קייטנות טיולים

קייטנות הטיולים לילדים המתקיימות ברחבי הארץ

אין יותר פעילות מהנה יותר מאשר להיות עם חברים בטבע הפתוח. טיולים באתרים, פעילויות אתגריות ביערות, בישול שדה, רחצה בנחלים הם רק מקצת הפעילויות שקייטנות הטיולים מציעות. קייטנות הטיולים מאפשרות לילדים להכיר את הארץ, ללמוד על צמחים ועצים ולהתנסות בפעילויות שדה.

 

לקייטנות טיולים ערך מוסף גם בצד החברתי. ילדים מטייילים עם ילדים, חוקרים את הטבע ויוצרים חברויות חדשות. ברמה האישית, הילדים מתנסים בפיעלות גופנית מהנה, מתנסים בעבודה קבוצתית וצוברים חוויות.  

 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות הטיולים לילדים.

 

קייטנות הטיולים- מתי

קייטנות הטיולים פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות וכן גם בחג החנוכה. קייטנות טבע מתקיימות גם בחג הפסח ונהנות מעונת האביב. בחופשת הקיץ בחודשים יולי ואוגוסט מתקיימות קייטנות טבע לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות טיולים –אילו סוגים קיימים

קייטנות הטיולים בארץ מגוונות ומציעות טיולים שונים לילדים המשלבים חוויות ופעילויות שונות. קייטנות טיולים סביב הארץ, קייטנות חקר הטבע וטיול, קייטנות בבתי ספר לשדה, קייטנות טיולים חד יומיים, קייטנות טיולים וקמפינג ועוד. 

 

קייטנות טיולים – היכן.

קייטנות טבע מתקיימות בכל הארץ מצפון עד דרום. ישנן קייטנות טיולים בכל חלקי הארץ בהן פוגשים בנופי הארץ, באתרים וביישובים. חשוב למצוא קייטנה אשר מקום המפגש שלה יוצא בסמוך למקום מגוריכם וכי מספקים הסעה ואוספים את הילדים כל בוקר. 

 

קייטנות טיולים- גילאים

קייטנות טיולים מוצעות בדרך כלל לילדים בגילאי בית ספר, 7-11 ולבני הנוער 12-17.

 

שתף