קייטנות קיץ בטבריה

קייטנות הקיץ המתקיימות בעיר טבריה

קייטנות קיץ

קייטנות הקיץ המומלצות בטבריה

 

לקראת חופשת הקיץ המתקיימת בחודשים יולי-אוגוסט, מוצעות קייטנות בעיר טבריה. בחודש יולי מתקיימות הקייטנות העירוניות בצהרונים ובמרכזים הקהילתיים ובמקביל קייטנות פרטיות רבות מציעות קייטנות בנושאים שונים. הקייטנות הפרטיות ממשיכות גם בחודש אוגוסט. מהרו להירשם.  

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד הקיץ הקרוב. 

 

קייטנת קיץ 2018 עם החבר הכי טוב!

קייטנת כלבים אפיקים

קייטנת הקיץ של כלביית אפיקים היא אחת הקייטנות המרתקות שתוכלו לרשום את ילדכם ואת הכלב שלכם! הקייטנה מאפשרת לבלות עם הכלב, לשחק ולאתגר אותו. קייטנת ילד וכלבו יוצאת לדרך גם בקיץ 2018! ניתן לבחור מסלולים שונים על פי גיל הילד. גילאי 7-9 מוזמנים לקייטנת גורים- יחד עם הכלב בו יחווי חוויות ייחודיות של כלבנים צעירים יחד עם פעילויות מהנות עם הקבוצה. קייטנת ילד וכלבו לגילאי 9-13 –5 ימי פעילות כלבנית לילדים. היכרות עם עולמם של הכלבים, אילוף, הברשה, האכלה, חיבוק, ליטוף...פעילויות עם הכלבים ופעילויות ברוח תנועת הנוער "ילד וכלבו". מחנה אילוף מקצועי לנוער לגילאי 13-16- מחנה בן 10 ימים ללימוד אילוף כלבים מקצועי. הקייטנות פועלות בשטח קיבוץ אפיקים בליווי מדריכי כלבנות. במסגרת המחנות לינה בחדרים ממוזגים, חדר אוכל כשר, בריכה אולימפית, אבטחה בלילות. הסעות מאורגנות מאזור המרכז, השרון והצפון.

בשורה התחתונה:

איפה: קיבוץ אפיקים. ישנן הסעות מאזור המרכז, השרון והצפון. 

לאילו גילאים: 7-9 - קייטנת גורים, 9-13-קיטנת ילד וכלבו. 13-16-מחנה אילוף.

מתי: מחזור ראשון: 8-12/07/18, מחזור שני: 15-19/07/18, מחזור שלישי כולל קייטנת גורים: 22-26/07/18, מחזור רביעי: 29/07-02/08/18. מחזור חמישי: 5-9/08/18. מחנה אילוף: 5-14/08/18.

אתר הבית וטופס הרשמה לקייטנהלפרטים נוספים: 04-6754572 

 

 

קייטנות קיץ לפי נושאים בטבריה

קייטנות קיץ רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות קיץ בטבריה. למשל: קייטנות טבע בקיץ, קייטנות מדע בקיץ, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בקיץ, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

קייטנות קיץ לפי גיל בטבריה

קייטנות מגדירות את הפעילות שלהןעל פי גילאים. מרבית הקייטנות מותאמות לגילאי גן חובה ובית ספר יסודי-קייטנות שחיה, קייטנות טבע, קייטנות כדורגל או כדורסל, קייטנות קרקס, קוסמים ועוד ועוד. קייטנות ספציפיות מותאמות לגילאי תיכון כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות צילום, קייטנות סטארטאפ וכמובן מחנות הקיץ המתקיימים בתנאי פנימייה. קייטנות המתאימות לגילאי גן הן בדרך כלל קייטנות המשלבות יצירה ואמנות, ספורט והפעלות לקטנטנים כמו תיאטרון, ג'ימבורי ומוסיקה. 

 

מסלולי קייטנות בטבריה

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת קיץ במתכונת של יום רגיל ויום ארוך המשלב צהרון. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00 וכוללות ארוחת צהריים חמה. בנוסף ישנם מסלולי קייטנות קיץ בטבריה המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

 

קראו עוד:

קייטנות יולי      קייטנות  אוגוסט    קייטנות קיץ 

 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף