קייטנות קיץ בירושלים

קייטנות הקיץ המתקיימות בעיר ירושלים

קייטנות קיץ

קייטנות קיץ 2017 המומלצות בירושלים

 

לקראת חופשת הקיץ המתקיימת בחודשים יולי-אוגוסט, מוצעות קייטנות בעיר ירושלים. בחודש יולי מתקיימות הקייטנות העירוניות בצהרונים ובמרכזים הקהילתיים ובמקביל קייטנות פרטיות רבות מציעות פעילויות העשרה לילדים בנושאים שונים. הקייטנות הפרטיות ממשיכות גם בחודש אוגוסט. מהרו להירשם.  

הכתבה מתעדכנת מעת לעת עד הקיץ הקרוב. התעדכנו בקייטנות הקיץ בירושלים. 

מאת: מערכת קייטנות

 

קייטנת שחייה בנות הים

קייטנת שחייה וספורט לבנות של "שרון שחייה והתעמלות במים".

קייטנת שחייה ירושלים 2018

קייטנת השחייה בירושלים, תתקיים בקיץ 2018 ותכלול שיעורי שחייה, פעילויות יצירה בנושא בנות ים, ריקוד וספורט.

מה בתכנית?

הקייטנה תשלב לימודי שחייה מקצועיים, פעילויות יצירה בנושא בנות ים, זומבה בסטודיו ממוזג, ריקודי עמים, קיר טיפוס, שיעורי הגנה עצמית, פעילויות ספורט ועוד. קבוצות קטנות ואווירה נעימה וייחודית. הקייטנה כוללת ארוחת בוקר וצהריים. 

בשורה התחתונה:

איפה: אצטדיון טדי ירושלים ליד קניון מלחה.

לגילאי: בנות בגילאי 5-12

מתי: מחזור ראשון: 23.07-09.08/18, מחזור שני: 12/08-23/23/18. 7:45-15:45 כולל ארוחת צהריים.ניתן להירשם על בסיס יומי או שבועי.

לפרטים והרשמה: 073-7020330 או בהודעה: 052-8577088. לאתר הבית

 

 

עוד פרטים על קייטנות קיץ בירושלים-

קייטנות קיץ לפי נושאים בירושלים

קייטנות קיץ רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות קיץ בירושלים. למשל: קייטנות טבע בקיץ, קייטנות מדע בקיץ, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בקיץ, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

קייטנות קיץ לפי גיל בירושלים

קייטנות מגדירות את הפעילות שלהן על פי גילאים. מרבית הקייטנות מותאמות לגילאי גן חובה ובית ספר יסודי-קייטנות שחיה, קייטנות טבע, קייטנות כדורגל או כדורסל, קייטנות קרקס, קוסמים ועוד ועוד. קייטנות ספציפיות מותאמות לגילאי תיכון כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות צילום, קייטנות סטארטאפ וכמובן מחנות הקיץ המתקיימים בתנאי פנימייה. קייטנות המתאימות לגילאי גן הן בדרך כלל קייטנות המשלבות יצירה ואמנות, ספורט והפעלות לקטנטנים כמו תיאטרון, ג'ימבורי ומוסיקה. 

 

מסלולי קייטנות בירושלים

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת קיץ במתכונת של יום רגיל ויום ארוך המשלב צהרון. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00 וכוללות ארוחת צהריים חמה. בנוסף ישנם מסלולי קייטנות קיץ בירושלים המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

 

קראו עוד:

קייטנות יולי      קייטנות  אוגוסט    קייטנות קיץ 

 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף