קייטנות קיץ במכבים-רעות

קייטנות הקיץ המתקיימות בעיר מכבים-רעות

קייטנות קיץ

קייטנות קיץ המומלצות במכבים-רעות

 

לקראת חופשת הקיץ המתקיימת בחודשים יולי-אוגוסט, מוצעות קייטנות בעיר מכבים-רעות. 
בחודש יולי מתקיימות הקייטנות העירוניות בצהרונים ובמרכזים הקהילתיים ובמקביל קייטנות פרטיות רבות מציעות פעילויות העשרה לילדים בנושאים שונים. הקייטנות הפרטיות ממשיכות גם בחודש אוגוסט. מהרו להירשם.  

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות הקיץ המתקיימות במכבים-רעות.


 

קייטנות עירוניות במכבים רעות

קייטנות עירוניות במודיעין מכבים רעות

הקייטנות העירוניות במכבים רעות מתקיימות באמצעות מתנ"ס עמותת סחלבים -מתנ"ס מודיעין מכבים רעות הממוקם ברחוב עמק האלה במודיעין. הקייטנות פועלות בגני הילדים ובבתי הספר במהלך החופשות. לפרטים על קייטנות העירייה במכבים רעות . הקייטנות מגוונות ובנושאים שונים - קייטנות אמנות, קייטנות מבוכים ודרקונים, קיטנות רובוטיקה, קייטנות, מחול, קייטנות מחשבים, תיאטרון וגם קייטנות לציבור הדתי. 

 

עוד פרטים על קייטנות קיץ במכבים-רעות-

קייטנות קיץ לפי נושאים במכבים-רעות

קייטנות קיץ רבות מתקיימות על פי קונספט או נושא מוביל וניתן למצוא סוגים רבים של קייטנות קיץ במכבים-רעות. למשל: קייטנות טבע בקיץ, קייטנות מדע בקיץ, קייטנות בכל תחומי האמנויות כמו ריקוד, קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנות קוסמים ועוד.  קייטנות לימוד מעשירות כמו קייטנות מחשבים בקיץ, קייטנות דיגיטל וקייטנות אנגלית. קייטנות מיוחדות כמו קייטנות אופנה, קייטנות ספורט או קייטנות בישול וגם קייטנות מים רבות כמו קייטנות גלישה, שחייה וצלילה. 

 

קייטנות קיץ לפי גיל במכבים-רעות

קייטנות מגדירות את הפעילות שלהן על פי גילאים. מרבית הקייטנות מותאמות לגילאי גן חובה ובית ספר יסודי-קייטנות שחיה, קייטנות טבע, קייטנות כדורגל או כדורסל, קייטנות קרקס, קוסמים ועוד ועוד. קייטנות ספציפיות מותאמות לגילאי תיכון כמו קייטנות אופנה וסטיילינג, קייטנות צילום, קייטנות סטארטאפ וכמובן מחנות הקיץ המתקיימים בתנאי פנימייה. קייטנות המתאימות לגילאי גן הן בדרך כלל קייטנות המשלבות יצירה ואמנות, ספורט והפעלות לקטנטנים כמו תיאטרון, ג'ימבורי ומוסיקה. 

 

מסלולי קייטנות במכבים-רעות

מפעילי קייטנות אחדים מציעים מסלולי הרשמה לקייטנת קיץ במתכונת של יום רגיל ויום ארוך המשלב צהרון. קייטנות במתכונת של חצי יום מסתיימות ברוב המקרים בשעה 13:00 ואילו קייטנות במתכונת ארוכה יותר, מסתיימות בדרך כלל בשעה 15:30 או 16:00 וכוללות ארוחת צהריים חמה. בנוסף ישנם מסלולי קייטנות קיץ במכבים-רעות המאפשרות גם להירשם ליום אחד בודד. 

 

קראו עוד:

קייטנות יולי      קייטנות  אוגוסט    

 

מפעיל קייטנה צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות►

שתף