קייטנות קיץ בבת ים

קייטנות הקיץ המתקיימות בעיר בת ים

קייטנות קיץ

קייטנות קיץ 2018 המומלצות בבת ים

 

לקראת חופשת הקיץ המתקיימת בחודשים יולי-אוגוסט 2018, מוצעות קייטנות בעיר בת ים. 
בחודש יולי מתקיימות הקייטנות העירוניות בצהרונים ובמרכזים הקהילתיים ובמקביל קייטנות פרטיות רבות מציעות פעילויות העשרה לילדים בנושאים שונים. הקייטנות הפרטיות ממשיכות גם בחודש אוגוסט. מהרו להירשם.  

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המתקיימות בבת ים. 

מאת: מערכת קייטנות

קייטנת חוויה אולימפית בבת ים

קייטנת ספורט וחוויה!
קייטנת חוויה אולימפית

אם הילדים אוהבים פעילות ספורטיבית קייטנה אולימפית היא הקייטנה עבורם! בקייטנה מתמקדים בענף ספורט בליווי מדריך מקצועי ומוסמך בשילוב פעילויות חווייתיות כמו סדנאות יצירה,ימי בריכה וימי כיף ייחודיים.
מסלולי ספורט בקייטנת בת ים:  
אולימפית שחייה-לימודי שחייה ושיפור סגנון (12 שיעורים 45 דק' עד 8 ילדים בשיעור).
אולימפית כדורגל-לימוד יסודות, חוקים, שיפור יסודות המשחק : טכניקות, כדרור, מסירה, עצירה, נגיחה ובעיטה, שיפור מרכיבי קואורדינציה וכושר גופני (כוח גמישות, זריזות ומהירות).
אולימפית טניס - לימוד יסודות החבטות, טכניקה, טקטיקה והרבה משחקים.
קייטנת חוויה באולמות ממוזגים וברחבת הדשאימי בריכה(מוצללות), סדנאות: אפיה, מעגל תופים, מחזור טבע, עולם הפוך, כוכב נולד,קיפולי נייר, עבודות יצירה ועוד. 
 

בשורה התחתונה:

איפה: קאנטרי בת ים-
לאילו גילאים: מתאים לגילאי 5-12. חלוקה ל-3 קבוצות גיל.
מתי: לקייטנה שלושה מחזורים: מחזור ראשון: 01/07-18/07/19. מחזור שני: 21/07-08/08/19, מחזור שלישי: 11/08-22/08/19.ימים א-ה, בשעות 07:30-13:00. כולל ארוחת בוקר.ניתן להאריך עד 17:00 כולל ארוחת צהריים.
לפרטים נוספים והרשמה: 073-7843192

 

קייטנות עירוניות בבת ים

קייטנות עירוניות בת ים

עיריית בת ים באמצעות החברה לתרבות פנאי וספורט בת ים מקיימת קייטנות בחופשות. 

החברה מפעילה קייטנות במרכזים הקהילתיים, בגני הילדים ולילדי בית הספר בבתי הספר. ניתן להירשם באמצעות המרכזים הקהילתיים.

קייטנות ייחודיות נוספות בבת ים מתקיימות מדי שנה כגון: (נכון לשנת 2016)  

  • קייטנת שיט בכותר פייס- ז'בוטינסקי 3 בת-ים  - הילדים לומדים את יסודות השיט והימאות. מתנסים בטכניקת השיט ובגלישת גלים, גלישת רוח וחתירה.
  • קייטנת סאמר סקול בבת ים- קייטנה המועברת באמצעות מדריכים דוברי אנגלית המלמדים ומתרגלים אנגלית על פי הרמות השונות. הקייטנה משלבת גם פעילות חוויתית.
  • קייטנת הכנה לכיתה א בבת ים- קייטנה המכינה את הילדים לשנת הלימודים הראשונה ומסייעת לרכוש מיומנויות חשובות כמו הבנת הנשמע, הכרת המספרים, חשיבה לוגית ועוד. הקייטנה משלבת גם יציאה לאטרקציות. בגורדון- ביל"ו 1 פינת הגבול בת-ים. ויגלום- ליבורנו 17 בת -ים.
  • קייטנת טכנולוגיה בכותר פייס- ז'בוטינסקי 3 ויגלום- ליבורנו 17 בת -ים- אנימציה, קומיקס, הכרת מחשב, שעשועי מדע ועוד.
  • קייטנת מחול במרכז קהילתי יגלום- ליבורנו 17 ובמרכז קהילתי עופר- הבנים 5 בת -ים. קייטנת ריקוד המשלבת שיעורי ריקוד בסגנונות שונים ומשלבת גם יציאה לבריכה ואטרקציות שונות.
  • קייטנת מאסטר שף במרכז קהילתי כנרת- סדנאות אוכל ממטבחים שונים בעולם. מכינים מטעמים ואוכלים בתאבון.  מרכז קהילתי כנרת- כנרת 6 בת - ים
  • קייטנת כדורגל וספורט –אימונים משחקים ובפעילויות ספורט במרכז קהילתי עופר- הבנים 5 בת - ים.
  • קייטנה דתית באורות התורה. 

 

 

עוד פרטים על קייטנות קיץ בבת ים-

קייטנות קיץ לפי נושאים בבת ים

קייטנות קיץ רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות קיץ בבת ים. למשל: קייטנות טבע בקיץ, קייטנות מדע בקיץ, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בקיץ, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

קייטנות קיץ לפי גיל בבת ים

קייטנות מגדירות את הפעילות שלהן על פי גילאים. מרבית הקייטנות מותאמות לגילאי גן חובה ובית ספר יסודי-קייטנות שחיה, קייטנות טבע, קייטנות כדורגל או כדורסל, קייטנות קרקס, קוסמים ועוד ועוד. קייטנות ספציפיות מותאמות לגילאי תיכון כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות צילום, קייטנות סטארטאפ וכמובן מחנות הקיץ המתקיימים בתנאי פנימייה. קייטנות המתאימות לגילאי גן הן בדרך כלל קייטנות המשלבות יצירה ואמנות, ספורט והפעלות לקטנטנים כמו תיאטרון, ג'ימבורי ומוסיקה. 

 

מסלולי קייטנות בבת ים

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת קיץ במתכונת של יום רגיל ויום ארוך המשלב צהרון. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00 וכוללות ארוחת צהריים חמה. בנוסף ישנם מסלולי קייטנות קיץ בבת ים המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

 

קראו עוד:

קייטנות יולי      קייטנות  אוגוסט    קייטנות קיץ 

 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף