קייטנות קוסמים וקסמים

קייטנות הקוסמים, הקוסמות והקסמים ברחבי הארץ

 

 

ישנן לא מעט קייטנות קוסמים וקסמים לילדים ברחבי הארץ.


קייטנות קוסמים לרוב מוצעות על ידי מפעילי חוגי קוסמים וקסמים המתקיימים במהלך השנה. בקייטנה משולבות גם פעילויות של כיף והופעות מיוחדות של הילדים שמסיימים את קייטנת הקסמים. ילדים רבים אוהבים להתנסות בקסמים!. בחופשות זו הזדמנות נהדרת עבורם להתנסות בקייטנת קוסמים. ללמוד טריקים ואשליות ולהופיע מול קהל. קייטנת קסמים כוללת בדרך כלל גם ערכת קוסם ואביזרי קסמים כך שהילד יוצא עם שלל ויכול לתרגל קסמים במהלך השנה. 


 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות הקוסמים לילדים.

 

קייטנות הקוסמים והקסמים - מתי?

קייטנות הקוסמים פועלות בארץ בחופשות החגים ובחופשת הקיץ. בחג הסוכות מתקיימות קייטנות סוכות קצרות, קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות קוסמים לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות קוסמים –אילו סוגים קיימים

קייטנות הקוסמים בארץ כוללות סדנת קסמים שנמשכת כמה ימים ובה מקבלים הילדים ערכת קסמים ומתנסים בקסמים שונים ומגוונים. 

 

 

קייטנות הקוסמים – היכן?

קייטנות הקוסמים מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות קוסמים באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות קוסמים מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, ירושלים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, חדרה, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון, הקריות, עתלית, נהריה, יבנה, בית שמש, גדרה, נס ציונה ועוד.

 

קייטנות קוסמים לאילו גילאים?

קייטנות קוסמים מוצעות החל מגילאי גן ועד גילאי בית הספר לכיתות א'-ו'. 

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

 

שתף