחים ועוד. הקייטנה כוללת ארוחת בוקר וארוחת צהריים חמה.

בשורה התחתונה
איפה: כפר הנוער ימין אורד חוף הכרמל.
מתי: 01/07-22/07/2018 לא כולל שישי.

בשעות: 07:30-13:30
לאילו גילאים: 4-12
מחיר: 1400 ₪. צהרון עד השעה 16:00 בתוספת 600 ₪.
לפרטים: 073-7020331

 

 

 

קייטנות קיץ לפי נושאים בחוף הכרמל

קייטנות קיץ רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות קיץ בחוף הכרמל. למשל: קייטנות טבע בקיץ, קייטנות מדע בקיץ, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בקיץ, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

קייטנות קיץ לפי גיל בחוף הכרמל

קייטנות מגדירות את הפעילות שלהן על פי גילאים. מרבית הקייטנות מותאמות לגילאי גן חובה ובית ספר יסודי-קייטנות שחיה, קייטנות טבע, קייטנות כדורגל או כדורסל, קייטנות קרקס, קוסמים ועוד ועוד. קייטנות ספציפיות מותאמות לגילאי תיכון כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות צילום, קייטנות סטארטאפ וכמובן מחנות הקיץ המתקיימים בתנאי פנימייה. קייטנות המתאימות לגילאי גן הן בדרך כלל קייטנות המשלבות יצירה ואמנות, ספורט והפעלות לקטנטנים כמו תיאטרון, ג'ימבורי ומוסיקה. 

 

מסלולי קייטנות בחוף הכרמל

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת קיץ במתכונת של יום רגיל ויום ארוך המשלב צהרון. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00 וכוללות ארוחת צהריים חמה. בנוסף ישנם מסלולי קייטנות קיץ בחוף הכרמל המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

 

קראו עוד:

קייטנות יולי      קייטנות  אוגוסט    קייטנות קיץ 

 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף