קייטנות מוזיקה

קייטנות המוזיקה והנגינה ברחבי הארץ

קייטנות רבות לילדים מתקיימות בתחום המוזיקה ברחבי הארץ.


קייטנות מוזיקה מוצעות לרוב על ידי מפעילי חוגי מוזיקה ונגינה המתקיימים במהלך השנה. בקייטנה משולבות גם פעילויות של כיף והופעות מיוחדות. ילדים רבים אוהבים להתנסות במוזיקה, בנגינה, בשירה, בכתיבה ובהלחנה. 

בחופשות זו הזדמנות נהדרת עבורם להתנסות בקייטנות מוזיקה, ללמוד לנגן, לשיר ולהופיע על במה. ישנן קייטנות המשלבות סגנונות מוזיקה שונים ואילו קייטנות אחרות מתמקדות בסגנון אחד בלבד. רוב הקייטנות משלבות גם אמנויות מתחומים אחרים המוסיפים ערך מוסף לקייטנה. בקייטנות המוזיקה הילדים לומדים את יסודות המוזיקה, ומתנסים בסדנאות בהן הם לומדים- לשיר, לנגן, להלחין ולכתוב מילים למנגינה.
 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות המוזיקה לילדים.

מאת: מערכת קייטנות

 

קייטנת המוזיקה של לימונצ'לו- 2019

קייטנת מוזיקה איכותית לילדים ונוער המנגנים ושרים.

נפתחה ההרשמה לקייטנת המוזיקה של לימונצ'לו לקיץ 2019 והשנה תתקיים הקייטנה בכפר הירוק ובמיקום נוסף- מושב בני דרור בשרון!. הקיץ הינו הזדמנות נפלאה לשפר ולחזק את היכולות המוסיקליות של הילדים. בנוסף יהנו הילדים מפעילויות כיפיות וממפגש עם ילדים נוספים המנגנים ושרים. 

מה בתכנית?
שיעורי כלי נגינה, נגינה בלהקות, קורס אולפן ביתי ליצירת מוזיקה במחשב, המון סדנאות איכותיות מעולם המוזיקה, ימי בריכה וימי קולנוע ולבסוף הופעה על הבמה הגדולה. הקייטנה כוללת ארוחת סנדויצ'ים, פירות ושתייה.

בשורה התחתונה:

איפה: בכפר הירוק / במושב בני דרור, מועצת לב השרון (סמוך לתל מונד/ קדימה צורן)

מתי: 01-18/07/19, 08:30-13:30

לאילו גילאים: כיתות ג'-י' לילדים עם רקע בנגינה ושירה. מספר המקומות מוגבל.

לפרטים נוספים: 073-7843187

 


עוד על קייטנות מוזיקה- 

קייטנות המוזיקה - מתי?

קייטנות מוזיקה פועלות בארץ בחופשת הפסח ובחופשת הקיץ. קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות מוזיקה לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות מוזיקה –אילו סוגים קיימים

קייטנות המוזיקה בארץ מגוונות וכוללות סגנונות רבים. ישנן קייטנות המשלבות כמה סגנונות מוזיקה יחד עם פעילויות נוספות לרוב בתחום האמנויות. מבין קייטנות המוזיקה ניתן למצוא בארץ:

קייטנות נגינה על פסנתר, על גיטרה, על אורגנית או על תופים. קייטנות שירה, פיתוח קול. קייטנות מוסיקה קלאסית, ג'אז, מוזיקת פופ, מוזיקת ראפ ואופרה. 

 

קייטנות המוזיקה – היכן?

קייטנות המוזיקה מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות מוזיקה באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות מוזיקה מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, ירושלים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, חדרה, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון, הקריות, עתלית, נהריה, יבנה, בית שמש, גדרה, נס ציונה ועוד.

 

קייטנות מוזיקה לאילו גילאים?

קייטנות מוזיקה מוצעות לרוב לגילאי בית הספר לכיתות א'-ו' וגם לבני הנוער. 

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

 

שתף